Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja pri hrani D3 mam taky pocit jako kdybych hral D2.
    Jenom 4 lidi v parte
    koridory
    4+2 skilly jak na konzolovem gamepadu
    DMG je nasobeni dmgu weapony mainstatem
    talenty jak z wowka
    zjednoduseny vyvoj postavy
    gemy pridavaji mainstat podle barvy

    OH WAIT
    • flash789
      Co si presne predstavujes pod tim pojmem OH WAIT. Zkusim uhadnout. Neumis cesky? Jsi uz tim internetem tak zpitomely ze nedokazes artikulovat normalne? Je to strasne cool a ty se pak citis jako Krystof Kolumbus kdyz uvidel prvniho indiana? Nebo jsi jen pitomec co rad pouziva zpotvoreniny a patvary protoze ma misto mozku z internetu kostku?
      • A ceho se snazis dosahnout ty?
        • flash789
          tak kdo vi, treba priste nebudes znehodnocovat celkem rozumnej prispevek takovou debilitou a pujde to co pises brat seriozne.
          • Otazka je jestli je vubec dulezite, zda to beres jako (ne)seriozni kvuli forme a ne obsahu.
  • Pokud mate nahrano XXX hodin, tak s nekrouskem nahrajete dalsich XX hodin a pak tezko resit nejake to euro navic. Ja osobne to bral jako podekovani vyvojarum. Nakonec o hru se starali i v dobe, kdyz uz z toho nic nemeli. Snad uz se na blizzconu dockame odhaleni nastupce *1*
    • Souhlasim. 1 velmi dobre hratelna postava+2sloty v bedne ktery se jinak zoufale tezko ziskavaj+ 1nova lokace, to vse s tim ze od doby zakoupeni d3+ros pridali jeste dve lokace, hromadu vylepseni tak mi prijde jak rikas 15e za to vse jako vyjadreni podpory. Kolik to je na koruny? 400CZK? Jinymi slovy dva obedy nebo jeden slabsi patecni vecer. Nechapu co vsichni picujou, me to prijde tak akorat.
  • medvidek88
    Já tedy osobně za 15 éček dostal 14 hodin zábavy v sobotu, kdy jsem si zase prošel všechny akty v příběhu a teď další hodiny v adventure modu a greater riftech a zatím jsem furt zabaven. Za poslední dobu naopak velice slušný herní zážitek v poměru zábava / délka / cena
    • Ristoro
      Mi se líbí, jak lidi přepočítávají všechno na hodiny :D. To že tam dali novou postavu a ty jsi za ni odehrál 14 hodin dává tomu "DLC" délku 14 hodin? Hrál jsi jen znova vše co už tam bylo jen s jinou postavou, která určitě nemá cenu 15 Euro.
      PS: Příště bych od redakce chtěl recenze na car packy do závodních her, když už se recenzují jednotlivé postavy do her.
      • Ja nevim, za 15 euro si nezajdu ve dvou ani na film a veceri. Myslim, ze to tu cenu naprosto v klidu ma, pobavil jsem se tim na par hodin, zavzpominal na hru, co me bavila :) Nechapu ten hate, prece te to nikdo nenuti kupovat, kdyz te to nebavi.
        • Ristoro
          To máš pravdu, nenutí, ale taky mám právo vyjádřit svůj názor :). A tyhle prodejní modely nevěstí pro herní průmysl nic dobrého. Když to porovnám s takovým DLC pro Witchera III, tedy Blood and Wine, tak je tohle fakt k smíchu.
          • medvidek88
            A není to nakonec stejně jen o tom, jestli za ty peníze dostaneš dostatečnou zábavu? Pro mě to bylo oživení hry, kterou jsem před tím pul roku nehrál (do té doby nahráno 250 hodin) a díky 15E jsem se do hry zase na 50 hodin vrátil, což mi za tu cenu přijde naprosto v pořádku (i když pro mnohé je lepší dát 60E za 5h koridorovou střílečku, což zase nedokážu pochopit já ) *3*
            Btw za tu dobu Blizzard přidal opravdu dost obsahu zdarma *3*
    • Asharak
      Jenže to už nikdo neřeší dneska.
      • Vakek
        Jak vidíš tak jeden člověk určitě ano!
        • Chtěl bych být... medvídkem... *4*
        • Asharak
          Bohužel to nebyl onen pisálek, co tomu dal 7/10 k vůli ceně, přitom řekl že vlastně celý obsah co koupil byl perfektní *1*
          • Mě těch 15e taky přijde dost za jednu postavu. Samozřejmě jsem taky neodolal a nakoupil hned, jak to šlo, nicméně je fakt, že mohli přidat nějakej miniaturní akt k uvedení necra , nebo alespoň přidat pár úkolů do hlavní kampaně, aby byl důvod ji znovu projet. Ve finále tu koupi taky povazuju spíš za poděkování vývojářům za prikladnou podporu po vydání.
          • Tak ruku na srdce, i kluci z games musi platit ucty a tak "pisalek" napsal clanek a udelil vice mene neutralni hodnoceni *1* Vic za tim netreba hledat *1*
            • Asharak
              To je pravda *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit