Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "
    Odražení úderu, protiútok, odražení úderu, protiútok. Tohle se opakuje až do chvíle, kdy před vámi leží tucet mrtvých pirátů, červenokabátníků, revolucionářů, gangsterů…
    "
    A Games.cz sází desítky, devítky, pěje chválu a nikomu stupidně jednoduchý soubojový systém a retardovaná AI nevadí.
    • "
      Důležitá informace: nepřátelé už útočí ve více lidech najednou a je jim fuk, že vás tak klidně zmasakrují sérií útoků, které vás přišpendlí na místě.
      "
      Důležitá informace: Games.cz papouškují PR Ubisoftu. Důkaz:
      https://www.youtube.com/watch?v=DHV3fTaElis

      Jo, sem tam se rozmáchne víc, než jen jeden oponent, ale to se stávalo už v AC:Brotherhood (taky to tehdy celkem připomínali v PR kampani ke hře). Realita je alespoň od pohledu asi takováhle: Vždycky když přijde Ubisoft pro sérii AC s něčím, co má jakože tu hru udělat náročnější, tak zároveň s tím do takového prvku implementují něco, co jej nulifikuje,

      A co jsem zatím viděl (viz aréna výše), tak jednak nepřátelé rádi začínají útočit příliš brzy (takže telegrafují na dálku, že má hráč uhnout do strany) druhak když začnou kombo a hráč uhne, tak tam ta A.I. s radostí mlátí někam do vzduchu a moc neřeší, že hráč už ji dávno kydlí do zad.
      • "
        V aréně byl bossem obrovitý gladiátor Slaver, který je o tři hlavy větší než Bayek a ohání se masivním svěrákem na tyči, kterým chytá otroky, ale vás jím prostě umlátí. Zas a znovu. Jsem si jistý, že Slaver jde porazit, ale za asi dvě hodiny jsem neviděl jediného úspěšného novináře – a nebyli to žádní chudáci.
        "
        https://www.youtube.com/watch?v=D0o9Y4lnUOw

        Pokud herní novináři nezvládají základní rytmus "udeř-uteč-udeř-uteč", tak to o něčem vypovídá.

        Ovšem tenhle šéfík taky vypovídá něco o hře samotné. Takže se můžeme těšit na šéfíky ala Dark Souls, neboli obouruční zásah do nepancéřované hlavy není problém, někdy to možná trošku cukne. Proč se namáhat s lepší A.I., když můžeme NPC postavě prostě utlumit reakce na zásahy, dát jí tolik HP, že ji hráč musí rubat jako vzrostlý dub, a navrch přidáme neférový skriptovaný protiútok při zásahu - podívejte se na videozáznam, několikrát je zřetelné, že reakce na zásah od hráče je instantní protiútok.

        Instantní skriptované protiútoky jsou podle mne OK od moderů, sám to tak taky dělávám, když je souboják v modované hře prostě špatně udělaný a nedá se A.I. a balanc vylepšit jinými, vhodnějšími prostředky (takhle jsem to třeba udělal v modu pro Mafii II). Ovšem používat takovou berličku jako vývojář nepovažuji za vhodné.
  • Tilwaen
    Jak už mě noví Assassini nechávali chladnou, tak tento Alešův report zas zažehl jiskřičku zájmu. Doufám, že se tam aspoň bude šplhat po pyramidách, aby se odemykaly části mapy, jinak nevěřím, že je to hra od Ubisoftu.
    • Inquisitor
      Jo prý půjdou pyramidy sjíždět po zadku :)
  • Přiznejme si to, Ubisoft už neví co má dělat.
  • samuel.polak
    mylim sa alebo sme este nevideli v novom AC ikonicke zabitie ukrytou cepelou na ruke?
    • 1:50 a to sem video jen proklikával.
      • samuel.polak
        mas pravdu prehliadol som to... pomylil ma text v clanku ze tam nie je
  • Je mozne prenaset mrtvoly a pomoci nich lakat nepratele? Budou tam pomocnici jako clenove gangu v syndicate? V Syndicate to byli uzitecne veci.
  • Jak nemám rád assassíny a Ubisoft, tak tohle zní báječně. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit