Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já zase nechápu, jak někdo může kupovat klávesnici, myš, grafiky, tvl přece mi není deset let tvl,, hrát na pc tvl *15*
  • pekný gameplay. vďaka.
  • odpoviem ti za seba a len na základe starších hier (túto som nehral a v blízkej dobe nebudem)
    zvláštne na tej hre nie je nič. presne ako si napísal, je tuctová až na jedno dôležité ale! je z nej cítiť hru, robenú srdcom pre potešenie hráča. osobne mi teda vôbec nesadla, nie je to môj žáner, ale kvality sa jej nedajú uprieť. asi preto ju má toľko ľudí v láske a ja im rozumiem.
    hra nemusí byť hneď výnimočná, jedinečná a historicky dôležitá, aby nadchla, pobavila a vryla sa do pamäte.GoW je presne taký. obyčajný, ale dostatočne prepracovaný a zábavný.
  • Sry ale kvuli exkluzivite si nebudu kupovat milion ruznych krabiček (PS 4, PS 3 /zpetna kompatibilita/, Xbox One, X360, Switch, Apple tablet, Android tablet a kdoví co ješte). Ale ty si to všechno klidne kup a poplácej se po rameni jak jsi vy.ebal se systémem. *3*
  • Yakuza 83 na meta + remaster 10 let starý hry, kterou už skoro každej hrál + 4 díl toho samýho... zatím nic moc teda.

    Už aby tu byl Cyberpunk2077... další polská hra dekády...
  • Ono je snad zvlastni, ze kdyz prijde hra s vysperkovanou hratelnosti, grafikou, zvukem aj., ze se to lidem bude libit v dobe, kdy je trh lehce predavkovany open-worldy? Jde videt, ze do toho vlozili srdicko a navic se trefili i casem vydani, proste win win pro vsechny (ehm, sry pc only hraci).
  • Co je na té hře tak zvláštní? Jen další klon 3rd person mlátiček.
  • Kratos to podrtil, 95%, druhá nejlépe hodnocená hran na PS4.

    http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/ps4/filtered?sort=desc

    Letos zase strášnej nátěr na PS4, dechberoucí art Shadow of the Collusus, brilatní mainstream God of War, super drsná Yakuza a ještě není ani konec dubna.

    Paráda.
  • Dobré to bylo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit