Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trápny marketingový ťah. Nechápem ten slepý obdiv k poľskej firme. Pamätáte si ako lozili po warez fórach a vyhrážali sa žalobou každému čo ich hru uploadol? Takéto mafiánske praktiky som zažil len inokedy raz, pri jednej mobilnej českej hre. Kritizujete, že sa usekávajú časti hry a potom sa vydávajú ako DLC, oni robia to isté, len tie bezvýznamné DLC dávajú zadarmo a tvária sa ako dobrodinci. A nakoniec je o nich známe, že pri vývoji sa vystriedala hromada ľudí, pretože platia veľmi biedne. Ale za to by som ich nekritizoval, to je chyba idiotov, že sú tam ochotní za misku ryže pracovať.
    • Chtit za svou praci penize a branit sa proti okradani je mafianska praktika? Vidis, ja blbec jsem si doted myslel, ze je to presne naopak...jinak koukam, ze virus Femto se rozsiril uz i na Slovensko.
    • Áno, už je tu záse Búržuj s témi svými nazóry. Vykášli se ná tu hátmatilku a vypádni na Slovénsky server. Prósim.
      • nerozpravaju takto cesky cigani/romove? just asking...
    • jamar28
      "Pamätáte si ako lozili po warez fórach a vyhrážali sa žalobou každému čo ich hru uploadol?" - No tak to je fakt skandální, jak si něco takového mohli dovolit?! *15* *15* *15*
    • Typický příklad životem frustrovaného člověka... V CDP dělají idioti za rýži... Nechápu jak můžou ostatní obdivovat firmu, kterou já neobdivuju... DLC jsou špatné i kdyby byli zadarmo... Když jsou zadarmo, tak je to jen, aby CDP vypadalo dobře... Když se snaží firma si hlidát svoje investice, tak jsou to mafiánské praktiky :D

      Ale tak aspoň sis schladil žáhu a připadal si chvilku chytrej...
    • Snažil sem se to rozlousknout, ale nemam na to. Tohle bude spis na nekoho s titulem v oblasti mediciny.
    • To si skutecne myslis?
      • Áno, myslím. A vždy sa viem pobaviť, keď údajne "pcmasterrace" obdivujú spoločnosť, ktorá robí konzolové RPGčka. Teda okrem tej prvej časti, ktorá bola ale taký malý bugfest na engine od Bioware.
        • Blue.Shark
          Já bych tak nějak předpokládal, že dobrou hru může obdivovat úplně kdokoliv *7*
        • Sakra slovenske drogy nejak kvalitativne stouply.
        • Tak to je mi te lito.
        • TheGGG
          a witcher 3 je "konzolové RPG"? To na to máš i nějakou definici, co je konzolové a co ne? Protože já jsem to hrál na PC, tak by mě zajímalo, v čem to bylo konzolové...
          • systém soubojů byl konzolový, tj akční sekací a kotoulovací RPG uzpůsobené ovládání na gamepadu. Kdyby to alespoň bylo udělané dobře jako v Dark Souls, ale bohužel nebylo.
            • Kdo jsou bibly?
            • TheGGG
              ve witcherovi 3 jsem koutouly vůbec nepoužíval, hlavně úskoky, kotoul tak jednou za 10 soubojů... a BTW: to máte v tom svém pomateném spolku nějakou bibly kde se píše, že zlá konzolovka se pozná podle toho že se tam dělají kotouly...? *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit