Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle sice není soundtrack ale líbí se mi ty chorály:
    https://www.youtube.com/watch?v=yRo8DtAfNZ4
  • Doom a Overwatch definují úpadek současných her na úplné dno.
    • tady objektivní recenze kterou jsem psal já:
      http://games.tiscali.cz/doom-14092/ctenarske-recenze/doom-chyby-v-dizajnu-837/

      úpadkem bych to nenazval, solidní šestka. na delší hraní to sice není ale jedna dve arénky pred psaním zabaví
      • Spades
        Na, tady máš definici slova objektivní:
        http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/objektivni

        Nejspíš ji potřebuješ, protože kdyby recenze byla opravdu obektivní, pak by se shodovala s názorem většiny. Nepopisuješ tam ani přímo mechaniky, jen tvůj pocit z daných mechanik (frustrace, nuda...).

        Například mě a spoustu dalších lidí baví frenetické akce a ty oddychové části jsou právě ty, kdy hledáš klíče, skryté výzvy a podobně.

        Ohledně zbraní. Ta hra je postavená na tom, abys cítil pocit vítězství, když něco porazíš, proto monstra tolik vydrží, a proto jsou bossové mechanicky složití. Jednoduché bosse si můžu dát v Resident Evil, ale to prostě není ono.

        A když chceš dělat "objektivní" recenzi, tak buď te lásky a aspoň si zjisti názvy monster, protože DOOM fakt nemá "takové létající demony ve tvaru koule", nebo "demon co strili rakety", ale Cacodemony a Revenanty. Ať ti to zní jakkoliv chce, v recenzi bys měl používat termíny uváděné ve hře.
  • homeles8
    Stejně Wolf The new Order zůstává nepřekonán. Ta hudba v hlavním menu a v poslední misi je úplně TOP soundtrack v historii her ♥
    • bukrr
      Myslel jsem, že mluvíš o nějakém alternativním Wolf Among Us *1* I Believe z konce New Order není špatná písnička, ale spíš mě dostala tím, že jsem něco takového u Wolfa nečekal a s kombinací se samotným koncem.... 14 years z timelapsu v ústavu je boží *8*
      • homeles8
        Tak ono kje to v tý hře samotný celý dobrý, vždycky se to hodí k danýmu prostředí a dění. Ale tu z poslední mise hlavního menu si pustím občas jen tak
  • Paul_cz
    Skvělý výběr, ale ta Krev a Víno mi tu fakt chybí. Jen slyším ty tóny Fanfares and Flowers a skoro cítím to slunce a pohádkovou atmosféru a chci zas zpátky do Toussaintu :)

    Ale jak opovrhuji hrou No Man's Sky, tak 65dos složili fantastický album a klidně bych to vítězství dal jim *14*
  • Hnisavec
    Doom *14*
  • zajímá mě, jak tohle "Best of" vybírali?

    - Na základě jenom jednoho videa (v článku), které našli na Youtube?
    - A nebo skutečně hodnotili soundtrack celkově?
    Asi to ta první možnost, že?

    Jinak nejvíce se mi líbí Seasons after Fall a Doom (k Doomu se ta vypalovačka fakt hodí a stejně tak smyčcový kvartet k té hopsandě)
    • Ehm, v redakci mají člověka, který vysílá pořad o herní hudbě v rozhlase, takže to asi nebylo jenom o jednom videu na Youtube...
  • nightborne
    K čestným zmínkám bych za sebe ještě dopřihodil Virginia, Dark Souls III a Samorost 3 ;).
  • Ten DOOM je super vypalovačka. Úplně mně to dostalo. Jinak. Těžko vybrat vítěze z různých stylů.
  • Jedině Doom. To byl nářez.
    • kulervoucí
  • TheGGG
    ani nezmínit DSIII, W3 datáč nebo FFXV, tak to už je teda mazec... to už je hodně přes čáru... tady snad někdo zkouší nějaký vtip.... a co v té kategorii dělá doom, jako by u té pew pew blbinky soundtrack někoho zajímal...
    • někdo by zase mohl označit DS3, W3, FF15 za grindovací blbinky, ale to není důvod opovrhovat jejich soundtrackem.
    • kubi-wan
      "tady snad někdo zkouší nějaký vtip"

      Ano, ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit