Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc ten rytir beha, jak kdyby mel brneni z karbonovych vlaken? Priznam se, ze jsem to u prvniho boje vypnul, protoze jsem necitil vahu brneni ani zbrani. Cekal jsem bojovy simulator, videl jsem snad bojovou arkadu v grafice regulerniho simulatoru. Ubisoft me zase silene nastval. A uprimne: do zlednuti videa jsem netusil, ze je to od Ubi...
  • flash789
    jednohubka od UBI, tyden co vysla a nikoho nezajima..klasika..jsem zvedav jak jeste dlouho bude trvat nez lidi prestanou ty kraviny od UBI kupovat..
  • nechápu že to není Free2play, u takovéhle hry by přeci bylo daleko výnosnější použít model "ala wot" čím víc lidí tím víc peněz z mikrotransakcí, alepoň jsem měl ten dojem že to tak funguje, tohle mi připadá jako nevyužitý potenciál
  • Morraw
    Řeknu ti to tak, nervy u mě pracují u téhle hry naplno *15*
  • Plus pay2win v podobě mikrotransakcí za lepší statistiky gearu a dočasné prémiové účty. Je to "free2play" hra za plnou cenu.
  • nightborne
    Jojo, dobře zahranej peacemaker, orochi jsou těžký soupeři, aj ten berserker, ale dycky tak nějak víš, co můžeš čekat. Valkýra má na můj vkus až moc neblokovatelnejch útoků, takže tě chytí někde u zdi, kde tomu ani neuskočíš, a zbudou jenom oči pro pláč.

    Jasně, neměl ses nechat natlačit ke zdi, a vo tom to je, ale stejnak to rozčílí =)).
  • plus asi ještě DLC, ve stylu R6
  • Medieval Counter Strike hra, která se prezentuje jako velká AAA hra za plnou cenu, fakt skvělá volba!
  • Femto
    Tak Level či Games.cz nikdy nejde s davem. 100% recenze na MT pro tuhle hru ještě nikde není a tipuji, že ani nebude, takže 5/5 v Levelu je světový unikát a můžeme být pyšní, že takhle recenze se objeví na MT, stejně tak jsme pyšní na Games.cz a Level ohledně Last Guardian.
  • Super hra. Takovej medieval counter strike. Kdyby měl Ubisoft své servery a single player kampan by byla lépe zpracovaná je to na 10/10. Pokud mate tedy zelenej NAT a mate rad multiplayer je to na 10.
    Jako celek 7/10
  • Morraw
    Tak na té hře, krom soubojového systému, zas tak nic extra není. Ale se vším respektem Aleš mu moc čest nedělá. Mohl by ukázat jaká je tam variace jednotlivých komb, protiútoků, revenge mod, environmental kills atd. Ta variace je opravdu velká.
    A čím lépe to umíš, tím zábavnější to je.
  • Morraw
    Tak z té mám automaticky respekt, dokud nezjístím, jaký hráč s ní hraje. Celkově mám problém proti rychlejším classám.
  • nightborne
    Já mám proti dobře zahraný valkýře občas pocit, že to bylo trochu o classe, ale to je jedinej případ teda =).
  • patřím do té skupiny hráčů, která nechápe co je na této hře tak extra... *7*
  • Morraw
    Soubojový systém se tady opravdu povedl. V žádném případě to není jen blbé vykrývání útoků do stran s občasným výpadem. Systém nabízí spoustu možností jak se bránit a útočit.
    Samotné třídy postav se hrají dost jinak a do toho je třeba i započíst jednotlivé buildy, které jsou pak na herním stylu hodně poznat.
    Nevím jak je na tom balanc, ale vždy když prohraju, tak mám pocit, že chyba byla na mé straně a ne proto, že by soupeř používal OP komba nebo classu.
  • Teda nevim jestli ta hra si zaslouží 5/5, těch 8/10 by sedělo spíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit