Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele a může mi někdo říct, jestli je to furt tak tupá "moba" hra,jakou z toho udělali ve WoD? Z Pandarie, kdy jsem měl na výběr asi 20-30 spellu (možná i víc) zredukovali na 6 tlačítek a mrtě passivek...Přestal jsem to po WoD hrát, pže to bylo vyložené tupé. Jelikož to bude druhej datadisk,co nebudu hrát,tak by tam zase mohlo bejt těch spellů aspoň 8-10 nebo jsem naivní?

    • Můžeš tam sice dát uvozovky, ale co to ku*va mělo společnýho s mobou ? :D Pokud si někdy hrál WOWko jinak než s kamarádíčkama na insta freečku v BG, tak bys zjistil, že momentálně jsou rotace daleko složitější jako například na TBC. Na TBC jsem odporgresoval SWP a většina DPS sice měla plnej bar ruznejch spellů ale v rotaci tak max 2-3 (kolikrát stačilo mačkat 1 a občas zapnout ve správnej čas CD). Za to v legionu (i na WoD měly postavy o dost složitější rotace jako na TBC) jsem zkoušel např Surv huntera, kterej si musel hlídat několik self buffů a vědět kdy co použít a hlavně správně reagovat na situace.  Prostě nevíš vůbec o čem mluvíš. :D  To že zredukovali spelly, který nikdo nepoužíval neznamená, že tu hru zjednodušili...

  • nejsem zas tak hardcore. datadisky jsem kupoval od MOP, ale i tak dík za nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit