Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Smutný říkal v minulém Fight Clubu něco o tom že na Games davají přednost kvalitě před kvanitou. Tak už vím jak to vypadá...
  • smajdal
    Hmmm, kategorie sama o sobě je divná, tak to prostě frkli hře, která toho tento rok pro propagaci progamingu udělala nejvíc, je nejpopulárnější a pořád se do ni něco přidává a mění...navíc zábavná je pro nováčky i pokročilé. Tohle vaše drama okolo zdá se mi poněkud nedomrlé a emočně nedospělé.
  • Jo a ještě jsem si pročetl argument pana Poláčka a to mi ani trochu nedává smysl. Kdyby se hodnotilo podle toho, jak je na tom hra teď a ne kdy se vydala, nemá cenu ani tuto kategorii řešit. Pak tu tedy chybí hry jako WoW, EVE, Guild Wars 2 a další. Stačilo by k nim přidat ještě teda tu Dotu 2 a LoL a sem tam za rok by se jedna s těhle her, či dvě, vyměnila. Prostě buď vyhlašujete nejlepší mmo roku 2013 nebo nejpopulárnější mmo roku 2013. K tomu nepočítám fakt, že LoL má už zastaralou grafiku, nevěřím, že se moc od dob vydání změnilo a ani nepřineslo nijakou revoluci žánru, jelikož vychází z jiné hry(modu). Takže tu zbývá jen vysoká popularita, čili asi snaha games se zavděčit co nejvíce lidem, poněvadž je to jediná hra z 5ti co je stará, asi tak. A ještě jak bylo řečeno, spousta her zde ani nebylo jmenováno a zasloužilo by si v této kategorii být.
  • Máte chybu v nadpisu i v článku. Zaprvé to má být Best of 2009 a zadruhé ty další hry co tam máte neexistují.(Ne jako vážně, LoL je hra z roku 2009, co tu má co dělat?) A k tomu letos toho vyšlo v online hrách tolik, že jste to mohli rozdělit aspoň na kategorie fps+scifi+tps a moba+fantasy mmorpg. Tohle je hodně wtf.
  • Zajímavý taky je že ani jedna hra tu nebyla recenzovaná, ono by se vám hned líp obhajovalo kdyby jste měli víc jak jeden odstavec "argumentů" ke každý hře.
  • "Veskoslav svým chováním nejen v této diskuzi představuje největšího místního trolla a přesto ho redakce nikdy nebanuje. Jedná se o spiknutí proti těm poctivým trollům, kteří si svůj prostor na zdejších diskuzích musí tvrdě vybojovat."
    • Ty už máš ban? Co ty jsi byl za trola, co si hrál na ježíše krista *7*
      • "Bůh nemůže být banován... Mohou mu být sice ukázány dveře, rozhodnutí však závisí zcela na jeho libovůli."
        • No tím bych si nebyl tak jistý;)Přeci jenom alternativou bylo to, že Ježíška přimlátili na kříž.
          • "Křesťanství je jen snůška nesmyslů."
  • Ja si myslím, že by jste měli vybírat hlavně online věci, které vyšly tenhle rok, protože jich vyšlo docela dost. Mimálně pet na tenhle článek by se našlo.

    EDIT: Například článek by mohl obsahovat tyto:
    - Smite
    - Warframe
    - PlanetSide 2
    - War Thunder
    - Path of Exile
    • Veskoslav
      No Dota2, Warframe, Star Conflict, Defiance, GTA V online, MechWarrior online, Hawken, WarThunder, nová Trackamania, ShootMania Storm (nepochopitelně se ani o ní nezmínili), Hearthstone, Entropy, Nether, Patch of Exile, Dragon's Prophet (obyčejná F2P MMO hra, kde jsou ale draci jako "mazlíčci"), Final Fantasy tam není vůbec atd.
      • monster hunter 3
      • Sakra, na ty MECH věci jsem si nevzpoměl... přitom by si to určitě zasloužilo zmínit.
  • jindra.veliky
    jinak, docela vtipne, ze o LoLku se pise v clanku, ze se da naucit za jeden vecer a o Dote presnej opak...

    v cem je tak obrovskej rozdil? ja hral v kazdy hre asi tak 2 matche a prislo mi to stejny... *4*
  • Podle mě je blbost srovnávat LoLko s War Thunder a planetside.. :D jako dobrý no.. pro někoho, kdo si chce zahrát první online hru v životě to možná může být nějakej ukazatel, ale pro všechny ostatní to není na nic dobrý. hrušky a jabka, pomeranče a melouny. avokáda a papájy. banány a fíky. biebery a strokes.
    • Veskoslav
      Špatné přirovnání:-D Pořád je to ovoce. Redakce spíše vzala Robocopa, kozatou holčičku, mrtvéhou elfku, pomeranč a raketového velblouda a snažila se najít společný znak.
      • XorxoxTalarius
        Vse je na bazi uhliku? *1*
        • Tilwaen
          To je alternativa k onomu "vše se to hraje online" *2*
        • Veskoslav
          Ksakru. To mi nedošlo. Tudíž z toho nám vyplývá, že to vlastně redakce udělala dobře *1*
  • XorxoxTalarius
    Tenhle clanek mi prijde hodne divnej. Nejlepsi Online Hra 2013. Rozkliknu clanek a co nevidim? MMO spolu s MOBA a dohromady s Multiplayer Letadly. Mila redakce? Nebylo by lepsi kdyby jste udelali anketu nejlepsi MMO a pak Nejlepsi Online zazitek (kam muzete narvat War Thunder i MOBA hry)? Takhle spojene dohromady je to dosti divne. Jako udelat "Nejlepsi Strilecku" a prdnout tam treba Saint's Row IV (taky tam prece strilite a je to zabavne).
    Tenhle clanek na mne vazne pusobi jako by jste ho smolili na posledni chvili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit