Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Dead Cells 😍 Kde je Spiderman? Zaujímalo by ma, či sa tam nevošiel z hľadiska kvality vs Mario alebo ani nebol zaradený do tejto kategórie.

  • Corvus

    Díky za každoroční anketu. Super. Jen mě mrzí, že se zeštíhlela na 3 kousky. Důvody chápu, ale těch 5 her bylo (pro mě) lepších.

  • Za me teda rozhodne na prvnim miste dead cells. God of war jsem zatim dohral jen k ty "carodejnici", co bydlí v chatce pod zelvou, tak doufam, ze se to jeste nrjak vyrazneji rozjede, ale odlozil jsem to uz asi pred dvema tydny a zatim vubec nemam chut se k tomu vracet. Zatimco DC me chytlo hned a drzelo po nekolik tydnu v kuse, kdy jsem mel kazdej den nutkani, si dat alespon jeden run :)

    • iSpirit

      To jsi dohrál tak jednu desetinu. Možná méně. V podstatě jsi dojel +- prolog. Stačí se kouknout na trofeje. Těžko můžeš soudit.

      • Ok, jenze je to stejne 5-6h herni doby, behem ktery me to fakt nebavilo a pokud vybiram AKCNI hru roku, u ktery se chci predevsim dobre bavit a odreagovat a nejakej pribeh je v tomhle pripade pro me az na druhy koleji, tak hra, u ktery se musim do hrani nutit, ma u me velky minus.

      • redicius

        přesně tak ;)

  • 0011
    A je to tu zase 😀ale respektuju vaší volbu nedrobit kategorii akčních her na podkategorie, sice bojovek vyšlo v letošním roce dost, aby dali dohromady víc jak 3 místa, nicméně po sledování vašich podcastů si o zastoupení bojovkářů v redakci nedělám žádné iluze. Doufám ale, že bude slíbená recenze.
  • Cajicek

    GoW bdue hra roku... za mě rozhodně (y)

    • Dr-Zoidberg

      Bohužel spousta lidí má krátkou pamět a nevědomě dodržuje pravidlo "sejde očí, sejde z mysli". Takže hry, které vyšly na začátku roku, mají menší šanci vyhrát soutěž na konci roku.

      Podobným problémem trpí třeba i Oskaři, a většina filmů, která chce bojovat o sošky, vydává filmy raději na podzim, aby zvýšili své šance.

      Samozřejmě tohle pravidlo neplatí úplně pro všechny (hodně lidí nemá problém si dobře vybavit, co hráli třeba před rokem nebo dvěma), ale i kdyby se takhle chovala pouhá minorita 20-40%, tak to i tak dokáže dost zamávat s různými anketami.


      Myslím si, že titul vyhraje RDR2, který vyšel v listopadu. GoW a RDR2 jsou si kvalitou velmi blízko, ale RDR2 má výhodu toho, že vyšel později a pořád ho lidi mají čerstvě v paměti a nebo ho ještě pořád hrají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit