Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj, kvalita, ktora sa v sucastnosti...rozteka :)
  • jamar28
    Neznám universum WH, ale jak s ním TW nakládá? Přidává si vlastní věci, inovuje, nebo se striktně drží kánonu?
  • TheGGG
    vždycky můžou nasadit tu širokou škálu lidských království... např. Grand Cathay, pokud budou chtít baitnout nějaký asiaty...
  • Vážně by mě zajímalo, co bude v TW:W3 za rasy. Už nám zbývají jen Démoni, Ogři a Trpaslíci chaosu, ale dál už nic.
  • njn, to bude chtit upgradovat na kvalitu od intelu
  • ja sa prepojenia dost bojim, uz v dvojke dost dlho trva jeden tah v neskorsich fazach hry. nechcem vediet, co bude v trojke, ked bude hra pocitat cely svet
  • TheGGG
    největší odpad... no není divu, že to bavilo jen lidi co neznají w40k ani nehráli předchozí díly...
  • TheGGG
    výborná volba, TW warhammer 2 je zlato, už se skutečně těším na třetí díl, až se to vše propojí do jednoho giga celku *14*
  • Dominions.
  • C&C Tiberian Sun
    C&C Red Alert (1&2)
    Starcraft (1&2)
    Warcraft 3 (Reign of Chaos & Frozen Throne)
    Total War série (něco z Shogun 2, Medieval 2, Rome, Warhammer)
  • Veskoslav
    Naprosté pohřbení kdysi slavné série. Vzali to nejhorší z 1. dílu. To nejhorší z 2. dílu a vytvořili "toto". Doteď jsem to nedohrál a jediné, co mě těší je to, že tričko k té hře je super.


    Navíc je rozdíl být fanoušek Warhammeru a W40k, což je DoW.
  • ja si kvuli ni koupil zvukovou kartu, abych slysel jak to zni, kdyz tvrda delnicka pest fremenu dopadne na bradu harkonenu...
  • Pro me je strategii roku Dawn of War III. Nejsem fanda warhammeru, ale ta kampan me proste bavila.
  • jamar28
    Dobrý rok pro strategie, jsem rád, že se do nejužšího výběru dostaly i hry pro ne zrovna mainstreamové publikum (Steel Division a Ultimate General). Ale hlas bych asi taky nakonec dal Warhammeru - opět perfektní výkon, obrovský svět, propracované rasy, nové herní mechaniky a k tomu spojená kampaň s prvním dílem (i když mě teda trochu zklamalo, že při tom spojení ty mapy o něco zredukovali).

    A tenhle rok to se strategiemi bude snad ještě lepší. Thrones of Britannia, k tomu ještě letos ohlásí novou velkou Total War hru, dál vyjde Railway Empire, Battletech, Forged Battalion, Frostpunk, Jurassic World, Surviving Mars, pokračování Tropico, Anno 1800 a ještě jsem určitě na něco zapomněl. *14*
  • homam 3
  • Pro mě rozhodně historicky vedou paradoxí grand strategie. Především Crusader Kings a Stellaris. RTS bych váhal mezi Age of emipres II a Stronghold Crusader.
  • Lima
    Největší historický význam měla samozřejmě Duna II, která s tímhle žánrem přišla. Tak jsem jí tehdy propadl, že jsem jí na starým blikajícím CRT monitoru pařil 2 dny a 2 noci v kuse, levy oko mi oteklo a musel jsem si dávat ledový obklad *1*
  • Musím potvrdit i Já tyto slova, TW Warhammer II je opravdu dobrá strategie a má i několik nových nápadů do TW, ale opravdu to není žádná revoluce. Steel Division je také dobrá hra, ovšem na jasnou roční bombu to také není, stejně jako Sudden Strike4. Jinak strategie Life is Feudal-Forest Village má něco do sebe, ale je děsivě zabugovaná a myslím, že ani po poslední aktualizaci není hratelná a za Banished zaostává o parník. Na staré Pharaoh a AoEII nemá žádná z nominovaných.... Snad letos přijde Medieval TW 3 a konečně rozčísne ty stojaté vody strategických her! Je to můj pohled a nikomu ho nevnucuji.
  • MickeyMutant
    Dungeon Keeper.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit