Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Víš přesně takovýhle lidi co hráli deskovky a D&D Bioware založili, stalo se to, že odešli poslední zakladatelé firmy a talentovaný lidi z vývoje přešli do obsidianu, pro mě původní Bioware umřelo s odchodem posledního zakladatele Raye Muzyky. DA Inquisition ještě ušlo, ale to bylo mj i proto že i když to vyšlo 2 roky po jeho odchodu, tak na tu hru měl vliv aspoň v začátcích vývoje. Dřív to byly nadšení kluci co měli rádi hry na hrdiny, teďka je to tým řemeslníků a mladší lidi z týmu nevyrůstali na P&P hrách ale na počítačových hrách. My co jsme vyrůstali na Dračím doupěti apod. dokážeme ocenit věci jako Baldur's Gate nad kterými většina lidí z mladší generace ohrne nos.
  • Opravdu? Já jsem si Tormenta nemohl vynachválit a mám ho v top 5 nejlepších letošních her. Příběh mě bavil, gameplay byl zábavný a prostě dle mého to byl velice důstojný nástupce PST.
    No, každýho baví něo inýho.
  • Asi Torment, Destiny 2, Wolf...
  • Jak už jsem psal jinam, pro mne je zklamáním roku Torment: Tides of Numenera. Nesmyslná a zmatená splácanina byla pro mne letos etalonem nudy.
  • palacinka
    Best of 2017: zklamání roku - cenzura na games.cz *10*
  • Moje oblíbená Sybka:-( Ale musím souhlasit, za mne velké zklamání.
  • Mimochodem, EA za rok 2017 vydala jen šest her - 3 z toho své klasické sportovní série a pak právě NfS, Andromedu a druhý Battlefront. Jsem zvědavý, jak se to odrazí v jejich výnosech
  • Lukass
    Me tam jeste chybi Wolf ktere dopadl dle myho fakt blbe.
    Nfs, Battlefront, a Andromeda tam necitim zklamani, to sem presne cekal ze ty hry tak dopadnou.
  • Taky me to trklo do oci. Na NFS jsem uplne zapomel tak me ani nenapadlo ze bude v zebricku :D
  • Tri z piatich hier sú od EA *1*
  • po rokoch si to možno zahráš a budeš sa na Andromedu inak pozerať.
  • Pokud vývoj převezme tvoje oblíbené EA, tak určitě...
  • Snad poprvé, co je potřeba kluky z redakce pochválit za výběr Top5. Čistá pravda.
    Sice "vítěz" téhle kategorie se může zdát pro některé lidi jiný, ale to je dáno různými osobními preferencemi a různým "indexerem očekávání" *3*

    Za mě osobně taky Andromeda. Člověk by řekl, že se Bioware po konci Mass Effect 3 vzpamatuje, ale očividně je něco špatně s jejich studiem (tušil bych tady vliv amerického ďábla, ehm, chtěl jsem říct EA)
  • Iosephus
    Snad první anketa, se kterou souhlasím. Mass Effect Andromeda pro mě byl zklamáním, a to i přesto, že vím, že hry od Bioware jsou čím dál tím horší. Nevím co se to s klukama děje, prospělo by jim sednout si a dát si her dračáku nebo nějaký deskovky, aby pochopily, že RPG je hlavně o schopnostech postav a příběhu a že pouze jedna věc nestačí, tím spíše, když spíše než o příběh se studio stará o vztahy alá telenovela.
    Stejně tak DoW 3, kde odebrání mechaniky krytů, toho hlavního důvodu, proč byly předchozí díl a také CoH zábavné, nemohl dopadnout dobře, přesto u DoW se mi líbil pokus o návrat stavby základy. K Battlefrontu jen tolik, že lootboxy jsou svinstvo, ale ruku na srdce. Oproti jedničce je dvojka mnohem lepší ze strany hratelnosti a i špatná kampaň je lepší než žádná a na zklamání roku to nestačilo.
  • Andromeda, jednoznačně. Několik let se člověk strašně těší na něco, co ho pak vůbec nebaví hrát. Dokonalá definice zklamání.
  • jamar28
    Velký nesouhlas. Zklamání roku? Andromeda je min. zklamáním desetiletí. *1*
  • TheGGG
    a v roce 2300 to bude star citizen....

    jinak souhlas, ale za mě to bude wolfenstein... ten se fakt nepovedl
  • Za me Resident 7...totalne nesedl ve vsem...
  • jako fanoušek Warhammeru a ME , tak určitě DoW 3 bylo zklamáním Andromeda taky nedopadla tak jak měla
  • B.o.b
    za mě Outlast 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit