Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezbyva mi nez doufat ze je tvuj optimismus opodstatneny. Ja jsem ohledne toho dost skepticky uz jen proto ze GB nema moc zkusenosti s RTS.

    Jinak posledni BiA bych doporucil zkusit. Jednicka byla mozna oslavovana ale hodne hodne nedotazena. Posledni dil na tom byl o dost lepe.
  • Ferdis2
    Darksiders, Red Faction, Supreme Commander, Titan Quest, Frontlines, Full Spectrum Warrior, Destroy All Humans.
    "Tými ostatnými " značkami, ktoré kúpil Nordic Games v balíčku sú: Summoner, MX vs. ATV, Juiced, Stuntman, Deadly Creatures, The Outfit. Ešte po nebohom Jowoode majú k dispozícii zaujímavé brandy Spellforce, Arcania, The Guild atď...
    Nemôžem si pomôcť, ale čo schopnejšia firma by s takýmto bohatým portfóliom dokázala divy...
    Či to je ale prípad Nordic Games, o tom už nie som presvedčený ...
    *13*
  • x_ander
    Tak jasně, to už je pak věc názoru konkrétních hráčů. Myslel jsem spíš tak nějak obecné mínění, že Borderlands a BiA jsou považovány za hodně kvalitní (a úspěšné) série, byť mě třeba BiA nikdy nebavilo a dohrál jsem jedničku sotva do půlky. Datáče k Halfu podobně - OF si chválili snad všichni, kdo ho hráli, Blue shift sice žádný zázrak nebyl, ale proser taky ne.

    U Duka je úspěch Gearboxu hlavně ten, že ten patvar, co koupili, dokázali vůbec slušně dodělat a vydat. A od začátku tvrdili, že si tím spíš jen připravili půdu pod nohama pro svou vlastní Duke Nukem hru...

    A o Aliens toho bylo napsáno mnoho, tady to GB nezvládli po všech stránkách. Přesto já osobně bych je po jednom průšvihu nezatracoval. Právě naopak, snad je to nakopne a Homeworld je ideální příležitost, jak si u hráčů napravit reputaci. Tak uvidíme.
  • Tak s timhle zasadne nesouhlasil. Datace k Halfu sice nebyli uplne spatny (Blueshift byl slabej ale ne spatnej), BiA mi prisli nedotazeny i kdyz musim rict ze posledni dil byl zvladnutej opravdu se cti. O Borderland bych se nerad dohadoval protoze tam jsem proste velmi brzy pocitil repetetivnost a nudu ale chapu ze svoje fanousky si to naslo.
    Co se A:CM a Duka tyce tak obe sice prosli rukama Gearboxu jen castecne ale vydat je v jejich zalostnym stavu se vubec nestydeli a to vcetne oslavnejch kecu jak si tech serii vazi.
    Ja jim proste neverim ani nos mezi ocima.
    Pevne doufam ze alespon HD remake jednicky zvladnou se cti...
  • x_ander
    Btw. na skoupení tolika značek právě Nordic games je pozitivní minimálně to, že ty hry lze čekat v brzké době na GOG, kde Nordic své hry rád vydává...
  • x_ander
    To je zase nářku. Sice chápu, že Homeworld je pro mnohé srdcovka, tak mají strach, co z toho vyleze. Ale proč ten hate Gearboxu? Ano, totálně rozesrali A:CM. Ale jinak? Jinak mají v portfoliu samé pecky - Borderlands, BiA, ze starých dob datáče k Halfu...dokonce i s tím Dukem vyšli v rámci situace se ctí (a doufám, že přijdou s novým Dukem (jak kdysi slíbili), který bude komplet jejich, ne jen slepenec předchozího desetiletého vývoje). Takže to automatické zatracování nechápu. Ale je fakt, že pokud to podělají, tak u hráčů skončili...

    Spíš by mě zajímalo, co předvedou Nordic se značkou Red Faction. Jedničku považuju za jednu z mých oblíbených, trojka byla příjemná, ale zbytek stál za prd. Nějakou fajn akci v návaznosti na původní jedničku bych si dal...
  • Doufám, že zachovají specifický výtvarný styl celé hry, to ostatní je mi ukradený.
  • Achjo tady je mi fakt do breku. Beze srandy. Hlavne se bojim že to podělaj jak gameplay tak pro mě vyjímečný příběh a hlavně design kterej je proste skvelej. Takze vlastne všechno. Ja nechci mit proste ze hry která vybocovala a sla svou cestou zase slátaninu pro všechny. Co mam proto udelat? Jak to ma clovek ovlivnit? Neustale brečet na forech kde me nakonec oznacej za trolla a vecnyho nespokojence? nebo tam odjet a s transparentem chodit před vchodem? fakt nevim
  • walltar
    Jak sem psal o diskuzi níž ... se značkou Homeworld sem se již rozloučil.

    Gearbox začne tvrdit jací sou úžasní fanoušci HW a totálně to poserou ... max nám připraví naleštěné demo. *16*

    Takže zbohem homeworlde, budu vzpomínat na chvilky, které jsem s tebou prožil. *13*
  • alladjex
    Sem fakt smutnej. Hodně hodně moc. Darksiders zrovna hraju a moc sem si přál, abych se moh těšit na další titul v řadě, který je v podstatě podobný jako dva předchozí. Sem fakt smutnej ...
  • ucho
    no Darksiders je škoda...
  • Čili tu jsou další divoké karty v herním průmyslu. No, snad budou dost divoké na to, aby se vůbec pohnuly... bylo by smutné, kdyby všechno zůstalo zahrabané.
  • Randy, ty voe, kdyby si raději svůj úsměvový entuziasmus nasměroval na nový Brothers in arms a přestal si kadit na hlavu. Strkáš nos do něčeho, co akorát poděláš! Ještě jeden nenaplněný a podělaný potenicál kdysi zajímavé hry a Gearboxu se rozsypou kolečka.
  • Bože a je to v haj*lu, to snad radši EA *6*
  • http://youtu.be/aJvYZXUT5Bk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit