Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Satanista byl popelář?
  • Pardon za offtopic, ale ten Patrik Hajda píše jako čtvrťáček svůj první referát, navíc tak kostrbatě a slohově nepřirozeně, že to skoro vypadá jako kdyby ten imaginární referát, který zde používám jen jako příklad, stáhul z internetu a snažil se ho změnit nadvakrát přičemž ta druhá změna by anulovala tu první, takže by výsledek vyšel naprosto totožně jako při té první úpravě. Páťo, ty kluku ušatá, nemůžeš v jedné větě napsat "nemá cenu", dokončit větu, udělat tečku, a v další větě použít naprosto totožné slovní spojení, tedy "nemá cenu". A závorka to fakt neomlouvá, ta ten účinek naopak zesiluje pokud si nepleteš obsah s formou, což ty si pleteš. Čti po sobě a čti Dostojevského, to je moje rada pro tebe. Není to tak těžký dělat herního novináře, však se podívej na svýho šéfa Poláčka, ten kdysi zamlada pracoval jako popelář a kam to dotáh.
  • O příběh a grafiku prostředí se určitě nebojím, ale ty souboje mě tedy nepřesvědčily. Stejně budu všechno řešit mírumilovně, jak se znám. Což jak jsem slyšel prý půjde
  • Tak to zní na parádních 10/5 Vávrů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit