Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší bude, když si prohlídneš change logy za těch pět let. Já ti to tu vypisovat nebudu. Myslíš že dodávat obsah zadarmo do krabicovky po dobu pěti let je něco co někdo může dělat. Nebo nechápu, jak by sis to představoval nebo s čím srovnáváš. Kdo to dělá?
  • Stará se o hru, myslíš ty trapné sezóny, které dnes hrají už jen závislí jedinci ?? Jelikož nic jiného ve hře není, teda je Necroman ...
  • Nediv se soudruzi z blizzardu si vždy všechno nechají tučnětučně zaplatit, smutnější však je to, že naučené stádo to bude kupovat i kdyby to bylo 5x dražší.
  • Blizzard se o D3 stará už pět. A to jakože jako málo která firma. Vyrobit novou třídu není záležitost týdne, tak nechápu, proč by to mělo být zadarmo. Jediná útěcha by pro takové mohla být, že je to nepovinnné rozšíření. Pokud ale někoho hra nebaví a čekal už od vydání něco jiného, tak to asi nezmění ani nová postava zadarmo.
  • i586
    Mě taky baví levelování, což je jeden z důvodů proč mám radši D2. ;) Level v D3 nemá prakticky žádný význam krom toho, že je to jen req pro equip 70 itemů - samozřejmě 'geniální' systém převzatej z WoWka, kterej v non-MMO jaksi nefunguje, protože tu není smysluplný end-game. Pak tu máme stupidní stat systém, kdy má každý class prakticky jen dva staty, stupidní itemizace, která z toho stat systému vychází (což museli zalátat abilitama na legendarkách a kostkou), možnost měnit skilly bez permanentních voleb, takže není důvod levelovat víc jak jednu postavu per class, pokud se nebavíme o sezóně, kde je to jen opět o odemknutí 70 itemů, pár gimmick itemech a většímu dps, furt dokola. Teď přidali možnost hrát za jiný hráče, takže opět jen o důvod míň levelovat a experimentovat.

    Ten nechutně neomezenej skill systém ze hry dělá spíš funny debug mód, než RPG. Když to zkombinuju s faktem, že např. wizardovi se počítá dmg kouzel z obouručáku, tak to je už konečná.
  • Tak přijď. Otázka boostu od endgame postavy tě vylevlovat na 70ku je tak maximálně hoďka *5*
  • Ano vážení přátelé, až tak jsme to dopracovali, že budeme platit za nové postavy do her.
  • No vidis a me tÿhle rpg bavi jen kvuli tomu levelování a veci kolem.
  • Jestli čekám na nějaké DLC k akčnímu RPG, pak je to bezesporu DLC ke Grim Dawn :-)
  • Ne, to je oficialni priznani, ze chtej jeste neco vyrejzovat za minimum snahy a ze jim nevadi kalet na sva minula tvrzeni.
  • A proč mě to teda dali v USD? Jsem v Evropě a mám Evropu mám danou i jako region...
  • RedEagle
    Je to slangový výraz pre onaniu
  • Protože pro evropský region to je prostě platná měna.
  • Ano měli, protože místo toho mohli věnovat čas a zdroje na něco užitečného...
  • Nekrousek je zabavny. Zajem o hru nepochybne zvedl, ale dalsi male a stale mensi zmeny ukazuji postupne odchazeni D3. Snad se uz na blizzconu dockame oznameni pokracovani na kterem se zjevne pracuje.
  • O to tu nejde, mě by zajímalo proč článek uvádí Eura.
  • Bravo, ušetřil jsi 50 korun. *6* Jsi prostě jednička.
  • Ano protože tato možnost ve hře která je zde NAVÍC je hroznej hřích proti lidskosti a vývojáři by se měli stydět ....
  • Z pohladu cloveka, ktory ma na haku nekromancera je tento patch uplny fail. Dve nove oblasti su vlastne stale ten isty les a katedrala, ale v inej farbe. A challenge rifts - to je zvratenost na entu. V ARPG ide o vyvoj VLASTNEJ postavy od nuly po neohrozeneho hrdinu, ktory zabija hordy monstier, aby ziskal lepsi loot a bol stale silnejsi.
    Hrat za postavu ineho hraca !!! s tym, ze mam s jeho buildom !!! porazit nejaky cas, je vyplod choreho mozgu.
  • 1. Přidali to kvůli lidem, 2. nikdo vás to nenutí kupovat, 3. ke hraní DLC není vůbec třeba 4. Hejtit D3 za to že to není kopie D2 není in už tak 5 let.

    Ano cena celkem vysoká za jednu postavu, ale fanoušci by si to koupili i za dvojnásobek a lidi co tu blijou kraviny to nemusí vůbec řešit a užívat si jejich Grim Dawn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit