Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Radsi udelejte remake TMNT arcade game! *10*
  • Nejdůležitější feature je Foundry, do hry jdou přidávat vlastní mapy, questy, kampaně, dungeony, npc, potvory, bossfighty, dialogy, raidy... Už teď je tam několik tisíc questů, lokací a kampaní od hráčů. Dokonce se započítavaj do daily questů. Nemělo by se tak stát, že za měsíc není co dělat, jako u všech posledních fail MMO typu SWTOR.
    • Mahcake
      Takže kopírka featury z několik let starého už bohužel mrtvého City of Heroes. *7*
    • Fremencz
      Tak tohle okopírovali ze Star Trek online kde tohle funguje už delší dobu a není se co divit když Neverwinter dělaj stejný vývojáři, tím však nechci říct že je něco špatně ba právě naopak je to zajímavej herní prvek.
    • Tak jako swtor bylo dobrý než si se dostal na 50 lvl. Ty příběhové questy jsou dost povedené. Bohužel pvp tam bylo blbě udělaný (illum - planeta, kterou smazali) či takové nemastné, neslané, které časem omrzí.
    • A kolik z tech tisice veci co udelali lidi za neco stoji?...jedna,..dve?..zadna?
      • Je tam rating systém (po dohrání napíšeš komentář a přidělíš 1-5 hvězdiček). Dobrý dobrodružství ti hra přednostně doporučuje, odpad padá někam dolů. Hrál jsem třeba předělaný moduly z AD&D do Neverwinteru, puzzle dungeony, kecací questy, vtipný, mystery, combat arény - spousta jich je výbornejch. Mapy tam tvoří především lidi z NWN1 toolsetu a hráči papírovýho AD&D.
        • Jo a ty nejlepší questy zařadí vývojáři do permanentního výběru ve speciální zvýrazněný sekci a obecně když je lidi hodnotí a dobře se u nich baví, autor za ně dostává herní měnu.
      • Ten quest který odehraješ můžeš ohodnotit, takže tam vidíš ještě než si ho spustíš jak ho ohodnotili ostatní hráči a kolik jich bylo.
  • Dobrý den mám proble ém v tom že mám spoustu hotových guestu avýroby ale nejde mi to vyzvednout ani přijmout nové jelikož mi to píše že mi něco chybý .Co s tím mám dělat .Dík za pomoc
  • Musím říct, že NW online je relativně povedené po stránce ovládání, ale má opravdu hodně chyb v vlastní hře.
    - lag a ping 200ms, poznáte v PvP, kdy nejste schopni prostě porazit hráče 1v1, prostě on vás paralyzuje dřív a už jste prakticky vždy mrtvý (jako CW) atd. Takže ano, je to opravdu problém
    - ekonomika je žalostná
    -- není obchod s itemy ani za AD, které za něco stojí
    -- aukce je zahlcena itemy z bugů, kdy se využívají exploit a jen se lootuje boss
    -- bugovani AD přes aukci ani nebudu komentovat, kdy bugem hráči generovalo milióny AD chybou (ale wipe přece není třeba)
    - nové eventy prakticky nejsou od bety, jedna skirmish? to je problém udělat více map
    - PvP pouze 3 mapy? Pouze Domination??? (útok, jailbreak, atd. to je takový problém?)
    - Guild event a 20vs20 pouze v určený čas? to je špatný vtip. Po jedné hodině skládání itemů vedete i 80%, vyhrajete i tři dílčí části a stejně prograjete? haha :) takže ani na T2 dung nejdete, kde stejně není nic lepšího. Je to poslední dobou jedno velké LOL
  • Caute hraju to na ps4 a mám chybu tu že icewind nedostávám žádné qvesti nevíte co stim
  • Ovládání je příjemně akční, když chci aby mě elitka/boss ani neškrábnul, při troše snahy se mi to i povede. Člověku to pak dává pocit síly a výjimečnosti, což dost zpestřuje a zlepšuje pocit z hraní.

    Hra je pro mě i trochu výzvou, díky bugu v Questu kdy máte dostat "společníka" (nebyla v tu chvíli potřeba a prostě se mi to nechtělo opravovat či řešit), tak tedy putuji sám, doufaje, že mě snad čeká aspoň nějaký ten achievment.

    Poslední dobou akorát nemám čas, takže poslední (whispering caverns) lvl musí počkat.
    PS: Control wizard
    • na to nemusis questit ne?staci si ho koupit za 2g u obchodnika
      • Pravdu máš, ale stejně, to už by nebyla taková sranda .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit