Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen střízlivě uvažující človíček, kterýmu funguje vše, jak má, a který pozdravuje gumídky....
  • wenceslaus
    hehe: ty jsi fakt hardcore zaslepenej fanboy, jen co je pravda :-D
  • Nevím, proč by mi to měl vyvracet kdejakej panák na Games, ale ještě exkluzivně jednou - se hrou nic není a nebylo a zábavná je jako jinej díl. Jestli se někomu jebe, jeho problém. Tady fakt probíhá myšlení jak u zmrzlé ryby, až to pěkný není...
  • wenceslaus
    hehe: Což právě nebyl případ Rome 2
  • Jsem vypatlanej jak vrata, cucám si palec a do sfér obálkových detektivů jsem neproniknul. Takže mi to je jedno, jaký hodnocení někdo uděluje. Navíc, když je hra dobrá a funguje, tak nevidím důvod proč to oprávněně neocenit...
  • TheGGG
    LoL "ultrastylizované fantazy" to je zas co za pyčovinu?
  • palver
    Asi jsem měl napsat "cokoliv mezi Medieval a Napoleon VČETNĚ". Cokoliv z téhle série s UI posledního Shoguna bez té stylizované grafiky (obličeje vojáků západních mocností) a jsem spokojen.

    Vzdor proto, že jestli vydají nějaké ultrastylizované fantasy (a la Warhammer), tak budu muset čekat další 2 roky, než to opatchují a vydají všechna DLC, a než se zas vrátí k nějaké historické sérii...
  • wenceslaus
    Já zas doufám v další Medieval. Ale sázím na to, že to bude Rome II upravenej do Warhammer fantasy - ten setting je na takovou strategii jak dělanej.

    Každopádně to ale neznamená, že přestanou s historickou serií ne? Tak proč ten vzdor?
  • Panáčku můj HW na tuhle hru byl je více než dostatečný a já opravdu nemohu za to, že CA vede tichou válku s Nvidia na které doplácí obyčejný koncový zákazník, tudíž já.
    Problém v hodnocení vidím v tom, že hra která je nedodělaná, zabugovaná atd. dostane takřka ultimátní známku, kdežto jiné hry které se nehonosí takovou značkou dostanou s bídou 7/10 a to jsou daleko více optimalizované a mnohdy i zábavnější než nepovedený patvor zvaný RTW2, takže si odpověz sám, pročpak pán Smutný uděluje takové hodnocení a myslím, že jsi natolik inteligentní, že ten důvod rychle zjistíš.
  • palver
    Boha jeho, ať to není sci-fi nebo fantasy... (obojí mám rád, ale ne pro tuhle serii)

    Kéž to je cokoliv mezi Medieval a Napoleon (nápověda - Empire) *7*
  • to nehrozi, svate GW zrusilo vydavanie knih v jazykovych mutaciach
    hail to the GW *16*
  • wenceslaus
    Ty dvě poslední jsou od the Empire. Vůz na ovládání počasí...
  • slavek.skara
    Llour- že té slušnosti teda tady je..... *3*
  • slavek.skara
    Už Warhammer dlouho nehraju co je proboha to poslední s těma planetama ? Vypadá to jako by to zdrhlo s cirkusu..
  • tak to byly trochu jiny casy. ale pokud si ja vzpominam spravne tak uz i Medieval 2 byl ve srovnani s Rome docela kritizovanej kvuli bugum.
  • TheGGG
    Blizzard sice ještě ne, ale ty dva dolní jsou ble. Modely nijak nesleduju, ale ten poslední je nějaká jednotka z Bretonnie? To byly vždycky barevní šašci. Ten první ještě celkem de a ten prostřední je pak fakt divnej.
    Každopádně, do blizzardu to má fakt ještě daleko.
    http://collider.com/wp-content/uploads/world-of-warcraft-screenshot.jpg
  • TheGGG
    Šup šup, bež hrát Dotu, určitě zas přidali nějakou novou postavu s plastovým lukem.
  • Llour
    A ostatní mají právo hodnotit jeho hodnocení. A pokud píší kritiku slušně, neměl by s tím mít nikdo problém.
  • wenceslaus
    Myslím nový modely od Games Workshop...

    http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99020207007_ConclaveDeath01.jpg

    http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99120202030_AmberWizardonGriffonNEW01.jpg

    http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99120202031_CelestialHurricanumNEW01.jpg

    Hrooozně moc mi to připomíná WoW a Blizzard :-(
  • Hele já si z celé té situace dělám trošku pr*el. Tak nemusíš sakra hned být na mne ošklivý. Vnitřně to bolí... Fňuk... Aleš je samozřejmé kvalitní recenzent o tom žádná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit