Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    V tom pripade nejlepsi z nejlepsich Pavel Dobrovsky a Honza Olejnik. Sakra ta dvojka je naprosto famozni *5*
  • tak ako vzdy
  • rickdeckard
    Díky za FC, byl super.

    Covery k Isharům se mi taky líbily suverénně nejvíc. Teď mě mrzí, že jsem celou trilogii střelil spolužákovi na základce. Ještě disketovka. Ale před pár lety jsem pořídil knížku výtvarníka, co maloval titulku ke dvojce, jmenuje se Tim Hildebrandt. Perfektní fantasy ilustrace, ze všech dýchá něco, co mě dostalo už kdysi.

    *4*
  • Mart9
    Líbí se mi to závěrečné poděkování za feedback. Je to takovej malej vztyčenej prostředníček *1*
  • nightborne
    Jo? Tyjo, to mám snad možná i naopak... když je hra zadarmo, sem k ní kritičtější, než když si ji koupim... asi že si chci nějak ospravedlnit ten výdaj a necejtit se za idiota, co zbytečně vyhodil prachy.
  • Dobrej FC, mě to bavilo
  • DwaR
    formát fight clubu je fajn, len málo reagujete na čet. napr. keď ste hovorili o hate na adnromedu, na youtube čete ste mali pár dobrých poznámok, nakoniec aj tu nižšie v diskusii corfer pridal výživný koment. trošku interakcie by to mohlo pri niektorých témach oživiť.
    z čoho sa odrazíme k druhému nedostatku - dĺžka. chápem, prečo tlačíte na 1-1,5 hodinový čas, ale keď sa rozbehne debata, utnúť ju natvrdo - lebo nás tlačí čas - škoda, škoda.
  • "Píšu me osobně" - jsem nějak nepobral.
  • Hlavně je taky rozdíl v tom, ze člověk, který dá za hru 1500,- Kč, ma na kvalitu zpracování větší nároky než recenzent, který dostane hru zadarmo. Kdybych dostal Andromedu zadarmo, tak nad spoustou problému taky mávnutím rukou.
  • Smula, vsichni v diskusi vedi, jak to delat lip... ;)
  • Tyhle Fight Cluby stoji uplne za ho*no, proto na ne kazdy tyden cumim...ja jenom abych zapadnul do kolektivu.
  • Jack1947
    Nejkrásnější je vnitřní krása , souhlas *3*
  • Petře Poláčku, budu se opakovat, ale co kdybys místo ostentativního vytahování, jak jsi byl v Americe prostě jen diváky slušně pozdravil? Nic na tom není, dokonce ti to egocentricky neublíží, neboj.
  • Dominator666
    Shodneme se na tom, že Petrův výrok byl vcelku pravdivý. Poslední dobou se řeší věci, které mě osobně nezajímají. Píšu mě osobně, protože nechci mluvit za ostatní. Poslouchám už pár let podcasty na Hrej a tam se vždy řeší hry. Ano, někdy to sklouzne k obskurnímu humoru, ale vždy mě to baví. U FC to říct nemůžu. A to říkám jako člověk, který má Games rád. Tak snad příští týden bude zlepšení.
  • Tilwaen
    Karel by jim rozbil stupnici.
  • ales.smutny
    Ahoj,
    tak samozřejmě to (asi?) děláme trochu jinak než kluci z Hreje, ale to je snad lepší, mít větší variabilitu a moci si vybrat, ne?

    Nicméně moc nevím, jak jsi přišel na to, že díl nebyl o hrách. Mám pocit, že jsme jich "pár" zmínili a to jak retrospektivně, tak z hlediska potenciálu a toho, co můžou nabídnout. Pokud čekáš, že si budeme ve Fight Clubu povídat jen o hrách, které aktuálně vyšly, tak to asi opravdu není ze sta procent pořad, jaký bys potřeboval. Jistě, jsou díly, kdy se výrazněji věnujeme konkrétním titulům (Nier, Andromeda), ale zhodnocení necháváme spíš na recenzi nebo GamesPlaye, Fight Club je prostě jiný formát. Ostatně. není ani logisticky možné (a žádoucí), aby všichni hráli vše, co zrovna vychází.

    Stejně tak je matoucí, když se domníváš, že hry nehrajeme, jelikož netuším, jak jsi na to přišel. Ne, všichni se nebudeme pouštět do těch nejprovařenějších novinek - pokud je nerecenzujeme, často si dovolíme ten občasný luxus hrát si to, co jsme nestihli právě v tom nabitém období - sám píšeš, že člověk neví co má hrát dříve. Petr se konečně mohl pustit do Zeldy a Andromedy, já po Tormentu neměl chuť na další RPG, tak si Andromedu nechám na jindy a radši doháním Halo Wars 2 a Nier apod.

    A ano, budeme vzpomínat i na starší hry, protože vývoj designu je dlouhodobý a třeba u Call of Duty je třeba reflektovat i minulost, zvlášť, když se Activision zaklíná návratem ke kořenům a tedy WW2. A pokud přijdou dotazy na starší hry a ohlédnutí za celou škálou her, s nimiž jsme měli tu čest...dojde klidně i na tyto tituly. Holt jsme staré školy ;) Ale pokud ti přijde, že dnešní pořad nebyl o hrách, pak jsi si musel odběhnout na hodně dlouhé kafe ;)

    Každopádně ale díky za feedback :)
  • Dnešní díl snad ani nebyl o hrách. Půl dílu se propaguje časopis s nějakým rozhovorem a zbytek se řeší kraviny plus k tomu nějaké prdy z indie scény. Přijde mi, že čtveřice aktuálního dílu snad ani nehraje hry, ale raději filozofují nad podstatou bytí nebo případě vzpomínají na dvacet let staré vykopávky. Kdyby bylo herní sucho tak to s přimhouřenýma očima pochopím, ale teď se valí tolik her, že člověk pomalu neví co má hrát dříve. Přiznám se, že raději už chodím ke klukům na Hrej.cz, protože tam lidé kteří píší a mluví o hrách ty hry skutečně hrají. Je to škoda no.
  • corfer
    Chlapci, Váš názor na hate hráčů je tedy přehnaně povrchní. Nehrajte si pořád na to,jak jste nad věcí. Z her se kvůli scestným nárokům na jejich velikost vytrácí ruční práce a to je naprosto validní předmět hatu. Tak se prosím zamyslete předtím, než něco řeknete. Díky!
  • TheGGG
    obecně je to lepší když jsou tam hosti...
  • Dominator666
    Hm, dneska mě FC vůbec nebavil. Chce to zase Bulíře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit