Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    jsem člověk který neplýtvá penezi za každou blbost co na mě bliká z reklamy

  • Tak že je někdo schopnej vysolit 70 dolarů za kus kartonu v ceně 15 centů + hry, který by normální člověk nehrál, ani kdyby ho mučili... to docela překvápko je. I když nechápu, proč místo Laba do týhle kategorie hoši z Games nezařadili svý milovaný Into the Breach, nebo Dead Cells.

  • Cajicek

    A ty jsi urcite rodic co?? :D

  • TheGGG

    a pořád se tomu lidi smějí... akorát kult kolem nintenda, který je schopen vyhrožovat smrtí recenzentovi, protože dal zeldě 7/10, to nekriticky miluje

  • TheGGG

    jistě celé nintendo míří na děti... děti zaujme kdejaká blbina, ostatně na to marketing cílí... ovšem soudný rodič má  vědět co koupit a co ne

  • Cajicek

    nemas pravdu, opet... a nyni jsem si dost jisty, ze mluvis o veci kterou jsi ani nevyzkousel... Labo je vazne super (i kdyz uznavam, ze neumerne drahe)... ale jako hracka a hra to prakticky nema konkurenci a jako prekvapeni roku to je opravnene... 


    cilovka Laba skutecne nejsou dospeli hraci, ale jejich deti, coz se ale nevyjima teto kategorii...



  • Derp_1337

    A proč by to nemohlo být na prvním místě? Tohle je kategorie "překvapení roku" a kdo očekával, že takováhle blbost jakou je skládačka kusů kartonu, může být zábavná?? Absolutní většina lidí to odsoudila a smála se tomu, ale překvapivě se u toho lidi baví. Z určitého úhlu pohledu to skutečně může být překvapení roku.

  • Lukyz

    Přiznám se, že jsem téhle teorii nevěřil, ale každým článkem mě přesvědčují víc a víc 🙄

  • to delaj naschval, aby se tu diskutovalo, protoze v tolika kategoriich naprosty hovadiny, to neni omyl ani nahoda

  • TheGGG

    chápu to tedy tak, že překvapení roku zde může být i v negativním smyslu...? jinak nechápu, jak mohla taková odrbávačka jako prodej kusu kartonu být na prvním místě...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit