Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra pro totalně zpruměrovaný, mainstream a casual roboty. Někdo tvrdil, že pokud se něco líbí půlce planety, musí to bejt prostě dobrý. Já tvrdim naprostej opak. Je to videt i na utube. Podle vašeho stylu uvažování, je "UPA UPA UPA GANGNAM STYJL!!!" jedna z nejlepších písní, co lidstvo kdy stvořilo! Nějakej Bach? Ale kde že! GANGNAMSTAJL!!! :D:D A tohle davový šílenství okolo tohoto seriálu, je pro mě gangnam stajl jak vyšitej! Takže stačí sborově zabečet a jde se nato děcka! *11* *11* *11*
    • Já nikdy nedokážu rozeznat, co je horší. Jestli lidi, kteří jdou s proudem, nebo ti, kteří se snaží opravdu za každou cenu vybočit jenom proto, že mají pocit, že nejsou ovce.
    • Ty jsi ale kočus !
    • Úplně stejné davové šílenství kdysi bylo kolem Kmotra, Hvězdných válek nebo třeba Pána prstenů. Takže jsou to vlastně všechno sračky, děkujeme za rozbor pane jůtubovský expert.
  • Čistě záležitost pro ty, kteří sledují adaptaci od HBO... což v realitě znamená několik desítek milionů lidí, ne pouze hrstku, jak se tady místní experti snaží naznačit *1* Má to stejný drive, stavbu děje a nervy drásající situace či atmosféru, přesně jako seriál (nebo knihy). Akorát tentokrát to vše máte ve svých rukou a sami si udáváte tempo (pozor, ne příběh!). Ve zkratce: Krvavá lekce GoT machiavellištiny ve formě interaktivního příběhu.

    Kdo nechápe, nadává. Kdo chápe, baví se :)
  • Béčkové studio udělalo béčkovou hru. Překvapivé... Nikdo nemohl čekat více. Známka 6 je ještě solidní výsledek.
  • Na konci i tak vsetci umru. A na hromadnej svadbe. G.R. Martin
  • Jack1947
    8/10, 6je málo. Fakt
  • fallanga
    "A to jsem ještě nezmínil některé reakce vedlejších postav, které byly evidentně vymyšlené tak, aby šly jakž takž naroubovat na cokoli, co hráč řekne, jenže tok dialogu pak není přirozený."
    Prosil bych recenzenta o jeden příklad. Při svém hraním jsem na nic takového nenarazil, takže mě zajímá aspoň jedem příklad.
    • milos.bohonek
      Např. situace, kdy máš zvolit trest pro zloděje a to, jak s tebou pak některé postavy mluví. Ve stylu "vím, že nebylo jednoduché rozhodnutí, ale dělal jsi, co jsi musel", ačkoli jsem mu udělil milost.
      • fallanga
        Ok, tohle beru. Na mém hodnocení to nic nezmění, ale aspoň jsem si tím "rozšířil obzory".
    • Nebul tolik! *13*
      • fallanga
        Nebulím idiote. Nesnáším lidi jako ty, kteří jsou schopni jen na větu "hlavně prosím nebreč". Vrať se do školky imbecile.
  • Vogon
    Asi jsem jediný, ale sex scény mě od filmů(her a seriálů) spíše odrazují(nemyslete si, že jsem nějaká urážlivá citlivka, koneckonců jsem fanoušek Berserka, oproti kterému je GoT večerníček), připadá mi to jako znak špatného psaní(logika typu: " No co sice je příběh naprostá hovadina, ale když tam hodíme pár bradavek a několik zvadlých klobás, tak si všichni budou myslet, že je to dospělé fantasy."), inu když bych chtěl dobré sex scény a příběh lepší než 99% her a seriálů, tak se prostě podívám na jakékoliv p*rno(vážně?).
    • Naprosto s tebou souhlasím. Konkrétně u seriálů od HBO vidím přemíru erotiky jako něco, co mě akorát ruší. Téměř v jakékoliv scéně se snaží procpat nahé ňadro anebo alespoň zadnici (nehovořím jen o GoT), byť to nakonec působí, jako pověstný slon v porcelánu. To, že to v kontextu situace nevypadá vůbec přirozeně, nikoho netrápí. Paradoxně se pak aspirant na seriál pro dospělé, stane modlou pubescentních deviantů.
      • Tak zrovna u teba ma to neprekvapuje. *1*
    • Jack1947
      Ve filmech mne štvou no to je pravda, v seriálech je taky přetrpuji njn připadámmi to že ti zaplácávají díru - stopáž a pohled sjíždí pak tam kam by neměl no.

      Ve hrách mi to nevadí nejsou tak časté.
      • nightborne
        Tak ve hrách se taky člověk mnohem líp ztotožní s postavou, takže to má trochu větší šmrnc, třeba v obou zaklínačích jsem se už od začátku snažil vojet co se dalo =)). A zůstal sem tím i věrný kánonu - kdo četl ságu, chápe - takže žádné špatné svědomí =D.
        • Vogon
          V Zaklínačských hrách to bylo teda pěkně debilně nastrčené. Vážně mě dostalo, když v cutscéně měli do půl pasu vodu(Jaká náhoda), ale v bazénku, ve kterém to zrovna dělali, byla voda sotva do půl kolen(Dokonce i Geralt, který nepřekročí ani kamínek ji dokázal projít.). A kartičky v Zaklínači 1 byly naprosto směšné.
          • Tak to už je zase problém (ne)nutnosti explicitního zobrazení samotného aktu, což je něco malinko jiného, než jsme řešili, myslím. Šlo o samotnou možnost jako postava ve hře vůbec souložit, což někam prostě sedí, někam třeba méně =).

            Do Zaklínače to díky kánonu sedělo skvěle, navíc s tou přidanou hodnotou chlapáctví, kdy si člověk mohl říct (představte si Rimmera, kterak mluví o McGruderové) "jo, tu jsem zklátil!"

            A krom toho, brousit takovou Paní jezera, což v jedničce šlo, to už je sakra zářez =)).
        • Jack1947
          Zapoměl jsem poznamenat -díky bohu a americe zato že hry nejsou jak filmy, kde by to snad bez žádné pořádné šoustandy nešlo ani v komedii pro podnáctileté. *7*

          Šoustandy/šeptandy - Censore free *15* ( jo už mlčím).
  • Vážně mě překvapuje ta herní doba. Vydávat hru po epizodach kolem 6 hodin. Taky by to mohli vydat najednou, jenomže to by nebohého hráče nemohli pokaždé skásnout. Se slzou v oku vzpomínám např. na kotor kde jsem se bavil přes 40 hodin.
    • Doporučuji si prostudovat znovu informace o této hře. Za 27 euro si hráč koupí práva (forma dnešních Season Pass) na 6 epizod (každá okolo 2 hodin), které se postupně budou vydávat v následujících měsících. Navíc se jedná o "interaktivní adventuru", zatímco KOTOR je čistokrevné RPG. Pokud tak se slzou vzpomínáš na 40 hodin v KOTOR, tak doporučuji nové Dragon Age, kde herní doba v klidu přesahuje 80 hodin :)
    • Je to 6 epizod po cca 2 hodinách, takže 12 hodin a platí se za celou sezónu naráz, takže další díly už se pak stahují "zdarma". Sám bych to ale nikdy nekoupil, všechny tyhle epizodické hry Telltales jsem si stáhnul z torrentů. Není to špatné, ale spíše jsou to lehce interaktivní filmy než hry. A nazývat to adventurami je výsměch všem skutečným adventurám. V normální adventuře lze zakysnout a musí se u ní přemýšlet - ani jedno z toho u těchto "her" není.
  • TheGGG
    LoL, nikdy by mě nenapadlo, že i tak excelentní herec jako Peter Dinklage může mít při dabování hry takové problémy. Teď si voice actors typu Nolan North, Jennifer Hale atd. vážím ještě víc. Snad Charles Dance ve Witcherovy 3 odvede kvalitnější práci.
    Jinak tady se určitě vyplatí počkat až budou venku všechny epizody. Hrát to tak po kouskách stejně nemá cenu.
  • to nema cenu ani stahovat. nie este kupovat, klasicky debilni pribeh a "volby" ktore nic nemenia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit