Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni krece indie manie, a jelikoz do mrtvol bych kopal jen nerad, nechejme pana Grygara at tomu tu devitku da.
    • Kde jsem kritizoval tuhle hru? ja se vyjadril obecne k indie hram, coz zrejme pochopil jen chumbaba.

      Hipsta - mas pomerne slusnej slovosled, mozna bys mel nekam psat, mas talent.
    • DwaR
      ty si aj niekedy hral nejakú hru, alebo si len "štandardný" (považuj za nadávku, u nás to nadávka už je) internetový diskutér? ak si hru hral (o čom silne pochybujem), tak prosím napíš, prečo je hra zlá (skús aj niečo iné ako grafika a indie a to sa ti tieto veci nepáčia už vieme). ak si ju nehral a nezaujíma ťa, tak nepíš nič, tvoj príspevok ťa definoval jasne.
    • Ty si prostě nedáš pokoj a nedáš. Starej impotent, který si myslí, že jediný kdo má pravdu, je on sám. Nudíš mě, šmejde. Co takhle se jít provětrat na čerstvý vzduch a možná s sebou vzít i oprátku, aby ses mohl pověsit na nejbližší větev.
      • Jedno z posledních stádií indie epidemie, tzv. "rabid", projevuje se především výbuchy vzteku při kritice indie her a agresivitou vůči okolí. Dalším stádiem je naštěstí paralýza, která neumožňuje psaní příspěvků do diskuzí (ale stále umožňuje hraní řady vysoce hodnocených indie her).

        PS: Mně tvůj příspěvek nezněl moc znuděně, spíš mi přišlo, že tě slušně vytočil *3*
        • DwaR
          a kde je tá kritika hry? lebo flash je typický príklad bezmyšlienkovitého odporu voči všetkému čo je indie a má pixel grafiku (aspoň sa tak prezentuje svojim príspevkom), resp. na neho sedia presne príznaky, čo si popísal. rozdiel je v tom, že tá paralýza nepríde, lebo nenávisť jeho a jemu podobných bude hnať stále dopredu.
        • A ta kritika je prosím kde? *3* Vidím jenom trapné kopnutí do hry, kterou dotyčný pan flash uuuurčitě hrál *5*
    • Jack1947
      Ještě by to chtělo něco na 10/10 pak snad daj pokoj *3*
  • Nebylo by lepší udělat takový post Tea Club, místo odpovídání otázek tady v diskuzi článku?
    • Strike
      Ahoj, diskuze pod článkem je něco jiného, než se nás bude ptát Pavel v Tea Clubu, kam se určitě chystáme. Tady můžeme odpovídat přímo a je tu k tomu taky prostor, tak proč jej nevyužít. *4*

      Za Paperash,
      DJ
  • Po dlouhých letech objevuji tuto, jako vždy výbornou, Lukášovu recenzi. I když po letech, tak instantní wishlist.

  • MickeyMutant
    Chtěl jsem se zeptat tvůrců, když už se tady někdo z nich zřejmě objevil, jestli někdy hráli Enclave od Starbreeze a jestli se nechali inspirovat tím menu s obří vránou, nebo co to je za ptáka, nebo jestli je to podobnost čistě náhodná.
    • Strike
      Zdar a díky za tip! O existenci hry víme, ale nehráli jsme. Zkusíme dohnat... Podobnost je tedy opravdu náhodná.

      PS: Rádi ale vzpomínáme na něco podobného, a to Severance: Blade of Darkness.

      Za Paperash,
      DJ
      • MickeyMutant
        Severance byla spolu s Rune taky pěkná řežba, bohužel už bez vrány nebo aspoň Hugina s Muninem v menu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit