Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    pěkná recenze
  • Games opět nezklamalo a pak se diví, že je jaké je. Skoro měsíc se tu čeká na rezenci, aby pak člověk viděl nesmyslné hodnocení. Radši jsem to ani nečetl, to číslo mi stačí bohatě. (hlavně tu nezapomeňte říct, že důležitý je obsah, ano je, ale číslo vždy shrnovalo celý obsah jedním "slovem"), dřív se na ty čísla dalo spolehnout, respektive na lidi, kteří je udělují. Hru jsem někdy minulý týden dohrál a můžu k tomu říct snad jen pár věcí -
    5/10 (MP nehraju nevím, ale co jsem slyšel, tak nic moc, takové BF3,5)

    + příběh (ano, mám tyhle vojenské věci rád a můžu zachraňovat svět pořád dokola). + slušný gameplay, zvuky, spousta zbraní, + grafika (chvílema pěkné, docela fajn optimalizované pro slabší pc)

    - grafika (chvílema dost hnusné, textury občas fuj, bugy, voda se konečně hýbe, ale vypadá to jako nějaká škaredá hmota)
    - herní doba (cca 5 hodin) ! (ale beru, že je to hlavně MP)
    - hrozný hype, ale za to můžou lidi

    Já vlastně ani nevím co k tomu psát, tuhle hru už nikdo neřeší co sleduju lidi v okolí. Hrozná rychlokvaška, každý to sosnul, dohrál, smazal ... a věnuje se lepším hrám.
    • Většina lidí co koupí COD či BF kvuli SP muselo spát posledních pár let asi v nějaké noře :-)
      • Spíš bych řekl, že většina lidí, co koupí BF nebo CoD je celkově mimo. Já hru samozřejmě sosnul, ubožáky co ničí herní průmysl nepodporuju.
        • to je prave ta chyba. kdybys to nestahnul, ale hral ten multak, kterej je alfou a omegou vsech BF, hodnotil bys to co hodnotu ma... takhle, nezlob se na me, vubec nevis o cem tahle hra je. navic zkus mi ukazat hru ktera ma takovej tutorial, ze ho lidi hodnotej jako samostatnou hru a davaj mu dokonce 5/10... :D
          • Tilwaen
            A sami se diví, že "plné hře" někdo udělí vyšší hodnocení, než tomu "tutoriálu" *2*
        • Ba naopak...ty si ubožáky co ničí herní průmysl tím "sosnutím" podpořil...
          • Jack1947
            Pravdu, necht si kazdy prebere sam. *4*
      • Jack1947
        Na obranu BF je to hratelne na starych komplech a v DX10, nikliv stara grafika v dx11 a bez dx10 ani ranu. *4*
  • Tak a jeto opet jasne , do redakce prisla tucna obalka. Nemate KOULE dat min ako 8.
    Pan Grygar mel urcite z teto hry radost. taky hezky mix barev.
    • :D + 1000, keby tak aspon za tie prachy urobili nieco s tym videom.
    • Nejsem z Games, nedostal jsem tučnou obálku, nadával jsem před vydáním (byl jsem zlomen kamarádem a zakoupil), že je to jenom verze 3.5. ale pokud má člověk bandu kamarádů s kterou si to může zahrát, tak je to velmi zábavné a 8-9 bych tomu klidně dal.
    • :D +1
  • ''které člověka chytly za nadledvinky a ždímaly z nich adrenalin''

    nebo rovnou čerstvý nadledvinky k nakousnutí :D :D *1*
  • Hezké, snad i nezaujaté :) . Jen bych podotknul, že BF4 nepřináší jen novinky, ale taky stařinky (commander, destrukce...).

    Jen škoda, že nebyl víc rozebrán Battlelog.
  • BF4 je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš. Jednou se bugneš v mapě, po druhé ti hra spadne a po třetí třeba dostaneš kulku za rohem!
    • Chudáčku,ono se to se stává jenom tobě viď?. *8*
      • Co to meleš tvl? To je všeobecně známo.
        • No právě proto,nebreč pořád..furt to stejný dookola. *6*
          • nabuduce poziadaj EA o Alpha verziu :) ked ti to tak vyhovuje
            • preco ma hned urazas..nedokazes sa zmierit stym ze BF je zabugovana sracka?:D
            • Neboj,požádám,čobole.. *3*
          • Dělej za čárkou mezeru. Rve mi to oči!
            • Mě rve oči to,jak brečíš.. *3* Na mezeru ti víš co *4*
  • Tak jestli dostane Ghosts 5/10 a poznámku, že singleplayer je nascriptovaná tragédie tak fakt nevim.
  • Jack1947
    No asi za Mp si to tech 8zasloouzi, nevim ( nemuzu soudit nehral jsem) SP bych dal ale 7/10 uz jen za ty naslibovane extra veci, pak skutek utek... vim je to mozna i lepsi nez COD jenze SP by uz mohlo byt konecne soucasti a nikoliv doplnkem, kdybyho tam nedali bylo by to zas o necem jinem. Bohuzel... tak snad priste u 5tky bude hodnotnejsi. *3*
  • nejak nechapu, proc nedavat do hodnoceni singleplayer, kdyz Dice slibovali, ze bude lepsi singleplayer kampan... *7*
    • sleepless
      Nase duvody jsou uvedeny hned v uvodu. BF zkratka vidime jako prakticky ciste multiplayerovou serii, kde singl nehraje zadnou roli a nema cenu si hru kvuli singlu porizovat. Samozrejme si nevyhrazujeme pravod na jediny nazor na svete, ale byl to nas duvod, proc singl samostatne nerecenzovat.
      • Pokud to tak vidíte a vidíte to zcela správně, tak bych srazil body už jen za to, že se snaží vůbec SP udělat a neinvestují peníze místo toho do lepšího startu hry v lepší kondici.
      • Ale hru by ste mali hodnotit ako celok
    • Gojira
      To říkali? :D Na SP dělali lidi z bývalého Danger Close :D
    • protože by museli snižit hodnocení a to by se chlebodarcum nelibilo
  • Singleplayer me nezajima.Stejne se to bude hrat jen kvuli dobreho multiplayeru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit