Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda je takova, ze CoD je sr*cka. Je to dokonce kybersracka. Ale stejne jsem hral vsechny dily uz od jednicky krom 5ky, ktere jsem se nejak nedostal. Jde o to ze ta hra da pocit ze prumernej clovek je neco vic. Ze zachranuje svet. A predklada to takovym zpusobem, ze se do toho clovek vzije. Co je komu do toho, ze uz od dvojky je to porad to stejny, jen se meni zbrane a VELMI LEHCE se zlepsuje grafika, ze to je nerealna slatanina, ze pribeh je totalne debilni, ze hratelnost se nepohla,....? Kdyz proste vezmete moderni zbrane, specialni jednotky, ohrozeni celyho sveta a milion nepratel proti vam, po zamichani z toho muze vzniknout klise nebo CoD. Popravde nechapu, jaktoze to porad funguje, ale je to tak. Z herniho hlediska bych dal MW2 tak 6/10 a MW3 tak 4/10, ale z hlediska zabavy se to furt drzi hodne vysoko. A pokud se to bude drzet dal, tak budou tyhle hry vychazet do aleluja :)
    • PreidaQ
      Je to pravda. Třeba ať vydávají nový CoD každou chvíli. Já si ho vždy stáhnu, příjemně s ním strávím pár hodin, bezmyšlenkovitě si zastřílím, užiju si pár dechvyrážejících wow efektů, zakroutím hlavou nad některými stupidními klišé, po dohrání ho smažu a už si na něj nikdy nevzpomenu. Já budu docela spokojený, Activision bude velice spokojený a o to tady jde, ne?
      • Jestli si to stahnes tak Activison moc spokojeny nebude. *5*
    • Mě osobně neustále dokola zachraňovat svět nebaví *7* Co kdyby takhle jednou zachránil svět mě? *3*
      • Dobrej namet. Zkus to zpracovat do hry a uvidis, jestli vydelas stovky milionu.
  • Izmæl
    Tak počkat. Dvanáct komentářů a ještě žádný super flame? Co se stalo, lidi? Jste nemocní, či co?
    • šak počky, za chvílu přijdou děcka ze školy a do večera tu máš 300 komentů
      • jindra.veliky
        nejak ti ta predpoved nevysla *5*
        • jakto ze ne, ty jsi tu :D jakozto vudce vsech adolescentu *1*
        • Zapomněl, že děcka maj ještě odpolední kroužky *1*
      • Přesně tak. Úsvit děcek už se blíží! *16*
    • Třeba dostali rozum i-když to bych pokládal za velmi nepravděpodobné...
      • Izmæl
        Velmi, VELMI nepravděpodobné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit