Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tezko v te dobe si nebyl jeste na svete trdlo :)
  • Srandovní na tom je, že podobné umělce s podobnými tezemi horkotěžko potom najdeš někde u pomníků na státní svátky nebo dokonce i ke dni veteránů. A tak, hlavně že mají jasno, která hra se čemu vysmívá. Jen trolové, víc bych neřešil.
  • Je moc hezky jak se tu lide zastavaji padlych v prvni svetove valce. Skoda ze takovy zastani nemaj lide co padli v jinych valkach....
  • Singeplayer je cancer absolutní shit, a multiplayer je sice zábavný ale casual. Sorry tohle je výsměch všem co padli v první sv. válce.
  • Spoiler!!! : Kde se vzalo německé letectvo nad Londýnem v 1.světové válce?! Fokker neměl šanci doletět tak daleko. Pak pád z 10m na beton jo přežil.

    Ta hra si nezaslouží pozornost. Vysmívá se historii a všem obětem války. Dice a EA můžou být na sebe hrdí.
  • Tak ta 660 má co dělat s WoWkem, tak se nediv.
  • 0.7? Tak to si pěkný máslo já hrál od 0.5 *1*
  • Podle děti v diskusích tipuji 12,5 z 10
  • ekvivalent stolní gtx 660 - lol jak to zahlásil jak kdyby x generací starý šrot byl něco mega.
  • líbí se mi to účelově použitý slovo "závistivý" tak, aby negativní komentář vypadal jako "špatnej". tvůj pozitivní komentář se pak dá asi označit třeba jako "uvědomělý", čili "správný", že? *1*
  • jestli by nové pc v tvém případě byl zas obyč notebook, tak skutečně radši počkej na tu ps :-)
  • V Quakovi je team deathmatch dost random i při 4v4, takže v 64 lidech to snad ani není možný.
  • Skill strop u Quake3A je úplně jinde, než všechny zde zmíněné FPS včetně CS, to je, řekl bych, fakt. Je to ale úplně v pořádku, kvalita her se neodvijí od toho, jaký skill je k jejich hraní třeba, akorát pro mě nepochopitelně některým lidem typu srandista tento fakt trhá žíly a musí neustále žvanit něco o honění ega. To vypadá na komplex méněcennosti. V kombinaci s projekcí slušný materiál pro psychologa.
  • Narozdil od tebe hraju 3d akce dele nez ty si na svete.
    Co nechapes na tom ze 5v5 strilecka je se hraje jinak nez 32v32.Proste nemuzes na publicu skoordinovat 32lidi aby to melo uroven to proste nejde.Leda ze mas 30 kamosu kteri to budou hrat s tebou.
    Mimo to CSko na publicu je uplne stejna demence kdyz to hraje 20+ lidi.
    Mimochodem kdyz uz poukazujes na debilitu publicu BFka tak zkus WoW a ten jejich public, 25tkovych raidu. To je neco extra.
    A kdyz uz se snazis tak hezky co sem hral nebo nehral ver ze CS jsem hral kdyz byla beta 0.7
  • JE to proste tak, nekdy se mužeš treba pokrajet a voni si hrajou svoje nepodpori te, hraji si svoje a je to k breku, asi nechtej vyhrat...a pak prijdou jini hrači treba za hodinu a to je pak mazec nahravate si a von vidi, chape voco ti de a podpori te a vo tom je BF...bodiky jooo bodiky co by ja dal za bodiky *1*
  • ZvacA
    Podle mého, zvláště na veřejných severech, to je a bylo vždy o hráčích, hra samotná může být sebelepší a seberealističtější a sebesvazující. Je to však o nich, o tom, jak se s hrou seznamují, jak ji znají, jak se na ni jsou ochotni se adaptovat a přizpůsobit svůj herní styl celku a kolik takových se ve hře setká. Verdun, RO, Arma je taky plnej pobihajících a nespolupracujících maníků, přesto to těmto hrám nějak neubírá na kráse, protože momenty součinnosti a pěkného gameplaye tu pořád mohou najít své místo. To platí právě i pro Battlefield hry.
  • To ze na ne vsichni hraci kaslou vubec neni pravda. Nevim kde jsi na to prisel ale z toho co tu pises mam takovej pocit ze hranim BF to nebylo... btw. jakym zpusobem bys neceho takoveho chtel docilit protoze jedina hra kterou jsem zazil ze by u ni neco takoveho opravdu fungovalo je Squad a i tam to zdaleka nebylo na 100%.
  • ZvacA
    Hráli jsme a proto můžeme věřit ve spontánnost, kdy hráči právěže spolupracují sami od sebe, zvláště ve hře, jakou je Battlefield. Naopak je děsivá ta představa, že hráč musí být hrou limitován a jeho postup nalinkován, jinak není schopen vlastního rozumu a akce na mapě. Opravdu mi nikdo nemusí říkat, abych spustil krycí palbu, podpořil jakkoliv útok na nepřátelský post nebo pomohl na nohy vedle padnuvšímu spolubojovníkovi z týmu, to vyplývá ze situace.
  • ok, jsou tam odměny, jen na ně všichni hráči kašlou a zmateně tam pobíhaj jak magoŕi a kropí vše okolo ze samopalů, inu, první světová jak vyšitá, to si pak člověk říká, kde udělali soudruzi z Dice chybu, protože taktiky v té hře není ani co by se za nehet vešlo.. podle mě méli ještě přitvrdit, udělat to tak, že bez spolupráce a taktického postupu si neškrtneš, zmatené pobíhače kropiče naučit, že takto to hrát zkrátka nejde a nepiš že to je nemožné, jsou hry co toto dokázaly
  • Ze 9/10 u mna tak 6/10 max.stupidna heroicka kampan prepchata cutscenami na 5 hodin.multiplayer zalagovany a tanky op.podla mna ich tam ani nemali davat.najvacsi problem mam so streleckou mechanikou kde mate pocit ze v rukach drzite flusatka ziadny damage co sposobuje to ze ked sa strielate s jednym zabije vas bud druhy,bud 2 naraz alebo tank alebo hocico.stracate cas a tym nemate moznost vobec ziadneho taktickeho postupu co zhry robi neuveritelny facefuck nudu.hardcore servery bohvie ci budu.momentalne som si hru uzil najviac po otvoreni martini henry zbrane,ktora vie obcas zabit na ranu.aj to obcas je cudne od pusky s ktorou sa dakedy lovili slony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit