Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Hra rozhodně nepopírá svoje dědictví, ostatně třetí díl měl vynikající multiplayer..."
    A ctvrty dil snad skvely multiplayer nemel? .)
    • Jojo, ty haldy cheaterů a ignorace ze strany DICE + EA to řešit, dělalo ten multiplayer vyloženě vynikající...
  • Z bety a z videí si každý mohl udělat obrázek co je to za hru.
    Komu to vyhovuje ten si ji koupil, užívá si ji a jsou mu úplně putna negativní závistivý komentáře.
    Teda né že bych si ji zrovna já kdovíjak užíval, bo mě přijde že mám hitbox na hlavě tak 2x2 metry, ale baví mě to. A taky čumím že mě to jede na šrotu HD6750 na 45fps nejmíň. Teda procák mám i7, ten to bude trochu rovnat.
    • líbí se mi to účelově použitý slovo "závistivý" tak, aby negativní komentář vypadal jako "špatnej". tvůj pozitivní komentář se pak dá asi označit třeba jako "uvědomělý", čili "správný", že? *1*
  • je to zatial najkrajšia hra vo vojnovom konflikte , atmosferu DICE zvládlo na jednotku , Singleplayer je taky trening s príbehom niekdo si povie fuj na takom tanku hrať nebudem taky šmejd ,ale po singleplayeri si poviete je to lepší tank ako v druhej svetovej , to same platí pre lietadla a boje ,,, proste tato hra nie je sklamanie je to skvelá atmosferická hra.
    • Ty jedna tupá kurvo neslyšel jsi náhodou o hře Verdun nebo Armě a o spoustu dalších, postavím ti hranici a vypálím z tebe tu retardaci *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • ty si aky zaostaly trapko. verdun porovnavat s BF1 :DDDDDD ty si v dome dochodcov urcite:DDD
    • ty vole ty si vymaštěnej jak papír od salámu.
  • Paradoxně nejhůř hodnocenej Hardline je pro mě ohledně multiplayeru nejzábavnější a je tam nejvíc možností jak hrát a co tam dělat. V ostatních dílech stačilo mít pár spoluhráčů, kteří umí v tanku stejně dobře jako např. ty a výhra byla jistá. Problém je v tom, že člověk příjde na to, že už se pak nemá kam posouvat a začne ho ta hra bohužel nudit. Hrál jsem jen betu a tam to nebylo jiné... pokud ale už nebudou tanky OP, tak o koupi budu přemýšlet až to bude zase za 135Kč i s DLC. :)
  • 9/10 dal len aby si vylepsil priemer. v skutocnosti chcel dat 8/10
  • lepší by bylo dělat videorecenze, článek to nenahradí
  • schali
    Hodnotim jen kampan a je to težký zklamani. EA je jako mor. Na co sahne to promeni v zarive jablicko, které je uvnitr kompletne prozrane od cervu. Nejenom, ze to nestoji za ty penize, ale ani za ten cas.
  • mne sa strasne paci ta veta, ze tam nieje nepriatel, ale za nemcov si prote v kampani nezahrate.

    ono v kampani sa vždy hraje za ty hodne, takze domyslat sa preco sa v kampani nehra za nemcov a osmanov je nadslnko jasne. A schvalne by ma zaujímala recenzia z Turecka, z nemecka nie, ty niesu svojbitny, ale Turecka recenzia by bola velmi zaujimava.
    • TheGGG
      co bys tam chtěl dělat za turka... páchat genocidu...?
      • Sarakimeš? Obrana persie proti britskýmu expedičnímu sboru?
        • TheGGG
          proč by někdo chtěl hrát za turka a střílet evropany... *8* *8* ?
      • Gallipoli ?
        • TheGGG
          ta už tam je, za tu správnou stranu....
          • aha...
            • TheGGG
              za turka by stejně nikdo hrát nechtěl...
  • A jak je na tom hra technicky? Padá, jsou lagy, umírání za rohem? Je to zase ořezané na kost, aby EA vyrejžovala co nejvíc na DLC, stejná herní prázdnota jako Battlefront? Recenzi od Smutného nevěřim, když ten člověk byl schopný dát Rome 2 9/10, jako recenzent se již mnohokrát zdiskreditoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit