Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že sa bude dať nejako do hry vložiť český dabing ? 🤔🤔

    • Derp_1337

      No jestli budou chtít použít původní dabing z originální W3, tak to by bylo pro všechny lepší, kdyby tam ten dabing nebyl. Raději titulky.


      Do dneška se na dabing W3 vzpomíná jako jeden z nejhorších v historii. Vzpomínám si, jak jsme v té době s kamarády rozebírali kampaň a vytvořili se 2 názorové skupiny: jedna považovala za Arthase za cool temnou postavu, druhá ho nemohla vystát. A v čem byl rozdíl mezi těmi 2 skupinami? První hrála W3 v angličtině, druhá s českým dabingem!! Když jsem si pak přepnul na češtinu, tak jsem musel uznat, že Arthas byl fakt katastrofální.

      • species

        Ten cesky dabing je kult ale :D 


        I kdyz uznavam, hral jsem to ted nedavno znova a radsi jsem nahodil anglictinu.

  • Derp_1337

    Fanoušci už 15 let požadují nový díl Warcraftu??? A co dostanou od Blizzardu? Remake starého 3. dílu. Jak typické...

    • KrPa

      to vis, jsou to Rychly prachy 😀

    • Veskoslav

      Fanoušci požadují spoustu věcí. Taky požadují HL3, jednou je to remake Diabla I, pak II, pak pro změnu 4. díl Diabla. Fanoušek je v názorech, co chce asi tak stálý jako 15, která se osudově zamiluje. Každý týden. 

      • Derp_1337

        Nemyslím si, že by fanoušci nějak výrazně požadovali remaky. To se jenom herní vývojáři snaží vyvolat iluzi, že tomu tak je a oni "naplňují očekávání fanoušků" (i když v reálu jim jde jenom o Rychlý prachy za lacinou recyklaci starého obsahu).


        A jsou jisté věci, které jsou neměnné, jako třeba chuť si zahrát Warcraft 4 a nebo Half-Life 3. V těhle věcech lidi rozhodně nemění názor co 2. týden jako nějaká teenagerka. Tvoje domněnka je v tomhle ohledu mylná, Veskoslave.

  • asi jediny co me na tom blizzconu zaujalo ale ta grafika je nejaka divna trochu to propomina heroes of the storm takovy plastovy mi to prijde :D snad to jeste poladej 

    • KrPa

      stejny hnus, jako remaster Age1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit