Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Je to fakt dost super *3* . Myšleno vážně!!! Mam nahráno 20 hodin a furt je to málo!
    Hodně se mi líbí tracksound *4* .
    • tak to je fakt dost super! A co teprve soundtrack!
  • Preed
    Fakt super :).
  • puzzle: fakt dost super, herní doba: fakt dost super, grafika: fakt dost super, příběh: fakt dost super, rpg prvky: fakt dost super, bojové a skákací pasáže: fakt dost super, crucible mod(aréna): fakt dost super, recenezent: fakt dost smutné :-(
    • Tys to nepochopil viď chudinko? *13*
    • Tady je někdo nechápavý *5*
  • Wyder
    Normálně to nedělám, ale tahle videorecenze se fakt povedla, vtipná a úderná:). Díky za ni!
  • ezechiel25-17
    Několikrát jsem si mezi chichotem malé školačky řek "to je šulin". V tom nejlepším slova smyslu tedy, za mě to nejlepší možné ocenění. (Cenzore a škarohlídi sežerte si mě).
  • Příště bych prosil omezit to "fakt super" *10*
    • Ale 'dost' se může nechat *1*
  • Uniká mně důvod proč byla PC verze hrána gamepadem, kór když je to (video)recenze. Čekal jsem trochu srovnání s konzolovou, vypíchnutí výhod a záporů, ta videorecenze má nulovou informační hodnotu. *7*
    • To myslíš vážně? Pokud se recenzentovi lépe hra hraje na gamepadu, tak je logické, že jí na něm bude hrát. Bez ohledu na to na jaké platformě hraje.

      Btw. už mnohokrát tu bylo řečeno, že videorecenze jsou doplňkem recenzí textových.
    • Mě přijde informativní dost. Odpovídá (alespoň mě) na otázku, zda si hru koupím nebo ne. Já tedy ano ;]
      Jestli to budu hrát na gamepadu nebo na klávesnici, už mi přijde jedno. Zkusím, které ovládání mi víc sedne a vyberu si.

      Možná pokud by měla PC verze například nějaké lapsy s ovládáním, je na to možné upozornit. Ale ve finále mi to přijde jedno. Když ta hra je dobrá herně sama o sobě, tak to člověk kousne. Nebo ne? Viz inventář ve Skyrimu. Bugy Lukáš říkal, že se mu žádné neprojevili.
    • zdeeneek
      Proc byla hrana gamepadem - no asi proto, ze se to na gamepadu hraje lip, ne?
    • Na informacni hodnotu se*e pes, hlavni je, ze jsme se pobavili, coz byl urcite i ucel recenze *5*
  • Recenze skvela, jenom me napadlo jak je ten rozhovor s Crowfatherem, tak by bylo lepsi tam mene znalym anglictinarum zapnout ve hre cestinu, at vi, o cem se bavi *4*
    • Méně znalí angličtináři ať se angličtinu doučej, jinak si v dnešní době moc nezahrajou.
  • tak to je fakt dost super ;)
  • PC hra s gamepadem?! Ja porad doufal, ze na to vyuziju volant! :(
    • BoB.2
      Kde máš psaný že je gamepad jen pro konzole a na PC sním hrát nemůžeš je to jen zatvrzelost některých PC hráčů kteří považují konzole za největší zlo na zemi.
      • Se podivej, jak ty hry degradujou kvuli 4rem tlacitkum. Kamera, ze by jeden blil..
        • bobsh
          a určitě je to degradace? Právě ta nutnost jednoduchýho ovládání mi přijde fajn, autoři se musí zamyslet nad nějakou ergonomií a nestačí to tam prostě nějak "rozhodit". Naopak spíš teču z toho, jak debilně maj některý hry vyřešený ovládání na klávesnici (samozřejmě neplatí pro všechny žánry, ale zrovna 3rd person rubačka je podle mě na gamepad ideální)
          • vlastik.plaminek
            Jenomže někdo potřebuje mít namapovanou celou klávesnici, aby si připadal dostatečně über.
        • BoB.2
          protože je to dělaný na gamepad tam si kameru ovladáš pravou pačkou.
          • Keyz
            Tak to rovnou mohou vydat podobnou hru na volant protože si myslí,že je na to prostě dělaná i když nemusí.Na PC to šlo udělat lépe viz jiné hry proto argument,že to je na nějaký externí ovladač je hloupost a chyba těch co to dělali.
            • Která bojová arkádová hra na PC (nemám konzoli) se lepší hraje a má dobře udělané ovládání na klávesnici ve srovnání s gamepadem? (Tedy u které si si to opravdu ověřil.)

              Která závodní automobilová hra se lépe hraje na klávesnici než na volantu?

              Hraju všechno co mě baví, od RPG, přes strategie, po logické hry atd. Pro každou hru se hodí jiný ovladač. Naopak konzole jsou omezené tím, že mají nejčastěji jen gamepad. Ale to nehovoří proti němu.

              Naopak já chtěl gmpad k PC už ve "starých dobrých dobách", jež jsou tu často opěvovány. Protože hry jako Killer Instinc či Mortal Combat jsou prostě na něm lepší. Jenže dokud se neobjevily wokna se standardizovaným rozhraním, tak ty gamepady pro PC stejnak stáli za prd. Jak sem bratránkovi záviděl tu hranatou krabičku ke SNESu a vzpomínal na joystick k atárku. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit