Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky ste si vsimly brada pitta , ve druhem videu.
  • Koukám že se zase řeší kampaň za němce. Je jasné že tohle si žádné velké studio nelajzne. Pokud chceme hrát za Wehrmacht tak musíme sáhnout do vod strategii.

    Jen tak mimo soudek, onehda jsem rozehrál stáréhý Panzer General. Je až překvapivé jak promyšléná ta hra je, a potěší že svými výkony na bojištích můžete skutečně ovlivnit chod historie. A tak dobýt třeba Moskvu ne provést invazi do Ameriky.

    Ale zpátky k CoD, problém také je že sposta lidí dělá rovnítko němec=nacista. Ne všichni byly nacisté a účastnily se hrůz na východní frontě. Pocházím z Prajzka a několik bratrů mého děda sloužilo ve Wehrmachtu ( dva dokonce bojovali u Stalingradu ). Takžé mám tak říkajíc z první ruky, jak to tam vypadalo. Samozřejmě že se i mezi mezi vojáky byly nacisté z přesvědčení ale těch nebylo zdaleka tolik kolik si lidé myslí. Důvod, proč se většina němců chovala tak povýšeně, je ten že do nich ty propagandistické kecy cpaly horem spodem. To pak člověka ovlivní, tím se jich nezastávám ale chápu je. A jen tak mimochodem, pověst takzvaného čistého Wehrmachtu ( to byla snaha německých generálů svalit všechnu vinu za zvěrstva na SS a pod., naopak Wehrmacht měl být očištěn a oproštěn od tady těch zločinů ) je dnes už prokazatelně vyvrácena. Bylo mnohokrát dokázáno že vojáci Wehrmachtu a jejich velitelé se podíleli na masakrech civilistů a židů, a cíleně pomáhali k holokaustu. Např. 6 armáda gen. Pauluse.
    • No ono to není o tom rovnítku, ne že hraješ za nevinného vojáka, ale že hraješ za stranu, která má na svědomí holocaust. Že prostě bojuješ ve jménu něčeho tak zrůdného. To je jiná liga a určitě by se to udělat třeba víc v duchu Spec Ops The Line, aby to nebyla oslava nacismu, ale jen střílet vesele ve jménu Hitlera by byl humus.
  • To že se nehraje za němce mi vůbec nevadí.Nevím,co se na tom lidem líbí.Kdyby si tou válkou prošli,tak mi je ten nápad hrát za němce ani nenapd.Bylo by mi to nepříjemné úplně stejně,jako hrát za IS.Ten taky nikdo neobhajuje,že jsou to fanatici,nebo že k tomu byli donuceni.Prsotě tu špatnou myšlenku podporuješ a šíříš zlo.Co mi na hře vadí je feminizace.Je to ostuda pro muže,co si tou válkou prošli.Plus mi vadí to,že tam nejsou hákové kříže.Já nácky nesnášim,ale do historie to zkrátka patří.A černochů tam taky moc nebylo.
    • úloha žen ve 2. sv. válce se probírala v minulé (smazané) diskuzi. Za IS bych si rád zahrál. Predstav si mirumilovného muslima kterému všechny blízke zabije spojenecká bomba, nebo šílení U.S. vojáci náhodne strílející na civilisty kolem v zemi, do které je nikdo nezval. Takový človek se lehce zradikalizuje. navíc je to jiná mentalita a kultura ktera proste jen verí v to "své" náboženství.
      • jasně brácho, muslimové z Evropy co táhli do řad IS jsou lidi, kterým pozabíjela rodiny USA
      • TheGGG
        ty bobe jsi skutečně chorý člověk, který nemá žádný vlastní názor nebo myšlenku, pouze píše nesmysle, aby ostatní lidi naštval...
        • lidé bez vlastního názoru zajdou vždycky nejdál
      • To já chápu.Nic není černobíli.Ale většina lidí by za ně hrát nechtěla,včetně mě.Ale většina lidí chce hrát za nacisty,páč tu dobu nezažili a náckové jim nevaděj.Nicméně o islámistech jenom čtou a už by je všechny pozabíjeli.Co by asi lidi říkali,kdyby jim tady islámisti pochodovali po ulicích,zakazovali by jim na úřadech mluvit česky atd.,jako tomu tady bylo za nacistů.
        • Kompost
          Ruzena a Maria, rozum beru z radia.
          Aj ja si ho zapnem, rozumu si kvapnem...
    • to hej.

      ak by to malo byt autenticke. predstav ze by si hral, eskortoval zidov do vlakov a koncentracnych taborov. Popravoval civilistov, zaberal uzemia atd
      • Paulcz
        To jo no, tak alespoň si můžeš zahrát za amíky, kteří použili atomovou bombu jen aby demonstrovali svou sílu, vypálili hromadu měst zápalnými bombami, kteří také páchali válečný zločiny, ve Vietmanu používali Agent orange a opět bombardovali města.. a kteří po dekády destabilizují střední východ a vedou války při kterých porušují mezinárodní právo, sponzorují terorismus, díky jejich konání zvnikají organizace jako Taliban (dřívější spojenec) nebo IS atd.

        Ono se to zase tak moc neliší. Ale jinak v případě CoD to je jedno, ta hra je obsahově o ničem :)
        • tak nakladat ludi do vagonov ako dobytok jednoducho vyzera ovela horsie ako zablesk atomovej bomby na horizonte z lietadla.

          ale co som prekvapeny a som tomu rad, ze je ta hra dost brutalna na bojisku co potvrdil aj autor clanku.
          • XorxoxTalarius
            A vis o tom ze hned jak se amerika pripojila do valky, tak nalozila vsechny nemce a asiaty do vlaku, jako dobytek a odvezli je do sbernych taboru, kde je nechali az do konce valky.
            • dvě hodně jednoduchý otázky 1.kolik z těch zavřených Němců a Japonců v USAckých sběrných táborech bylo zplynováno a 2.kolik lidí z těch co ty tábory přežili, vypadali jako ti lidé z fašistických koncentráků, nebo-li kolik Němců a Japonců vypadalo jako kostry potažený kůží tak, jak vypadali vězni z koncentráků, děkuji za bezpochyby vyčerpávající odpověď :)
            • XorxoxTalarius
              Stacilo napsat do googlu, takze tady:
              https://en.wikipedia.org/wiki/Internment_of_German_Americans

              a tady:
              https://en.wikipedia.org/wiki/Internment_of_Japanese_Americans
            • Hmm, to se opravdu stalo? Myslíš jako na území Ameriky? Máš nějakej zdroj? Rád bych si o tom přečetl něco víc, děkuju.
      • Tak to by se mi hnusilo.Ale našlo by se tady hodně lidí,co by si to rádi zahráli.
  • já hrál jen demo Modern warfare, kde byl nekonečný respawn, kvuli čemu jsem o hru stratil zájem. Ale videl jsem lets play-e pozdejších dílu a tam se mi zdálo že od nekonečného respawnu už upustili. Videl jsem kompletní walkthrough CoD Advanced warfare a asi polovinu toho posledního (kde byl jon snow) - nemužu to potvrdit, protože jsem byl jen jako divák, ale jak ríkam, zdálo se mi že tam už respawn není.
  • Tak to je hodně smutný. V článku se CoD vychvaluje do nebes. Asi za zavřenými dveřmi udělali nějaký super awesome demo, protože to co ukázali nám, tak to stojí pěkně za ho*no. Single ani neukázali, to by mi nevadilo, ale ten multiplayer? *11* *11*
    • a co je na mp zle ?? podla mna je vyborny a ten novy mod vyzera zaujimavo. 6vs6, body zaujmu pushujes alebo branis body
      • Na MP se mi nelíbí ty 3 lane mapy, které postrádají kvalitu level designu starších dílů a už to leze na nervy. Ty mapy co ukázali tak jsou jen reskin těch předchozích.
        Co se mi nelíbí, je že se totálně vykašlali na německou stranu. Neoznámili headquater pro ně a zatím to vypadá, že ani nebude. Prostě tě to hodí jen na německou stranu. Nechápu proč si nemůžu vybrat.
        Doufám, že půjde německý voják upravit stejně jako třeba u Američanů.
        Zbraně nemají recoil a to nabíjení je dost rychlý. A zdá se, že ať držíš jakoukoliv zbraň, tak běháš stejně rychle.
        • ale hej mas pravdu. pozrel som si poriadne spomalene zabery, taky BAR sa ani nepohne. je to skoda, to ma stve na tych novych cod, ze tam ani nieje rozdiel medzi headshotom a normalnou davkou do tela. myslim ze to je kvoli konzolovemu hraniu aby sa to hralo dobre na gamepadoch. celkovo v cod 1 bolo super ze namiesto fullauto na dlhu vzdialenost si mu len dal par ran na hlavu a padol k zemi
        • co si ja pamatam tak recoil si mal max v cod1 pri tom nemeckom samopale, uz neviem aky to je typ.
          a ukazovali nie zrovna typicke cod mody, skor tie nove. ja som zvedavy hlavne na search and destroy. Mohla by tam byt aj prerabka mapy carentan
          • Jenže koukni se jak vypadají mapy v CoD 2 a v WW2. CoD hráči mluví jak je ta hra o skillu, ale přitom jediný co dělají tak je, že běží "tunelama" a střílí. Dřív, aji v black ops a možná i později bylo potřeba koukat tam, pak tam a jestli tě nesejme sniper, který je na druhé straně mapy.
            Je ještě spousta času, bude beta apod. Ale první dojem je dost důležitý a tím co ukázali, to totálně dodrbali. Jestli ukážou něco, co bude stát za to, tak rád změním názor. Jestli battlefield ukáže druhou světovou (silně pochybuji), tak moje volba je jasná. Ale nové CoD jsem nehrál od AW a doufám, že se k němu zas na nějaký rok vrátím.
            • tak ukazali typicku tunelovu mapu kde su sachty a zakopy v normandii, plus novy mod kde pushujes body a hraci sa vzdy stretnu v bode ktory je zrovna aktualny. proste uplne iny styl hry. mne osobne sa moc nepaci, nemam rad ak je to moc chaoticke. to si radsej zahram deathmatch.
              co ma najviac bavilo na cod, bol search and destroy a na ten som zvedavy ako bude vyzerat. proste to napatie ze zostanes sam na troch, polozis bombu skryvas sa po barakoch, zalahnes atd.


              Mne asi vadi jedine ten recoil co si pisal. toho je skoda, ale tymto smerom to islo uz od cod2
  • přemýšlel jsem bud nad battlefrontem2; nebo codww2.. poté co jsem viděl gameplay záběry z multáku jsem se rozhodl pro battlefront, ne že by hra nebyla pěkná, ale ženy bojující za američany nebo němce s thompsonem v ruce, to fakt nepřekousnu, nemám nic proti ženám, ale určitou autenticitu bych očekával, a tohle je jedna z nejhorších věci v MP pro mě
    • mne to nikdy nevadilo ani v medal of honor, ako fakt netusim o co vlastne ide. Je to multiplayer ktory je vzdy rozdielny, je tam kopec inych skinov dokonca v iw si mal aj zbrane z druhej svetovej. kto take veci riesi?????
      zacina sa hra, vyberes si skin a hras.
    • Taky nemám nic proti ženským ve hrách. Za Rey si klidně rád zahraji. Ale ve hře z druhé světové? Žádný jiný prvek než ten křik ženských v CoD mě snad ještě nikdy víc neštval v žádné hře. *10*
      • 1:25

        https://www.youtube.com/watch?v=pQ4DaSvznBo
        • Nehrál jsem. Dnes si ale lidi stěžují spíš, proto, že se s tím feministky ještě chlubí na twiteru.
  • jenda84
    jak jako "podivně působí vojandy na obou stranách" .. to jako fakt tam budou běhat ženský s kvérama? v konfliktu, co byl před 70 lety? to bude v kampani nebo MP?
    • Sr_Lobo
      Diky bohu tenhle feminazi paskvil bude jenom v MP.
    • a co je na tom? jinak minulá diskuze o ženách byla smazána
      • hej bola zmazana. mozno aj tato.

        ale fakt to je onicom. mne to pripada ze niekto nieco len vypichol, stalo sa to popularnym a teraz to kazdy riesi. Ako netusim kde je problem. To je kompetitivny multiplayer, co tu kazdy riesi nejaku autenticitu, respawnuju sa tam, hp sa automaticky doplnaju.

        Toto je prave onicom na ww2. ze ludia zacnu riesit taketo hluposti a chytat sa drobnosti ktore im nesedia, ani si to v tej rychlosti multiplayeru poriadne nevsimnu. radsej by mali spravit IW2 s moznostou hrat aj boots on ground a bol by svaty pokoj
  • TheGGG
    a v nejhorších to přípomíná episodu Fresh Prince...
    • https://www.youtube.com/watch?v=hBe0VCso0qs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit