Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Já nechápu co všichni zase hrotíte. Máte tendence hodnotit nějakou videorecenzi víc do hloubky než se hodnotěj filmy při Academy Awards. Já se na to podíval, vstřebal jsem informace a rozhodl se, že si to zahraju. Ty vaše půlmetrový příspěvky o tom, jakej je to úpadek tuzemský novinařiny sou fakt komický. Děte se zahrabat.
  • Black_Hand
    ne :P. samozrejme, ze myslim dark souls. ale uz jsem to zminoval nekolikrat, tak jsem s tim nechtel otravovat :X.
  • Jazz
    @Gaymer: Běž do pýče.
  • pluska a mínuska jsou hezký, idkyž teda nechápu proč můj příspěvek má "plusy" a přispěvek, kterej jen dopolňuje info z původního příspěvku, který mi vypadlo, tak má "mínuska" ale jinak je to šumák...
    Ale opravdu někdo neví na co bylo to "fakt dost super" reakce...?
  • 13_11
    A kdo uhádne, co je to za hru, dostane od tebe ten soundtrack za odměnu?
  • Black_Hand
    no u me ted dominuje soundtrack jine, cerstve (na PC) vydane hry :).
  • 13_11
    Poslední dva dny nedělám nic jinýho... Ke hře se dostanu bůhvíkdy.
  • vlastik.plaminek
    Jenomže někdo potřebuje mít namapovanou celou klávesnici, aby si připadal dostatečně über.
  • Black_Hand
    ja mozna, to se uvidi az (jestli) si to zahraju.
  • Taky mi přišlo, že si ze hry spíš dělá srandu, než aby se snažil být vtipný.
  • Sorry beriem spat... chybicka se vloudila
  • Ok pan retardovany skladatel :D posli mi teda nejaky techno track podla tvojej teorie to je vygombikovane za 5 minut :)
  • To je jak porovnávat Červeného Trpaslíka a Estrádu na Nově. Jiný styl, jiná liga, jiná úroveň.
  • 13_11
    Já to beru tak, že i když štěkají, plivají a nadávají, tenhle server, potažmo místní diskuze jim za tu námahu stojí. Proč? Mají to tu rádi.

    To je pro životaschopnost jakéhokoliv webu vždycky skvělá zpráva. Způsob, jakým to však dělají... jó, to je už na jinčí a delší povídání... při měsíci někde u táboráku.
  • Asi bychom měli založit nějakou organizaci pro ochranu ohroženého druhu, který považuje DS2 s myší a klávesnicí za lepší.
  • bobsh
    Dobře, ale když je tu pár uživatelů, kterým se nelíbí skoro nic a ke každýmu článku to vytrvale píšou do diskuze, to pak vážně nechápu proč sem chodí. Zhodnocení článku/videa ok, ale tady se neřeší skoro nic jinýho, diskuze by, podle mě, měla sloužit hlavně k probírání hry samotný.

    (pak ještě nechápu, proč má každej potřebu sdělovat světu že se mu něco nelíbí a jako bonus rovnou odsoudit ty, kterým se to líbí)
  • Dobrý vědět.
  • taky nechápu smysl tvého příspěvku
  • k čemu ta diskuze teda potom je?
    Vbudilo to v lidech názory, které tu prezentujou. Kdyby to bylo naopak fantastiký a každej by tu psal své unešené názory, co bys říkal potom?

    Já musim říct, že jsem se díky těmhle diskuzím dozvěděl víc, než ze samostatné recenze, natož videorecenze. Pokud je ale samotný článek špatný/dobrý, nevidim proč by nemohla zaznít i kritka na něj
  • Recenzent hru chválí od začátku do konce a tys očekával 4 nebo 5/10? To jako vážně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit