Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Pravidelně se vracím k oddworld Abe's oddysee a exodus, to si dám každý rok. Srdcovka od roku 98. Stalker, Gothic, Mass Effect, Total war-tam hlavně medieval 2 a napoleon. Letos jsem si dal maraton Tomb Raider od prvního dílu, jsem teprve u čtyrky:). EU 4 i CK 2 hraju průbežně celý rok. Broken Sword, Posel smrti atd.. Ono toho bude víc, ale co si tak člověk vzpomene.

    • Na maraton starých Tomb raiderů se také chystám, když už je v retroarchu openlara.

  • Dlouhou dobu jsem provozoval na PS2 každoroční maraton Prince trilogie a Tomb Raider duologie a God Of War duologie, ale poslední roky to flákám.

    Jinak samozřejmě freeciv, na notebooku je také věčný.

    A zrovna mám rozehrané Final Fantasy VI.

  • KrPa

    Takoveho strongholda crusadera mam nainstalovaneho porad

  • triptich

    s ubúdajúcimi časovými možnosťami sa znižuje aj znovuhrateľnosť hier, takže "staré" osvedčené strategické a RPG kone vymieňajú akčnejšie kúsky - určite deus ex pôvodný, ako aj HR, X-com 2 si tiež pobudne na disku, cities: skylines taktiež.

    a z tých naozaj starých? no tak to jednoznačne transport tycoon deluxe v edícii OTTD. ten je trvalou súčasťou mojich zostáv. prvý win, následne OTTD a potom zvyšok zbytočností. a samozrejme doom 1 a 2.

  • Marines
    Jo, rozumím autoru článku, také mám své nesmrtelné, a to původní Medieval: Total War i s Vikingy a pro mne ta nejlepší, Europa Universalis III v češtině. Jen mám tu potíž, že když je spustím nevím, kdy skončit....!
  • Tushan

    Wow, starcraft, aoe 2,  diablo 1/2

  • Těžko jmenovat jednu nebo jen pár her. Hodně zálaží na náladě, momentální chuti a rozpoložení. Dost často jsem zklamaný z nějaké nové hry, tak si jdu do stejného žánru ale lepší starší hry spravit chuť. Jindy je zase nálada na něco jiného, nicméně ze současné AAA produkce už toho moc není. Spoléhá se hlavně na efekt a PR a gameplay jde do kytek. O to víc dokáže překavpit indie scéna, i když tam je problém že se hledá jehla v kupce sena a na hodně dobrou hru připadne tuna odpadu a pak je problém se o těch dobrých dozvědět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit