Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže další legenda jako SA?
  • autoa v GTA 5 se ovládájí lépe na klávesnici ( gta4 ) nebo na konzolích? Jde o plynulý plyn a zatáčení
    • Nechapu, jak muzou lidi na prosty dotaz davat minusy. :D Pochopim kdyby neco kritizoval nebo naopak vychvaloval, a nekomu tim lezl na nervy, ale u teto otazky me to prijde zcestne.

      To spis do tohoto postu se hodi hooodne minusu :D
    • Miserius
      Na klavesnici mas akorat nevyhodu ze budto slapes naplno na plyn a nebo vubec (naroudil od gamepadu kde si to muzes "davkovat"), jinak to bude stejny
  • Preed
    Akoze hra je fajn ale najlepsia ja ta punkova stanica,hardcore from south california bitches! Black Flag,Descendents,Circle Jerks etc. punk's not dead! :P
  • co PC verze? jsem myslel že dostali zaplaceno od SONY ale když už to vychází i na Xbox tak kde je PC verze? a kde je Red Dead Redemption? A kde je lokální coop pro Diablo? Zase prdí na pcčkáře a pak se diví že za rok už nebudu mít chuť za to vyplajznout litr. nemluvě o zkušenostech s pc verzí GTA4
    • Rofl, lokalni coop pro diablo? :D Proboha proc? :D
      Nijak diablo nechci obhajovat, ale coop staci po siti, at mas notebooky nebo kompy vedle sebe. Nepotrebujes videt vse na jedne obrazovce a byt omezen tim, kam jdou vsici ostatni a ty se nemuzes na chvili trhnout..
    • Myslím, že to časem na PC vyjde ale zapomeň na to. Ten convert bude určite strašněj (jako vždy) takže se to bude sekat i na nejlepším PC. V dnešní době to hold funguje takto. Udělat hru na konzole a pak ji jen mizerně nakopčit na PC. PCčkářům sklapne a práci mají odbytou.
      • A ztrati dalsi cast komunity a nebo si ziskaji dalsi "cviceny opice" :)
    • Já osobně bych teď čekal nějakou společnou PC/PS4/Xbox 1 verzi. Vytěžit co nejvíc ze starých konzolí a pak vydat ještě o něco "lepší next-gen" verzi.
  • Budu trošku vykrádat Malou Velkou Británii ale...

    Verdikt: GTA V je sakra ta nejlepší hra na celém světě a kdo se mnou nesouhlasí, je blbej hajzl.
  • Budete i recenzovat multiplayer?
  • Kdo by si chtel taky nahodou kupovat digitalni verzi z PS store tak jeste radeji pockejte, vyhnete se tak stahovani zbytechnych 18 GB a nervu http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-Technical-Help/Ps3-error-80029564-80029563-GTA-V-install-part-future-problems/td-p/19745181/page/168 .... Sony vubec nevi, kde je problem uz od vydani
    • Digital z PSN sem koupil a žádný problém nebyl.
  • Miserius
    Po cca 10 hodinách nemohu než souhlasit a to se terpve rozjizdi (vyborny) pribeh... Porad se deje neco noveho (v misích) zadne nudne jezdeni z bodu A do bodu B nebo amatersky prestrelky ala GTA IV...
    Mimochodem, poslouchejte radia, obcas dostanete indicie k nakupu akcií a da se na tom vydělat poradnej balik...
    • Miserius
      Jo a ta mučící mise mě teda přišla hodně blbá... nejsem žádnej milovník pampelišek, ale toho chlapíka mi bylo líto...
  • Dá se gta 5 plně vychutnat na ps3 ? nebo je už znát omezení hardwaru?
    • Framerate pry bezne klesa ke dvacitce, ale nekomu to nevadi.

      http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off
    • Miserius
      FPS klesá pokud pouzivas zbran co ma baterku a svitis s ni, jinak vubec.
    • Samozřejmě je znát. Ale jak ti recenze řekla, na omezení hardwaru kašli, GTA 5 musíš prostě mít teď!
  • tomocz
    GTA4 jsem nehrál, GTA5 se mi znechutilo po neuvěřitelném HYPU, kdy posledních 14 dní jsem na herních serverech nečetl o ničem jiném. Uznávám, že to asi nebude nejhorší hra, ale mě to prostě ani nějak neláká.

    Naposledy jsem zkoušel San Andreas, u kterého to bylo nemlich to samé - kdo nehrál SA jakoby nebyl. Tak jsem si to zahrál a co? Nic moc, zlatá česká Mafie mi přišla daleko lepší... od té doby prostě GTAčkům nějak nevěřím a přijdou mi přeceňované a přehypované. Ale co, každý má nějaký vkus a já to chápu.
    • Tady si myslím že jde spíše o styl. Někomu se nelíbí gangsteři s tetováním a černou hubou, ale raději si zahrají za Mafiána. To že je hře možná věnováno víc pozornosti než je nutné asi může to, že je to prostě značka a moc her v otevřeném herním světě plný aut ke kradení není. Mohl bych jmenovat například Saints Row nebo Just Jause ale to už jsou hry trochu jinde než GTA.
    • Ristoro
      V některých věcech souhlasím. Pro mě bylo nejlepší GTA III. Ta atmosféra v té době byla neuvěřitelná. Hlavně mám radši hry, které mají vychytané základní herní principy a ne 1000 věcí k dělání, ale nedotažených. Pochybuju, že všechny aktivity v GTA V budou zábavné.
      • Ty mi snad kradeš myšlenky! *4*
    • To buď uplně v klidu. Ja kdysi Vice City uplně hltal. Poté si pořídils nadšením San Andreas, odehral jen pár hodin a skončil s tím, vůbec mě to nebavilo. GTA IV mám sice na Steamu (stálo to opravdu málo), co kdyby nahodou...ale to už je hodně dlouho a ani jsem to nenainstaloval. Prostě jsem si svoje GTA užil ve Vice City a tím pro mě tahle serie skončila. Nemá mě co nabídnout. Ale ostaním přeji, ať si nové GTA užijou. Jen opravdu ten hype je neskutečný, to je pravda.
    • Nejde jen o tu hru samotnou. R* si plní své vize na plno a i technicky je to 10/10 mají tam to co ostaní ukazují až na nextgen. Plus k tomu až spustí Online tak myslim že setře i WoWko.

      A Hype udělali novinaři a obchodody. A to pravě z toho důvodu že jde na herním trhu o špičku.
      • Setře i Wowko ?? co to má ksakru společného ? *15* *15* *15*
        • Co to má společného? to co vše se vším a tím jsou prodeje.

          Pokud nevíš tak WoWko je něco co se zatím dalším nepovedlo. Sice už své zlaté časy zažilo ale Blizzardu to muselo vydělat něuvěřitelné množství peněz.

          A čim vice lidí si o tom bude povídat tím bude větší hype. Budou se dostavat i do zpráv které se hrám vubec něvěnují například do ekonomickych...
          • On je ale rozdíl vydělávat na poplatcích a na prodejích.
      • "Hype udělali novináři a obchody?"

        *1* *1* *1*
        Ty se musíš v dešti rozpouštět.
        • A kdo jiny o tom všude píše. A od koho se dozvídají informace?:) Vždyt je to v jejich zájmu :)
    • Miserius
      Zkus to u kamose a zmenis nazor... At uz hledas zivej svet ve kterym mas tisic veci k dělani nebo hodne zajimavej a dynamickej pribeh, budes spokojenej
      • tomocz
        což to zkusit můžu, ale i kdyby mě to chytlo, tak konzoli kvůli tomu kupovat nebudu.... nevím, možná za čas, až(pokud) to bude na PC a za nějakou přívětivou cenu, tak neříkám, že to nezkusím (vzhledem k uživatelským komentářům to hodnocení asi moc přestřelené nebude). Jenom jsem chtěl prostě říct, že ten hype byl tak přehnaný, až to na mě mělo opačný účinek :D
        • Miserius
          To znam, me se zprotivilo Volím Karla! Že jsem ho nemohl ani vidět *1*
          • tomocz
            a to se tímhle sloganem ještě teď občas někdo ohání :D
    • Shoříš v pekle za toto rouhačství.
      • tomocz
        nikoli, mě by peklo vzalo a hned zase vyvrhlo, poněvadž já jsem se narodil pro to, abych stanul po boku Ódina v sálech Valhally...
        • Manowar jede aj u teba ako pozerám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit