Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc je v diskusi o PS4 hre tolik pcckaru?
  • Femto
    Jajaj, tady je na blito. Gravity Rush mám hodně rád. Hrál jsem jedničku na Vitě a dvojka je pak ve všech směrech lepší a ta grafika je kouzelná. Jinak Veskoslav je tu jeden z těch ještě rozumnějších, sice mu dost často přepne a je z něho pak magor, ale patří k místnímu koloritu a tipl bych, že ve skutečnosti bude úplně normální. Píši to tady už poněkolikáté, tady se nedá diskutovat normálně, občas se o to snažím, jenže většinou selžu *1* Všechna čest těm kteří to tady dokáží(Kozy, Vogon apod.)
  • Naprosto irelevantní. Tvoje číslo 45 je naprostej nonsense, kdybys aspoň trochu použil hlavu. Když každý rok vyjde tolik her, že by tě mohlo trknout, že s číslem 45 si uděláš ostudu...
  • Nehrál , lže , tohle je jeho profil https://my.playstation.com/RexLeonidas
  • Veskoslav
    Jasně a kolik z těch 1338 her nevyšlo na PS3....
  • Veskoslav
    No spíše mě to překvapilo. Co znám lidi a mají PS4 tak jsou kolem 200 her max. Ale ty máš fakt rozptyl od arkád až po survival. Sice to mám taky, ale ne tolik. Jako příjemné překvapení, to ti řeknu.
  • PS. Trvalo mi to asi sekundu to vygooglovat.

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games

    1338 her jenom na PS4...
  • PS4 45 her zatím :D. Ten byl dobrej...
  • MickeyMutant
    Ty opravdu odehraješ průměrně každých 5 dní jednu hru? To jest 6 her do měsíce nebo 72 do roka? Máš nějakou rámcovou představu, kolik jsi za ně celkově utratil peněz?
  • Hnisavec
    jááj videl som Peter P, tak som si myslel, že to napísal Poláček...ale tak aj Prošek dobrá práca celkom na nováčka, ešte som ho tu nejako nezaznamenal. njn teraz už pomenej, hlavne počas výšky bolo času omnoho viac...teraz som rád, že som zvládol dohrať Bloodborne, Dark Souls3, Witchera 3 a Fallout 4. Hlavnie tieto RPGčka žerú strašne vela času....teraz sa len kopia resty, ako tým čo nakupujú hromadne v steam sales v knihovničkách...
  • Hnisavec
    vesko dík...ale však ja len tak, každý nech hrá kde chce, aj PC ma super hry, ktoré by som privítal na playku, nech ich mám pokope. Ja by som všetko vydával všade, i ked chápem, že práve ta exkluzívnost predáva práve konzoly. Treba kupovat velké singleplayer hry hlavne aby ich nepohltili komplet mmo, online a mobilné veci,,,,ten trend sa mi vobec nepáči, že takých hier ubúda
  • MickeyMutant
    "a pekná recenzia...Poláčkov štýl mám rád aj v Leveli."
    Tuhle recenzi ale psal Petr Prošek, ne Petr Poláček. I když mají oba pánové stejné křestní jméno, liší se příjmením, tak asi nebudou ani příbuzní. Pokud "Prošek" ovšem není šéfredaktorovo konzolové alter ego. Tím pádem nechápu poznámku pod touhle recenzí, že máš rád Poláčkův styl.

    500 her za 7 posledních let obdivuju. Musíš být opravdový fanoušek se spoustou volného času, když průměrně za každých 5 dní zvládneš jednu hru.
  • Veskoslav
    Opraveno, na to jsem zapomněl:) I tak jsi asi nejpoctivější hráč, co znám, pokud je to pravda. Mít více jak 50% úspěšnost dohrání či zahrání. Navíc 500 her, to nemám ani na Steamu a to tam mám tak 350 her 200 her, co je Indie atd.

    I když se dívám na tvůj list, tak mi přijde, že kupuješ fakt všechno:)
  • Hnisavec
    416 hier len čo majú trophylist, plus ďalšie z ps3, keď ešte trofeje neboli
  • Veskoslav
    PS3 má cca 900 her zatím, PS4 45 her zatím. Takže chce tvrdit, že hrál více jak 50% vydaných titulů. Slušné.
  • haha, to bylo trapné...
  • prosimtebe, 500 her tam jeste ani nevyslo *1*
  • Hnisavec
    Ďalšia vynikajúca AAA originálna exkluzivita, ktorú si človek zahrá len na tej najlepšej hernej mašine súčasnosti *14* *14* *14* Najlepšia voľba pre hráča....odkedy vyšiel God of War 3 som na PS3 a PS4 odohral cez 500 hier.

    a pekná recenzia...Poláčkov štýl mám rád aj v Leveli.

    Nemať playko musím smrdieť v každej diskusii a závidieť im tie hry *6* *5*
  • Idiocie je diagnoza a je způsobována častým hraním na PC, takže to není nic špatného nazvat ostatní pravdivě, je naprosto v pohodě...
  • viď, tak ti ve své moudrosti poradím, pokud se chceš účastnit diskuse, neni dobré začít tim, že nazveš ostatní diskutující idioty, to neni dobrý začátek a mnohé oškilvé to o tobě vypovídá (nízké iq, nedospělý, buran atd)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit