Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jen nechápu proč je sere Overwatch atd kde skin je to na čem tam vlastně vůbec nezáleží. Nic ti to nevydělá nic na tom "neprohraješ" a Hearthstone je jako nesere a ostatní karetní hry kde ne jen že je to teda krásná karta ale figuruje z nich výhra! Dál Pubg je jako co? A naposled oky tak to nebude v bednách každý skin bude stát 4x víc a bude se moct konkrétní koupit za real money.
    A nakonec Amerika zakáže beztak všechno jelikož je hry jsou gembling a nabádaj k násilí!
    • Hearthstonem se komise nezabývala. Proč? Nevím, ale rozhodnutí komise neznamená, že je Hearthstone nesere. Zkoumali pouze Star Wars Battlefront II, Overwatch, FIFA 18 and Counter Strike: Global Offensive.

      Linky jak na rozhodnutí komise tak na problematiku loot boxů v Star Wars Battlefront II jsou v článku uvedeny.
    • tam ide hlavne o to či sa tie skiny dajú ďalej predávať v heartstone tie karty predávať nemôžeš a teda ten loot nemôžeš následne speňažiť, čo sa akonáhle existuje možnosť skiny obchodovať dá.
  • Viděl bych to na změnu režimu v Belgii... je třeba tam zavést trochu svobody a pomoct lidem od diktatury...
  • Jack1947
    To je trochu přehnané já naopak jsem v OW rád že má každý jiný skin a já nevidím furt každého se stejnným skinem je to takové rozmanitější. SKin co chci si koupím za herní měnu ... takže trochu nesmyslné u CS:Go to chápu více tam už se skiny dražej za poměrně dost dolarů tam by se defakto o gambling jednat mohlo což ale i pUBG a jiné hry s náhodnými věcmi s lutboxů.

    Pokud je někdo deebil a dá dětem do ruky číslo bankovního účtu nebo rovnou kartu tak by měl odevzdat občanský průkaz a jít se přihlásit do bohnic dobrovolně. Protože tohle řešení není jen neefektivní ale je na nic navíc u všecvh her to je hovadina. ( jistě že u Frýtuplej titulů se to řešit nikdy nebude páč by pak ty autoři mohli zavřít krám).
    • co to meleš o kreditní kartě??? Řeknuti to jinak dal bys dítě do dětské herny kde by byli výherní automaty (jen by se tam hrálo dětskými penězi /rozuměj herní měnou/? NE? No a k oW dítě klidně posadíš to není o tom jestli utratí za lootbox reálné peníze, ale o psychologický princip vyhrávání pomocí "losů" který je založen na gamblerství!!!
      • Jack1947
        Nedal bych mu určitě přístup k účtu ty šašku pokud ty jo to je tvoje blbost.
  • Bez lootboxů nemůže ve fifě fungovat ultimate team. Přitom zrovna ultimate team (ať už ve fifě nebo v NHL) je nejoblíbenější režim vůbec. V ten moment můžou ty hry rovnou udělat dostupné až od osmnácti. Stejně jako hokejové kartičky, kinder vajíčka apod.
    • ze jsi zavislej na gamblu neznamena, ze neco bez gamblu nemuze fungovat
      • mohl byste osvetlit, jak by tento mod mohl fungovat bez "gamblu"?
        • Staci kdyz se nebude gamblit za realne penize ale ingame menu ziskanou hranim. Jak proste. Fakt mi tohle pripomina hlasku co jsem nedavno slysel o nabozenstvi: "nejvetsim uspechem nabozenstvi neni presvedcit skupinu lidi ze existuje buh, ale presvedcit ostatni o tom, ze si z toho nesmi delat delat srandu". Tady bych parafrazoval ze nejvetsim uspechem lootboxu neni presvedcit lidi o tom ze za to maji dat penize, ale presvedcit je o tom, ze to jinak nejde :-) Po desitkat let hrani her s cheaty se marketakum podarilo presvedcit lidi ze kdyz si hru chteji usnadnit, tak to nejde bez penez :-) Po desitkach let her s random lootem se marketakum podarilo presvedcit lidi ze ten loot lze koupit jen za penize :-) A nekteri na to skacou...
          • to je sice hezky, ale nejsem si jisty, jak to odstranuje ten gambl ze hry. Nekdo bude hrat 100 zapasu a nepadne mu za menu nic, druhej odehraje 10 zapasu a hned mu padne Ronaldo. Je jedno jestli za ty balicky utratil prachy nebo spoustu casu. Zvejkackovy cigarety taky nekazej zdravi, ale ucej uz maly deti, ze koureni je cool.
            • Ver mi ze jakmile nebudou v sazce realne penize, vybalancuji to jinak, lepe a feroveji.
              Hlavni rozdil je ten ze jakmile se gamli za realne penize, je hra postavena tak aby jsi bez placeni defakto nemohl poradne hrat.
            • Muzes nas obohatit, jak muze byt jedno, jestli dite gambli s casem nebo s penezi?
        • Za dohraní každého zápasu dostaneš jednu (nebo více) kartiček. Tudíž žádné nakupování lootboxů za prachy a následný hazard.
          • jakože náhodně vygenerovanou kartičkou? takže lootbox?
    • Ultimate zůstane, akorát budeš nakupovat pouze za herní měnu, která se nebude dát koupit za reálné peníze. Já v tom problém nevidím. Buď budeš hrát a budeš mít měnu na balíčky a když hrát nebudeš tak máš smolíka *1*
  • Blbost loot boxy jsou na té hře to nejzajímavější
  • tyvole že by první rozumná věc co přišla z bruselu?
    • hlavně, že z bruselu chodí €€€

      teď ještě počkat, aby něco dobrého přišlo z Ruska, ale to se načekáme *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit