Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me akorat stve to ze jsem si nahrabal penez a nakradl aut a kopil baraku a vseho mozneho a na konzoli predpokladam ze muzu zacit znova ze??nebo se to bude nejak dat zalohovat a ucet si otevrit na konzoli??
  • 900!
    • Můžu se zeptat jestli online jde hrát aji na playstation4 a kdyžtak jak. A ještě něco můžu hrát na online sama nebo musím s jinými hráči, prosím poraďte!!
  • Dobry den chtel bych se zeptat jestli mi pujde gta v na xbox kdyz mam pamet 4 gb (jestli ano jak??) Dekuji :DDDDDDD
  • 10 z 10 vubec, ty strasne dlouhy loadingy, prasteny medaile, ktere te nuti misi opakovat a nakonec zjistis ze si u jedne mise promrdal 2 h
  • Tak co bude? Už to mají na trhu dost dlouho ne? Peníze si už díky konzolím nahrabaly a řek bych že i celkem dost...tak kdy to pustí na ty PC?? :-) Chápu že to nebude takový vejvar jako na konzolích jelikož tam si ty hry kupovat prostě musíte a k tomu ještě v Angličtině :-D BY mě zajímalo kolik lidí pochopilo příběch :-D tak aby ho moch nějak popsat :-D Kámoš když to udělal tak řikal že to bylo dobrý a celkem to chválil....ale nejvíc řešil to že to už udělal....a když sem se zeptal o čem to je? a co se tam děje tak mi řek že hraješ za tři postavy a je tam dobrej tuning aut,pěkná mapa s vesnicema....a něco s mobilem že mužeš přepínat hráče či co :-D Ja bych nemoch hrát hru kterou nechápu to pak strácí smysl....nebo když někdo přeskakuje videa která začínají a ukončují misi třeba u Mafie...
  • po získání 18 mil. dolarů se nezobrazuje žádná mise ani takový ten otazník na mapě. Přitom na youtube je daleko více misí. Co pro to mám udělat at mám náké ty mise ? poradí někdo ? :)
    • Dejto na charitu :D
  • Ahoj poradil by mi někdo prosím? Jak mám spustit další misi u michaela po father/son nezobrazuje se mi na mapě po tyto misi už žádná další.. *7*
    • Čus, taky se ti na mapě ukázal otazník a nevíš co s tím???
      • Hrajem Gta5 neukazuje mi misie a v nejakých lokalitách píse že mám čakať ma email na heist pri stript clibe.po druhé na frankilnovi môžem mať na minigune 750 nábojov a na michaelovi 9999 aj na iných zbraniach to je tak
  • Nenačítá nebo spíš neukazují se mi mise po misi po father/son co mám dělat?poradíte mi někdo prosím?už sem zkoušela několikrát hrát to odznova ale nejde to *4* *7*
  • Prosím vás o pomoc. Udělal jsem v gta 5 misi, ze které jsem obdržel 18 milionů dolarů. Po skončení mise se mi ale peníze na to konto, co máme vpravo nahoře na obrazovce nepřipočetli. Čím to je? Díky za pomoc!
  • Tenhle recenzent je moje krevní skupina!! Gta není o lineárních misích, to už u her nehledám, takových je kvantum. Gta je o relaxaci. Nasednout do musclecaru a po práci prohnat poldy přes půl ameriky. Rozstřílet kupu gangsterů, zbalit šlapku a pak udělat tu největší šílenost co mě zrovna napadne:) Anebo si pustit mp3 a jen tak se při západu slunce projíždět.. GTA FOREVER!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit