Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v tomto směru je možné trošku popostrčit potenciální nakupující, aby nakupovali hned - když po nákupu hry na Steamu a následně jejím vyjití na GOGu půjde přes GOG.com/Connect přenést licenci do knihovny GOG bez nutnosti kupovat znovu... několik vývojářů (včetně českých, viz Dex) to tak udělalo a většina lidí to bere za opravdu sympatický tah :)
  • MickeyMutant
    Chtěl jsem se zeptat tvůrců, když už se tady někdo z nich zřejmě objevil, jestli někdy hráli Enclave od Starbreeze a jestli se nechali inspirovat tím menu s obří vránou, nebo co to je za ptáka, nebo jestli je to podobnost čistě náhodná.
  • MickeyMutant
    Video jistě dobré, informace bych ale čekal i v samostatně stojícím textu. Já jsem ve skutečnosti rád, že někdo napíše recenzi tak, že z každé věty, z každého slovního obratu čouhá názor a vlastní pohled, ale chtěl bych v ní najít i trochu toho suchopárného popisu, když se zřejmě jedná o podobně unikátní herní styl.
  • MickeyMutant
    A není to málo, Antone Pavloviči?
  • Navic mas v textu recenze nalinkovany video kde to je docela zretelne videt...
  • Ann, podobně jako kdysi Fatima z Anachronox, supluje kurzor a jejím rejděním po obrazovce hledáte tlačítka a fyzicky manipulovatelné objekty.

    Docela konkrétní, myslím...
  • MickeyMutant
    Ano, to jsem tušil už před recenzí. Ale pokud se jedná o hru netradiční, zvláštní, „divnou“, jak Lukáš píše, tak bych čekal, že to trochu dovysvětlí i s objasněním aspoň nějakých unikátních herních mechanik. V případě klasické adventury nebo puzzle hry by to bylo zbytečné, tady by to neškodilo. Takhle zůstává kromě hry tajemná i recenze, ze které si můžu o konkrétním hraní mnohé jen domýšlet.
  • DwaR
    a kde je tá kritika hry? lebo flash je typický príklad bezmyšlienkovitého odporu voči všetkému čo je indie a má pixel grafiku (aspoň sa tak prezentuje svojim príspevkom), resp. na neho sedia presne príznaky, čo si popísal. rozdiel je v tom, že tá paralýza nepríde, lebo nenávisť jeho a jemu podobných bude hnať stále dopredu.
  • DwaR
    ty si aj niekedy hral nejakú hru, alebo si len "štandardný" (považuj za nadávku, u nás to nadávka už je) internetový diskutér? ak si hru hral (o čom silne pochybujem), tak prosím napíš, prečo je hra zlá (skús aj niečo iné ako grafika a indie a to sa ti tieto veci nepáčia už vieme). ak si ju nehral a nezaujíma ťa, tak nepíš nič, tvoj príspevok ťa definoval jasne.
  • DwaR
    tiež sa prihováram za GOG verziu. vďaka za info. moje peniaze máte isté, ale počkám na GOG verziu.

    P.S.: na hru sa teším a na základe recky asi nebudem sklamaný.
  • A ta kritika je prosím kde? *3* Vidím jenom trapné kopnutí do hry, kterou dotyčný pan flash uuuurčitě hrál *5*
  • Jedno z posledních stádií indie epidemie, tzv. "rabid", projevuje se především výbuchy vzteku při kritice indie her a agresivitou vůči okolí. Dalším stádiem je naštěstí paralýza, která neumožňuje psaní příspěvků do diskuzí (ale stále umožňuje hraní řady vysoce hodnocených indie her).

    PS: Mně tvůj příspěvek nezněl moc znuděně, spíš mi přišlo, že tě slušně vytočil *3*
  • Ty si prostě nedáš pokoj a nedáš. Starej impotent, který si myslí, že jediný kdo má pravdu, je on sám. Nudíš mě, šmejde. Co takhle se jít provětrat na čerstvý vzduch a možná s sebou vzít i oprátku, aby ses mohl pověsit na nejbližší větev.
  • Jedná se o netradiční logickou hru, ve které ovládáš vlak a prozkoumáváš vagóny, ve kterých jsou různé hádanky... To jsem z recenze pochopil já *3*
  • Strike
    Zdar a díky za věcný dotaz! GOG určite plánujeme, ale zatím neproběhla žádná jednání. GOG verze bude tedy v oběhu nejdříve až po novém roce.

    Za Paperash,
    Dominik Jícha
  • Vyzera to fakt super. Nejake info ci sa Paperash chystaju hry vydat aj na GOGu? Radsej by som ju kupil tam.
  • Lukáš s oblibou často používá frázi "Jsou hry, které..."
  • Jack1947
    Ještě by to chtělo něco na 10/10 pak snad daj pokoj *3*
  • Posledni krece indie manie, a jelikoz do mrtvol bych kopal jen nerad, nechejme pana Grygara at tomu tu devitku da.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit