Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Presne, tady hry urcite nehraji jinak by autor recenze hry Elex nemohl nikdy tvtdit ze z potvor pada malo xp a hra tim hrace nemotivuje. Pritom v pozdejsich fazich hry vam padne s potvory bez problemu 200xp.
    Recenze tady uz ani nectu.
  • Games to věřím méně než Hrej, tam ty hry hrají, tady o tom dost často pochybuji
  • Lukass
    Tak vzhledem k tomu ze Vaclav Rybar pise recenzi na Project Cars uz od rijna, se nekteri mozna domivaji spravne
  • Mart9
    Podle mě to moc prožíváš. Souhlasím s tím, že rozdělení na jednotlivé články podle kategorií je skvělý. Na hrej to zabili dvěma články a nedá se k tomu v diskusi moc vyjádřit, protože je to hrozně nepřehledné.

    Ale invazní podcast je naopak skvělá věc, protože si můžeš poslechnout, kdo byl pro jakou hru. Tady je to skryté a pak se někteří diví a domnívají se, že Project Cars nikdo z redakce nehrál.
  • resit v arkade tlaky pneumatik :D :D :D
  • Corvus
    Přesně tak! ;-)
  • Corvus
    Od toho je čtenářský best of ;-) Tam si můžeš zvolit Project Cars třeba ve všech kategoriích :-D
  • Corvus
    Aby zazněl i protinázor: Já osobně jsem rád a kvituji, že best of je na kategorie a že se s každou škatulkou píšete obšírněji. Nedělá mi problém přečíst víc jak odstavec. Jsem rád, že si můžu jednotlivé tituly připomenout a hlavně, že vítězná hra je až nakonci článku. Jeden rok jsem hrubě kritizoval, že jste prozradili vítěze hned na začatáku a člověk pak neměl motivaci vůbec číst všechny zbylé odstavce. Proč také, když jste vše práskli? Nemělo to smysl. takhle je člověk napnutý až dokonce a na základě jednotlivých odstavců si říká, která by to asi mohla být.

    Tento formát best of zachovejte, je suverénně nejlepší... 100x hodnotnější než Invaze, nemluvě o strašném audiu, které každý rok šéfuje Möwald a je to opravdu neuvěřitelné (ty jeho vykonstruované myšlenkové pochody).

    Za mě palec jednoznačně nahoru!
  • jamar28
    Máš early access a early access. Třeba Factorio je naprosto famózní hra, která je pořád v EA, ale už před rokem jsem ji hrál bez jediné chybičky i s několika herními módy (včetně kampaně) a sandbox obsahem na stovky hodin zábavy. Na druhou stranu tu máme třeba DayZ že ano...
  • Rekl bych ze to bylo se stejnyho duvodu proc iRacing nikdy nebyl nominovanej.
  • Neumim reagovat :(
  • Lukass
    Souhlasim stema pneu ze soft smes uplne nefunguje tak jak by mela, tam je opravdu bug.
    Ale ostatni problemy co pises ja nemam, pit stop me funguje a tlaky v pneu se me nijak nemeni. Ulozim setup a vse funguje.
    Tim nerikam ze tam ty bugy nejsou, jenom ja je proste nemam,.

    S penalizaci sem mel uz bohuzel taky parkrat problem, zvlast kdyz v multaku dojedu na bedne a hra me pak penalizuje, to taky souhlasim.
    Ale jinak si nemuzu strzovat, jizdni model je bezkonkurencni a rallycross paradni.
    Pochopitelne by hru meli co nejdriv opravit
  • Protože to nikdo v redakci nehrál a přečetli si, ze chybí kampaň a lidem to vadí...
  • A kde je recenze Project Cars 2? Kolik lidí z redakce ji hrálo na rozdíl třeba od Forzy, GT, nebo Wipeoutu? Na základě čeho jste rozhodli která hra (ne)bude hrou roku? Trošku mi to smrdí a moc nevím co si o tom myslet...
  • Jo a to, ze pri dynamickem pocasi v PC2 pri nastavenem letnim obdobi v Dubaji pri 35 stupnich celsia zacne ve hre padat snih, to uz vubec nezminuju
  • No uprimne od srpna hraju F1 velmi pravidelne, od zari i PC2 a po 4 mesicich musim rici jedno. U F1 byly ze zacatku bugy, ktere vyvojari opravili nekolika updaty. U PC2 byly bugy a po nekolika updatech je hra v mnohem horsim stavu nez po vydani. v PC2 si pred zavodem udelate strategii, nasavite tlaky v pneu placnu na 1.4 baru, pak uplne pred zavodem jdete zkontrolovat tlaky ve strategii a najednou je tam treba 0.89....tak to opet prenastavite a v zavode po pitstopu zjistite, ze pneu jsou prefoukany. 4 mesice od vydani a neopraveno.

    Dalsi vec. Softy jsou na vetsine aut nepouzitelne, pokud dam priklad na tride GT3, softy by mely byt cca o 1s na kolo rychlejsi a vydrzet o neco mene. Misto toho jsou pomalejsi. musite kompletne prenastavit auto, abyste zabranili tomu, ze bude auto extremne nedotacive, coz naprosto ruinuje moznost strategickeho rozhodnuti pouzit obe smeni v zavode, protoze proste na jedne z nich bude auto tragicke. 4 mesice a neopraveno.

    Dalsi vec, cutovani. V F1 hra reflektujete, pokud uberete a penalizaci nedostanete, je to velmi citlive udelane...v PC2? vyjedete mimo trat, ztratite tam 2 vteriny a hra vam rekne, ze musite zpomalit, protoze jste si to zkratili. Nebo tu penalizaci napari hnedka. Navic nekdy staci se dotknout dvema koly obrubniku a hned warning za cutovani. Pritom kazdy vi, ze cut je to az tehdy, pokud dojde k opusteni trati vsemi ctyrmi koly za bilou caru.

    A to je jen zdibec bugu, co PC2 ma. PC2 ma super jizdni model, super obsah, ale je to Bugfest nejvyssiho kalibru a kazdy update prinese nove, jeste nevidane bugy. Takze zavodni hra roku ani nahodou. BTW naposled se predemnou typek roztocil, ja do nej narazil, protoze se neslo vyhnout a asi po minute se hra rozhodla mi dat drive trough penalty....
  • R-BLOG
    Nejlepší závodní hra?...Lidský život.
  • Let the Hunt Begin! *15*
  • prečo objektivne najlepšia zavodna hra roku 2017 GT Sport nebola nominovaná ?
  • No asi se všichni shodneme, že nejvtipnější je asi best of early acces. To už mám pocit, že si ze mě někdo dělá srandu. Možná by tohle měli dělat i stavební úřady a vyhlásit nejlepší nedostavěnou budovu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit