Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir: Konec je odfláklý. To se dá považovat za fakt. Je tam všechno co by tam být nemělo a nic z toho co by tam být mělo. Viz třeba tyhle zásady.
    http://www.writersdigest.com/whats-new/the-dos-and-donts-of-novel-endings
  • konec me3 pre niektorých ľudí bolo špatný to chápem ale ostatných 95% hry bolo super :)
  • no jasnee mass effect 4ever už aj tam majú tam dragon age 3 na fantasy
  • no jediný hate možem napísať len na to ze robia dlc-čka (s koncom som nemal žiadny problém no možno v extended cut) nechápem ludí ktorý hovoria že celá hra je pi*ocina kvoli konci ked vlastne mass effect 3 bola asi najlepšia z trilógie
  • Sci-fi single. *4*
  • ...

    d.2) Control: Jediný epilog proti kterýmu nic nemám, celkem cool.
    d.3) Destroy: Jak se ukázalo, relays jsou jen "těžce poškozena" místo aby byla neopravitelná. Korunu tomu nasazuje hýbající se brnění N7 (údajně žijící Šeprd) po tom, co měj Hackett tak srdceryvný monolog o oběti a smrti Sheparda.

    Zkrátka jednou velké zklamání. Chtěl bych vidět ty fanoušky, co si vyškemrali happyendy a tabuli se jmény padlých v boji. *16* *16*
  • Smith:
    V čem? Tak nejdřív něco o původním konci: Sice to nebylo to co EA slibovalo, ale mě ty 3 možnosti nějak nevadily. Co mi vadilo nejvíc bylo, že společníci, které jsem měl s sebou jsou najednou na Normandy (to přímo bilo do očí). Líbilo se mi na tom, že konec záleží na tom, jak si to kdo vyloží (co je dobré/špatné).
    Se svým koncem jsem byl spokojený, co se mi nelíbilo byla nevariabilita konců. Nejdřív u mně spíš panovalo rozčarování z toho, že už je konec, a až potom jsem si všímal pár nelogičností ("tohle přece není věž Citadely"). Nakonec jsem uvěřil v Indoctrination Theory (hlavně díky 1,5 hodiny dlouhému dokumentu na toto téma) a byl jsem spokojenej.
    Ale pak přišel Extended Cut. A teď přijde teprve výčet věci, které se mi nelíbily.
    a) Beru to chronologicky, takže jako první důvod je opravení oné zmiňované "teleportace" společníků tím, že přímo k paprsku přiletí Normandy (proč je tam proboha nevysadila rovnou?).
    b) Jiné nelogičnosti zůstaly, např. Anderson byl na Citadele dřív, ale přitom říká že vás sledoval.
    c) Přidání rozhodnutí, které je proti všemu co jste v trilogii udělali.
    d) Přidání epilogu ke každému konci:
    d.1) Synthesis: Na tomhle je nejhorší to zelené žilkování a osvícení. Kdyby to bylo jen kůži, tak nic neřeknu, ale na brnění a Jokerově kšiltovce? A opravdu musí všem svítit oči jak xenonový světla?
    ...
  • Sweetchuck
    Cahir: Já ale nikde nepsal, že se mi konec nelíbil, Pouze to, že je odfláknutý.
  • Cahir
    "Drew bol to jedine co delilo ME3 od zvrhlej vízie dvoch exotov, napokon po jeho odchode sa dvaja umelci zavreli v kancli a zacali kuchtit ten ich ending, ved aj namietky ludi v teame ostali ignorovane... " - Tohle bylo několikrát vyvráceno Bioware, nějaký hater se naboural do profilu Patricka Weekese (scénárista ME3) a prudil jeho jménem.

    Hra je ukončená a nekončí žádným cliffhangerem - DLC jsou tudíž pouze bonus...

    *3*
  • Cahir
    Aha, takže když se ti něco nelíbí, tak to musí být nutně odfláklé, že ano?? Sto lidí, sto chutí a uřvané hysterky na internetu spamující fóra nadávkami na tom nic nezmění...
  • Cahir
    Tak zrovna mě tohle říkat opravu nemusíš. *1*
    "zodpovědnej za celou sérii a za KOTOR" - Píšu snad někde, že má něco společného s dvojkou??
  • Konec ME3 je špatný a ani přidělaný konec nevylepšil, spíše zhoršil. Já bych si přál aby se někdo podíval na knižní sérii Země upírů od E. E. Knighta, podle mě si tenhle svět říká o pořádnou hru.
  • Sweetchuck
    Ta jejich tzv. "artistic integrity" bylo jen chabé ospravedlnění toho, že konec prostě a jednoduše odflákli. EC to, uznávám, trochu spravil, ale na to, že celý obsah má bezmála 2GB, jsem upřímně čekal trochu více.
  • Hudson je zodpovědný pouze na jedničku. Dvojku dělal Chris Avellone (Fallout 2, Icewind Dale 1+2, Planescape: Torment, Fallout: New Vegas).
  • Ja tu nenadavam na vlastny nazor, ja tu kritizujem zneuzivanie slova art. Ano, v Bioware povedali, ze koniec nebude iny lebo maju nejaku "artistic integrity". Ludia sa nasledne z toho zacali posmievat a v kazdom komentari si z toho robia srandu. A tomu ja nechapem.
  • Sweetchuck
    Každý, kdo prezentuje svůj názor, je hned ovce, to jest zajímavá fixní idea.
  • Slyste slyste!
    Puvodni konec byl ok (s indoktrinacni teorii SUPER)
    Extended cut je nechutnost.

    Ouvr end aut
  • v com?
  • Cahir
    Wau, super uvažování! Takže třeba nechceš ani hru ze druhé světové války, protože víš, že Hitler se stejně zastřelí? *7*

    Tady je to každej druhej žvást perla, fakt že jo. *1*
  • Cahir
    On je v první řadě zodpovědnej za celou sérii a za KOTOR. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit