Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud někomu uniklo tak Conan O'Brien již vydal svojí "recenzi" http://www.youtube.com/watch?v=EB_XX_IM8io
  • kdy to bude na pc???
    • Až se to rozhodne rockstar vydat na pc
  • Jen malá technická dělení aut na 4x4, RWD, FWD bylo už ve IV a snad už i v San Andreas, ale to si nejsem uplně jistý.
  • GTA V je v tuhle chvíli pro mě jednoznačně jednička, velice povedená pařba která dlouho neomrzí (mě tedy určitě). Pokud teď paříte tak jako já, tak si to užijte. Ještě pár hodin hraní a mám po dovolený *10*

    PS. velice povedená recenze
    • Snad sis kvůli GTA nebral dovolenou :))))
      • Jack1947
        To ani nema smysl ne, neco malo pres 30hodin na pribeh , to se da v poho sfouknout za den a pul. *3* ( no a zbytek se da hrat na vickrat dle libosti.)
  • Hanzales
    Hernajs akororát jsem si vyjel lanovkou a vzal motorku (jako ve fight clubu kluci) a hurá s ní z kopce. 5x jsem umřel, pošesté jsem to vzal po cestičce, po hřebenu a pak dolů a těžký úlet. Další minihra v obrovské hře. A stojím si za svým, že to vypdá úchvatně. Oprava. Tohle vypadá úchvatně, i když je to v 720p. Na HD Ready telce to musí být dost v klidu. Závidím těm, co na to mají ťelku ;o)
    A kdyby někdo prdlal, že nevím co je to úchvatná a ostrá grafika, tak vím a pořád tvrdím, že i GTA5 je luxusní... http://steamcommunity.com/id/Hanzales/screenshots/
    • Ty sis ráno zapoměl vzít zase prášek ?
      • Hanzales
        Tak nějak, když to teď po sobě čtu. Lezla na mně nějaká bacil a začal jsem být už protivný, protože si teď tu hru užívám, ale s knedlíkem v krku. To mám asi za to :)
  • A hele, někdo se našel

    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/309990_471419792934767_611434244_n.jpg
  • RIP Johnny Klebitz z The Lost and Damned
  • Nechápu koho může bavit hrát takový s h i t. Pokud pro někoho představuje správný adrenalin ujíždění před policisty v protisměru, mlácení lidí a střílení, tak je duševní chudák.
    • kennyB
      Běhání po rozkvetlé louce a sběr všemožného rostlinstva ještě bohužel do herní podoby neudělali *1*
    • ja zase nechapu jak nekdo musi za kazdou cenu resit veci ktere ho ocividne nezajimaji, nemyslis ze jsi spis chudak ty ? To je jako kdybych napsal ze to kdo posloucaha napr. Daniela landy je dusevni nevyzrali rasisticky hovadu, zamysli se jantare.....
    • Hanzales
      Tvle chudák redakce fakt. Já podobné banoval na chatu a někdy jsou neůnavní jako stroje. Pamatuju jednoho, ten se vracel a vracel 24 hodin a proprudil dvě směny, než si dal pauzu.
  • Tak me to nedalo a kopil jsem to. Zatim odehrany jen prvni tri mise. No musim rict vypadato dobre az na ten chybejici AA, ale jsem realista. Jediny co me stave je nepritomnost mysi a klavesnice. Jinak ovladatelnost aut celkem ujde neni to zadna frustrace. Prestrelky vypadaji pekne. Pochvalu si zaslouzi ujizdeni pred policii konecne to je vice realisticke. Jinak nemam co hodnotit večer zahraju vice za me zatim 8bodu
    • A jeste konzole ma teda co delat a ty snimky jsou dost znat
      • hraješ na PS3 ?
        protože snad všechny diskuze o FPS dropech u GTA5 sem čet u PS3 ... já osobně hraju na x360 a drop sem snad zažil akorát jednou a to když sem plaval s ponorkou na hladině a při bouřce pěkně vlny narážely do ponorky a mola pár metrů vedle ... jinak sem s tim osobně problém neměl (mam xbox 360 premium z roku 2008)
        • Miserius
          Jojo, na PS3 mi taky klesa FPS pokud plavu ponorkou tesne nad hladinou a nebo nekdy kdyz mam zbran s baterkou, jinak ne
          • Jack1947
            V pousti , mensi (nepatrne) poklesy framerate ale nic tragickeho, to s tou ponorkou souhlas, a taky trochu poklesy ve vlnach i s lodi... optimilizace se povedla se vsim vsudy to se , R* musi holt nechat. ( lepsi nez GTA IV.)
        • ne, hraju na xbox a je to znat, neříkám nějáké velké škuby, ale těch 25-30fps
    • Jo a co me dostalo a co povazuju za naprostou blbost a degradujeto celej jizdni model je ovladani auta za letu to je fakt vtip to to nikdo nezminil ?
  • Erien
    Jdou dělat na PS3 verzi screeny ve hře případně jak?
    • Screeny jako takový ne ale fotky ze hry lze získat za pomoci herního telefonu který má každá postava a to přes aplikaci SNAPMATIC.
      Poté co něco vyfotíte (nebo sebe ;) ) máte možnost uložit danou fotku (musíte mít konzoli připojenou k netu) ... ta se uloží na reálnou webovou stránku:
      http://socialclub.rockstargames.com/gam ... /snapmatic
      a poté ji můžete už klasicky uložit nebo poslat odkaz na cizí ...
      neni to nejlepší ale jestli chceš jen kámošovi ukázat že si ve hře narazil na holku nahoře bez tak to snad stačí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší