Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš s oblibou často používá frázi "Jsou hry, které..."
  • Posledni krece indie manie, a jelikoz do mrtvol bych kopal jen nerad, nechejme pana Grygara at tomu tu devitku da.
    • Kde jsem kritizoval tuhle hru? ja se vyjadril obecne k indie hram, coz zrejme pochopil jen chumbaba.

      Hipsta - mas pomerne slusnej slovosled, mozna bys mel nekam psat, mas talent.
    • DwaR
      ty si aj niekedy hral nejakú hru, alebo si len "štandardný" (považuj za nadávku, u nás to nadávka už je) internetový diskutér? ak si hru hral (o čom silne pochybujem), tak prosím napíš, prečo je hra zlá (skús aj niečo iné ako grafika a indie a to sa ti tieto veci nepáčia už vieme). ak si ju nehral a nezaujíma ťa, tak nepíš nič, tvoj príspevok ťa definoval jasne.
    • Ty si prostě nedáš pokoj a nedáš. Starej impotent, který si myslí, že jediný kdo má pravdu, je on sám. Nudíš mě, šmejde. Co takhle se jít provětrat na čerstvý vzduch a možná s sebou vzít i oprátku, aby ses mohl pověsit na nejbližší větev.
      • Jedno z posledních stádií indie epidemie, tzv. "rabid", projevuje se především výbuchy vzteku při kritice indie her a agresivitou vůči okolí. Dalším stádiem je naštěstí paralýza, která neumožňuje psaní příspěvků do diskuzí (ale stále umožňuje hraní řady vysoce hodnocených indie her).

        PS: Mně tvůj příspěvek nezněl moc znuděně, spíš mi přišlo, že tě slušně vytočil *3*
        • DwaR
          a kde je tá kritika hry? lebo flash je typický príklad bezmyšlienkovitého odporu voči všetkému čo je indie a má pixel grafiku (aspoň sa tak prezentuje svojim príspevkom), resp. na neho sedia presne príznaky, čo si popísal. rozdiel je v tom, že tá paralýza nepríde, lebo nenávisť jeho a jemu podobných bude hnať stále dopredu.
        • A ta kritika je prosím kde? *3* Vidím jenom trapné kopnutí do hry, kterou dotyčný pan flash uuuurčitě hrál *5*
    • Jack1947
      Ještě by to chtělo něco na 10/10 pak snad daj pokoj *3*
  • MickeyMutant
    Hezké. Jen by sis měl, Lukáši, nechat napsat jeden odstavec třeba od Lucie Jiříkové, abys tak čtenáři dodal i tu elementární informaci "o co vůbec jde a jak se to hraje".
    • Jedná se o netradiční logickou hru, ve které ovládáš vlak a prozkoumáváš vagóny, ve kterých jsou různé hádanky... To jsem z recenze pochopil já *3*
      • MickeyMutant
        Ano, to jsem tušil už před recenzí. Ale pokud se jedná o hru netradiční, zvláštní, „divnou“, jak Lukáš píše, tak bych čekal, že to trochu dovysvětlí i s objasněním aspoň nějakých unikátních herních mechanik. V případě klasické adventury nebo puzzle hry by to bylo zbytečné, tady by to neškodilo. Takhle zůstává kromě hry tajemná i recenze, ze které si můžu o konkrétním hraní mnohé jen domýšlet.
        • Navic mas v textu recenze nalinkovany video kde to je docela zretelne videt...
          • MickeyMutant
            Video jistě dobré, informace bych ale čekal i v samostatně stojícím textu. Já jsem ve skutečnosti rád, že někdo napíše recenzi tak, že z každé věty, z každého slovního obratu čouhá názor a vlastní pohled, ale chtěl bych v ní najít i trochu toho suchopárného popisu, když se zřejmě jedná o podobně unikátní herní styl.
        • Ann, podobně jako kdysi Fatima z Anachronox, supluje kurzor a jejím rejděním po obrazovce hledáte tlačítka a fyzicky manipulovatelné objekty.

          Docela konkrétní, myslím...
          • MickeyMutant
            A není to málo, Antone Pavloviči?
  • Sakra to jsem rád, že se to povedlo! Gratulace.

    Už se nemůžu počkat až se Dark Train podívám na zoubek (akorát teď musím ještě dohrát několik restů).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit