Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se začíná rozjíždět slušnej hype... jen aby z toho nebylo zklamání.
    Hra může být megalomanská, ale ve finále vůbec nemusí oslovit... ale nějaký zmetek za 6/10 to nebude, tak snad se aspoň vyrovná zaklínači, i to bude úspěch.
    • Ale houby, žádnej hype se nerozjíždí troubo ... proboha ...
    • dobrejch sci-fi RPG je jak šafránu a těch cyberpunk ještě méně, Shadowrun, s přivřenýma očima DeusEx a to by tak bylo?
  • Zaklínačí jsem se vždy vyhýbal co největším obloukem.
    Vždy mi vadil hlavní hrdina, ale v Cyberpunk 2077 by nic podobného hrozit nemělo, tak jsem skutečně zvědavý jak to dopadne, protože od CD projektu jsem zatím nic nehrál.
    • já zkoušel první i druhý díl, obojí jsem hrál několik hodin, ale mám na hlavní postavu stejný názor, působí na mě jako fantasy obdoba hlavní postavy z Deus Ex což je taky důvod, proč ani jednu z těch sérií nehraju
    • tohle má být podle pen&paper hry Cyberpunk 2020, takže promakaný ruleset i svět, který je sice stejně jako u Witchera už předem definovaný, ale tentokrát s vlastním charakterem
  • jindra.veliky
    zatim jen fura kecu, ale skutek utek *5*
    • Blue.Shark
      Podle těch čísel jim toho, zdá se, zrovna moc neuteklo. Právě naopak. Pokud zvolí stejný přístup k Cyberpunku a znovu se tak pěkně trefí do "tužeb" hráčů, mohlo by jim to zase vyjít.
  • překlad: Bude tam x krát větší mapa, více generických otazníku, vice nefunkčních věci. Směřování CDP je pro mě velké zklamaní, miloval jsem jejich malé uzavřené mapy a to komorní pojetí. Ta epická a rozmáchla fantasy u W3 je pro mě doteď velké zklamání.
    • chtěl jsem do diskuze napsat něco podobného, ale jak vidím, udělal jsi to za mě. W3 byla kvantita na úkor kvality, zhoršení oproti W1 a W2
    • tak to budeš asi jako jeden z mála *7* pro mě je třetí díl dosud nejlepší RPG jaké kdy bylo vytvořeno a pro mnoho lidí co znám je to také dobrá hra
      • u mě je určitě v první desítce, společně se starými Fallouty + FNV, Baldurs Gate 2, Planescape Torment, Gothic 2, prvním KOTOR a ať nežeru tak i Final Fantasy VII, i když asi ne na prvním
      • někdo má prostěn nároky asi trošku výš.
        • "Má nároky trošku výš?" Ne, správný výraz je "mám jiné nároky".
          Ono totiž milión lidí většinou znamená milion různých názorů. Ještě se nikdy neobjevila hra, film nebo hudba, která by se líbila úplně každému.

          Řekl bych, že Witcher 3 patří se svými 94% mezi jednu z nejoblibenějších her vůbec. Jestli patříte mezi těch 6% hráčů, kterým se ta hra nelíbila, tak prostě smůla.
          • jelikož Zaklínač 3 je poměrně jednoduchá(popcornová) záležitost pro všechny bez nutnosti využit alespoň trošku mozek, tak jsem to napsal zcela zprávně *3*
            • Vy jste to vzal až tak doslovně?? Samozřejmě takový extrém jsem nemyslel.

              Vědci to testovali a ačkoliv lidi časem k konkrétní kapele/knize nalezli odpor, tak když jim pak předložili PODOBNOU (!!!) knihu nebo písničku, tak ji většinou hodnotili pozitivněji než knihu/hudbu z jiného stylu (podvědomě jim to evokuje nostalgické vzpomínky z mládí).
            • blbost, to co jsem četl v mládí a poslouchal v mládí? Tomu mému já bych se totálně vysmál.
            • Bohužel jiná generace znamená jiný vkus.
              Ono je to dáno tím, že největší vliv na naší osobnost mají právě podměty z našeho dětství a teenagerských let!! Proto taky všichni hodnotí podstatně lépe právě ten typ hry, který se jím líbil v mládí.

              Ono to neplatí jenom pro hry, ale obecně pro veškerou kulturu (hudba, filmy, komedie, atd.)
            • zajimavyho Zaklinace 1*
            • Presne tak Zaklinac 3 je totalni konzolova nenarocna hra, kde je krasne videt, jak v podstate Indie studio od super zajimavyho Zaklinace 3, preslo ve jmenu boha penez v totalni mainstreamovej s h i t. Vsadim se, ze ted uz je tam na kazdyho developera 10 kravataku. Do <-> s takovejma hrama. A vy decka co ste z toho unesenym v Morrowind by ste se v dobe vydani ztratili a bloudili tam jeste dnes. Tam se totiz nedalo zapnout kde co na mape je ;)
        • TheGGG
          spíš menší
    • Nechme se překvapit, třeba se poučili z neúspěchu ME:Andromeda a nevydají se stejnou cestou.
      • už to potvrdili několikrát, že tam bude daleko větši mapa než u W3, což mě překvapuje, jeliž cyberpunk potřebuje hustou atmosféru, super level desing měst. Jako W3 mapa je rovná placka bez nějakého nápadu. No, jsem zvědav.
  • Warhorse ukázali jednoduché zábavě ala Witcher 3 zrcadlo, jestli bude dostatečné pro celé odvětví nevím, ale alespoň je tu snaha.
    • Sr_Lobo
      Jako fanoušek jak Witchera tak KCD, vskutku nevidím důvod říkat, že jedno nebo druhé je jednoduché, protože obojí jsou dost odlišná RPG. Vážně si nemůžeš užít jednu hru aniž bys u toho shazoval druhou?
    • To jo, ale asi to bylo pořádně omšelé a zaprášené zrcadlo, ve kterém Witcher 3 jen s velkou námahou vidí své matnější, nuznější a technicky nedoladěné já *6* *3*
  • Morraw
    Obecně nějak ke sci-fi a cyberpunku netíhnu, ale třeba Shadowrun mi ukázal, že i takové prostředí mě dokáže hodně bavit. CD Projekt je už takové docela velké AAA světlo na herním nebi. Ono je strašně jednoduché uklouznout, tak doufám, že jim se to nestane.
    Mám rád všechny Zaklínače a celý tým ušel obrovskou cestu. A když už se i Ubisoft snaží přízpůsobit této hratelnosti, tak je to poklona.
    • Trilogie Shadowrun vskutku ukázala, že svět cyberpunku může být velmi zajímavý.
      • hru jsem nehrál, ale četl jsem Shadowrun knihy. Nebylo to špatné, ale nijak odvařený jsem z toho nebyl. Je to takový divný žánrový mix cyberpunku a fantasy, tj. asi taková slátanina jako Warhammer, který je mixem space opery a fantasy.
  • Fordzy
    Někteří asi nesledují novinky. Podle dosavadnich informací to opravdu nebude jen 4x větší Zaklinac 3 v Cyberpunkovem prostredi, nýbrž to bude opravdové RPG. https://youtu.be/tUucPar-irs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit