Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Max payne 3 i Diablo 3 bych special bral !!! Hlavně na toho maxe ,ale néé že mi předchozí díly zhaníte to bych nebyl rád ;)
  • k té verzi s indokrinaci.... myslím že to celkem dává smysl ale jedna věc mi vrtá hlavou...proč neovládli Shepra už když se ho snažil oživit cerberus...to byl přece taky oslabeny jako ve verzi kdy ho zasahl reaper na zemi a shepr vlastně leži v bezvědomi na Zemi....
    • Hairy_Ass
      A kde se kolem něj, když ho Cerberus oživoval, motal Reaper, aby ho mohl indoktrinovat? Jinak ta teorie mě taky předtím připadala divná, ale nakonec jsem musel uznat, že jenom tak dává konec smysl (už jenom fakt, že se Shepy s Catalystem prochází po vnější straně Citadely bez skafandru je dost na pováženou *4*).
      • tak v te teorii se říka že byl indokrinován už na konci 1.dílu ...těch možností kdy se to přesně stalo je víc.... navíc přece i Collectory ovladali reapeři na dalku ikdyž nebyly v galaxii a pokud si četl knihy tak cerberus experimentoval s technologii smrťáku a subjekt na kterém to zkoušeli (Grayson) taky ovládali na dalku....takže pokud už byl indokrinovan a jenom stím bojoval mohli ho reapeři ovladnout už na začatku 2.dílu
        • Hairy_Ass
          Jasně, jen ti odpovídám na to, proč neovládli Sheparda když ho oživovali... Ostatně ani při té "vizi" Catalysta by neměl být plně indoktrinovaný, tím se stane až když použije "modrý" nebo "zelený" konec, při "červeném" naopak indokrinaci definitivně přemůže. *3*
          • jasně no....jenom mě napadlo že když ho oživovali tak byl natolik oslabeny že ho prostě mohli bez sebemenších potíži ovladnout i na dalku....jinak i proto si myslím že ten konec je jenom šeprdův boj s indokrinaci ( mezím leží v bezvědomí na Zemi) a že ty barvy jsou vlastně jen na zmatení protože červená připada jako špatna ale vlastně tady je to nejlepší řešení...potom mi ale nedává smysl proč normandy letěla skrz mass reley ,jaky k tomu měla důvod....a nebo to byla jen další halucinace kdy šeprd prostě viděl to co chtěl vidět....
  • Je zajímavé, že do doby před hraním Mass Effectu jsem vůbec u her neřešil nějaké spoilování a vyhýbání se trailerům nebo nějakým informacím o příběhu
  • http://www.youtube.com/watch?v=LqpyAlvyP3Y Asi tak no.... Vidíte někdo rozdíl? *1* *2*
    • No já jsem na konci podcastu viděl poprvé destroy ending (byl to destroy ending?) a většinu záběrů jsem nepoznal (při hraní jsem volil control). Možná jsem nedával pozor.
      • Že ty jsi na to video ani nekoukal? Tohle je spíš pro pobavení *3*
        • N, střílel jsem od boku *1* . Až dodělám to, co musím udělat, tak se na něj mrknu.
  • Taky souhlasím ať konce nemění, jsou opravdu dobře vymyšlené. Jejich prezentace by mohla být sice lepší, ale to je jenom drobná kaňka na jinak skvělé sérii. Hlavně ať si udrží autorskou integritu a nepodlehnout tlaku křiklounů. jak už bylo ve videu zmíněno ... jde o davovou hysterii, která časem utichne. Sám znám případy ze svého okolí, kteří nejdříve na konec nadávali, ale když si ho nechali projít hlavou, zjistili že je super (až na ne úplně dokonalé podání :-)
    • čim víc si ten konec nechávám projít hlavou, tim větší je to hlína *6*
    • bioware se moc nechávaj zviklat uřvanejma rychlo fandama. Já například nemám nijak v lásce blizzard ale oceňuju jak se vypořádali s prvním návalem kritiky na vzhled D III.
      • Rychlo fandama?! lol běž na BSN a podívej se na registrovaný hry lidí co si stěžujou.
        • Já jsem taky fanda, dohrál a četl jsem všechno, co se jmenuje Mass Effect (kdomě telefonních a jiných záležitostí) a z BSN se mi občas dělá zle, takže tu bych asi jako příklad nevolil. Máš pravdu, někteří jsou tam slušní, ale třeba reakce na jeden obrázek v The Final Hours of ME3 byla dost... no hnusná. Ale to je detail.

          IMHO by si konce zasloužily rozšířit, přidat možnost vyzpovídat Catalyst a možná bych přerenderoval outra, protože minimálně control vypadalo celkem SD. Destroy minimálně v podcastu vypadalo celkem pěkně.
    • ach jo :-(
  • Co víc k tomu konci ještě říct? :-D http://www.youtube.com/watch?v=bAsPUxIPw8Q&feature=relmfu
    • Jinak abych taky řekl něco k věci: super podcast, takových speciálů klidně perte víc:) A Alžbětu samozřejmě miluju, kočka, která hraje a naprosto elegantně nadává? Kde se dá taková najít? :-D
  • Tak ten Thane ve trojce taky dost zamrzel.Popravdě mě ani moc nevzala ta jeho smrt protože ve trojce s ním nebyl už žádnej silnej moment.
  • Adam_M
    Skvělí ME speciál..a pokud možno rád uvítám další jak už zmíněný Max Payne 3,Diablo 3.
  • prudislav
    Super podcast :-)
    ještě k tomu konci:
    Konec sám o sobě by mi až tak moc nevadil - vadí mi tam to jeho provedení (reapeři jsou řešení na boj chaos vs řád/ syntetici vs organici - v podstatě to popírá smysl tvorby human reapera ve dvojce), který tam narychlo naroubovali po tom co jim leaknul skript v kterym to bylo vysvětlený mnohem líp a hlavně tam ani neni změna v chování reaperů - udajně původní konec byl o temný energii která likviduje galaxii a repaeři jsou řešení jak ji v tom zastavit tím že sklízí předchozí rasy a "učí se z nich" (human reaper měl být právě řešení na zastavení tý energie kvůli speciálnostilidí). V takovymhle pripade by mi mozna nevadil i ten trojbarevnej konec. Hlavně že museli ten skript urychleně změnit protože jim leaknul :-( kdyby to tak nechali udělali by líp a ušetřili by se vzteku fanoušků
  • oin.odin
    brí večír
    mama dve otázočky
    1.) nehodíte niekam odkaz na stiahnutie tohto videocast-u ??? ( z toho yt to celkom pomaly načíta + rád bi si to pustil v mobile)
    2.) je možne hodiť ho medzi klasické podcast-y v iTunes ???
    • risa2000
      Taky bych to rád viděl mezi podcastama v mp3, abych si to mohl stáhnout do iPodu (jako mp3).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit