Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo, proč ne... ale tak nějak už víme, co vyhrálo v hlasování redakce a teď teda vyjde deset článků, kde bude deset lidí psát, že nejlepší hra je Zelda, protože tam máte fakt svobodu, nintendo prostě umí a další celkem nic neříkající věci?
  • Doufam ze vyjdou i clanky o top hrach 2017 jednotlivych ctenaru. To byste meli o cem psat do konce roku.
    • Mart9
      To by se mi líbilo. Akorát můj článek by byl hodně krátký, nebo spíš smrsknutý na kategorii top her, co jsem chtěl hrát a nehrál *5*
  • takze dalsich 15 clankov xyz a jeho nej hry minuleho roku :D
  • Těch "top 6" je teda dost šílenej výběr.
    • Tady je aspoň vidět, kdo protlačil ten (hipsterovský) brak do výběru redakce.
      • zaty
        Aha, takže nejprodávanější herní značka (2 x Mario), k tomu jedna z nejlépe hodnocených serií (Zelda) a mainstreamová hra (Horizon). Takže jediná hra, která by se dala považovat za hipsterskou, je ten Pyre, ale ani na té nevidím nic hipsterského.
        Buď si nepochopil význam slova hipster, nebo jsi tak trochu úplný ... ;)
        • Někdo zase bere všechno do extrémů, co?
          Zrovna Zelda a Horizon jsou jediné 2 hry v Adamově top seznamu, které jsou dobré... většina ostatních je víceméně brak.

          Chápu, že možná můžete považovat Super Mario Odyssey - Pauline Band Festival za hru roku... holt někteří lidé mají prostě divné chutě. A ačkoliv vám klidně můžou chutnat krysy z kanálu, většina lidí je prostě jíst nebude.
        • "Hipsterské" = všechno, co neznám, nebo co se mi nelíbí *15*
      • ringmancz
        který hry z toho seznamu považuješ za brak?
  • Proc neni Mario okomentovanej? :(
  • Prosím jen ne nej hry každého člena redakce.
    • palacinka
      naopak, je to docela zajimavy. cist to nemusis. hlavne bude videt, kdo ma v celoredakcni volbe nejvetsi slovo *3*
      • Jo taky sem zvědavej kolik lidí zmíní Project Cars 2 a podobně, tak se konečně ukáže kdo to hrál, a nebude nutný se na to ptát BoBa.2 :D
  • Tak Zelda byla na vrcholu celkem jasná. Tu tam dá snad každý kdo ji hrál, protože takové unikum tu pravděpodobně neuvidíme do... další Zeldy? :D
    I když on i ten milovaný instalatér opět docela zabodoval...
    • spoock
      problém je, že tady v ČR to moc lidí nehrálo
      • To je možná tak problém těch lidí. Přišli o hodně.
      • A proč by to měl být problém? Kvalitě hry to přece nijak neubírá :D

        Nebo jsem snad jedinej člověk v republice, kdo umí odlišit nejlepší hru od nejoblíbenější?
  • TheGGG
    Obecně platí, že v 99 % nesouhlasím s tím co píše a říká redakce, to platí i u Adama, ale je s nim jinak sranda, takže OK. Sice považovat zeldu za dobrou hru je biz*ar a mě pořád nikdo nebyl schopen vysvětlit co je na hře bez pořádné grafiky, dialogů, příběhu či postav dobré, kór když ta hra vypadá jak 3+ záležitost a není ani trochu badass drsná temná a depresivní, jak to borci mého formátu mají rádi, ale obecně lze Adamův výběr relativně akceptovat.
    A kdo ví, jednou třeba nintendo vydá hry i pro nás, kované drsné grimdark borce s temným pohledem a ostrými lokty, protože my vyžadujeme potoky krve a uťaté údy
    BTW: proč je bi*zar mezi zakázanými slovy, to snad není takové dělo, aby se to muselo blokovat
    • 0011
      Sorry když my neznáme ty tvoje nikde jinde ve světě nevídané, subjektivní recenzní pojmy jako třeba epičnost ani jak se to měří, takže ti nemůžeme dát dostatečně kvalifikovanou odpověď *6*
      • TheGGG
        při epickým momentu máš husinu, krev ti proudí v žilách a adrenalin teče proudem... při epesních momentech se krev vaří a srdce bije jako o závod... při over the top epických momentech jsi pán světa a povznášíš se na vyšší úroveň bytí a při těch nejvíc uber top epických huztých akcičkách, dostávají slabší infarkt a ty jsi pán všehosvěta... TOTO JEDINĚ u kvalitních her, s drsným vizuálem 18+ řezničinou a frajerským frajerstvím pro ostré hochy
        • Jasně, takhle to klidné můžeš napsat a já to beru. Jen se prostě žádným způsobem nedá objektivizovat to, jaká hra v lidech tyto pocity vyvolává. Jsou lidé, kteří tyto pocity budou zažívat u Zeldy a Maria, jsou lidé, kteří tyto pocity budou zažívat u Divinity a jsou lidé, kteří to budou zažívat u Dooma. Zkrátka tisíc lidí má tisíc chutí a nejde říct, že někdo má pravdu a někdo ne.
        • Cize nieco taketo https://www.youtube.com/watch?v=WLO3iPWRvb0 , to maju mladi drsnaci radi :-)
        • 0011
          Sorry jako, ale to co popisuješ můžu zažít i u tetris
          • TheGGG
            ale ne u divinity *3*
        • Aha, takže kluk tady chce srovnávat extreme bungee jumping s hraním her na PC/konzolích. To je vskutku hodně "objektivní" srovnání.
          • TheGGG
            nějaký bunži žamping když to skáče kdejaká husička a důchodce fakt nemá s extrémem nic společnýho kluku, bunžižumpink už je mrtvá forma
            • Koment od hošana, který je asi tak tvrdý jako přihřátý vanilkový puding, to sedí...
    • I vanilkovej puding je tvrdší než ty *1*
      • BTW:
        Vloudila se ti tam chybička, mělo to být Dobrák Ackernan *3*
      • TheGGG
        pokud bude 3 dny v mražáku...
        holt já jsem na drsný věci, takové kreslené omalovánky mě neberou a spíš přímo odpuzují...
  • Už s tím dejte pokoj. *6*
    • taky si rikam. za chvili bude brezen a oni porad neco vyhlasujou..porad dokola.
      • To je jedno jeslti tu bude 10 přepsanejch novinek nebo 10 článků o tom jaké hry hraje redakce, číst se nedá ani jedno.
        • Proč sem teda chodíš...?
      • Blue.Shark
        A co dát pokoj s tím bulením? Mě zajímá, co mí oblíbení pisálci hodnotí jako TOP minulého roku.
        • A proc teda bulis ze tebe to zajima kdyz my bulime ze nezajima..chytroline?
          • Blue.Shark
            Protože implicitní nastavení, když se ti nic neděje, je nebulit. Proto se ohrazuju vůči vašemu bulení. A taky jsem si chtěl rejpnout. Už chápeš, "chytrolíne"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit