Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No v Aha a v Blesku jsem četl, že předají Aleši Smutnému šek v hodnotě 250 000 liber za jednu z nejobjektivnějších a nejnezávislejších recenzí, co kdy byla napsaná. Taky dostane dárkový koš a frkačku, aby si mohl vesele frknout. *1* *2*
    • slavek.skara
      To mělo být vtipné?
      • Magister_Peditum
        No, je pravda, že release verze měla do hodnocení 9/10 celkem daleko.
        • slavek.skara
          To je taky pravda....8/10 bych tomu dal max.
      • Jj už se můžeš začít smát. Ale nepřežeň to...
        • Toho bych se nebál
      • Ale jo, trosku jo. To mu zase musite priznat *4*
  • slavek.skara
    Dle mého jde o Warhammer na který získali licenci.
    • smejki
      Total Warhammer... Proč ne.
    • To bych snad měl i zájem. Nejsem sice nějaký fanda universa, ale co hra to většinou kvalita a zábava.(Dawn of War 1 a 2, Space Marine) a pak taky to nové mmo se zatím rýsuje dobře.
    • Bojím se toho... Neříkám, že to bude přímo špatná hra, ale celý pojetí je na můj vkus až příliš fantasy...
      • slavek.skara
        Ty čeče já ani ne. Divej jako taohovou strategii která se přepne do real time modu si Warhammer dokážu představit vzpomeňme si na Dark Omen nebo Rat hornet. Tam ikromně strategické stránky si měl přesně real time bitvy které byli velice zábavné. Pokud tomu dají dobrou ekonomiku a vyváženost jednotek tak to nemusí být vůbec špatné.
      • Magister_Peditum
        Tak já bych se tomu nebránil. Ostatně poslední díly TW byly tak trochu taky fantasy s těmi buffy, hrdinskými jednotkami atd. Víc bych bral Warhammer 40k, ale to už je věc vkusu.
        • To nepopírám, ale třeba pro mě je snesitelnější hrdinská jednotka, před mágem.. navíc si myslím, že bude problém mít vývážené jednotky, díky tomu, že se tak liší u jednotlivých národů a tak bude např jeden národ silnější než ostatní, nebo budeš mít jiný model a v pozadí jiná čísla...

          Ale celý jsou to jen dohady uvídí se...
          • Lotr
            Pokud můžu doporučit tak zkus mód pro Medieval 2 s názvem Rage of Dark Gods. Battle for the Empire Total War.

            Ukazuje že balanc není nic těžkého. V tom problém zas takový nebude. Ono i v deskové hře neexistuje žádná strana která by dominovala.
    • Magister_Peditum
      Taky si myslím.
  • Greenhorn
    Bylo by zajímavé se opět vrátit do středověku na druhou stranu TW v novodobé historii nebo budoucnosti by taky nebylo špatné.
    • Stredovek bych bral. I kdyz muj sen je moderni doba, ale vim ze to je tezko realizovatelne.
  • Toi bylo reci jak si daj ted od Total War pokoj *5*
  • Warhammer total war?
    • Morraw
      Doufám. To by pro mě osobně strčilo všechny předchozí díly do kapsy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit