Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • By the way, lidi, všimli jste si na STEAMU, že teď, když je vydané BF1, tak Activision na to reagovalo 50% slevou na WWII tituly Call of Duty? :DDDDD takové zoufalé pokusy přesvědčit lidi že jim naslouchají.
  • Máslo: kdyby to jinak byla výborná, inovativní fps se skvěle vybalancovaným mp, vyladěným netcodem, zajímavým singlem, dechberoucí gunplayem, hromadou obsahu a zábavy, buď si jistý, že by jim tu historickou nepřesnost lidi odpustili, sakrq, kdyby hra vinkala aspoň v jedné z těch věcí, dalo by se o tom přemýšlet, ale bohužel, není, je to veskrze průměrná nudná střílrčka, která v žánru ničím nevynika a nepřináší nic nového, jenom mraky starých chyb, keré se EA ani nesnaží opravit, protože moc dobře ví, že stejně najdou mraky jednodušších hráčů, kteří se chytí na jejich nablýskané kulky a budou pěkně poslušně lízat a cucat a mlaskat, tak proč by se snažili něco opravovat. Tato hra si zkrátka zaslouží 6/10 maximálně

    Ja_nic_nevim: jediná ambice je vydělat mraky peněz, na to jestli je hra dobrá či ne se kašle
    • Já s tím souhlasím. Zůstávám u PR a docela mě mrzí, že jediná alternativa je RO2 (která naráží na přemrštěný počet hráčů na mapu). Proti arkádě nic nemám (třeba Planet side 2 se nehrál špatně). Ale na tomhle nevidím zase nic tak zajímavého.

      A co se týče úrovně grafiky. Právě u PR člověk ocení, že se dají dělat mapy 4x4, či 8x8 km (ne placky) a hráči mají možnost taktizovat.

      Chápu, že většině vyhovuje se spawnout nepříteli přímo na hlavě a být neustále v akci.
    • člověče, nevšiml jsem si na diskuzních fórech beta testu, že by lidé nadávali na nějaké staré chyby, ty spíš BF 1 opravilo, ale nadělalo nové s novými mechanismy, ale ty už budou pravděpodobně opraveny. Spíš než chyby bych shledal tebou zmíněné věci, jako mechanismy které ti vadí, nikoliv jsou chyby v designu.
    • Jo ? Tvl a ktera hra se ti libi co ?? jooo ta ješte nevyšla, nooo tak na tu se moooc tešim, jenom jesli se dožiju...tak takle se da voprcat každa hra jen si rekni ja ji tak pomluvim že nepochopiš...blby žvasty nic vic...
      • Chceš po mě seznam fps, které jsou podle mě lepší než Battlefield 1? Tak moment, to chvíli zabere, než to sepíšu *1*
        • TheGGG
          hlavně né retro h*vna jako doom, protože u toho jsem tak maximálně usnul... zlatá kampaň v blbým hardline ve srovnání s doomem....
        • Jo počkam si moc se netrap stači deset *1*
  • to same po ctvrte, fakt inovace, blahopreji
    kampan absrudne spatna
    multak tupej jako v kazdem dile
    9/10 - ha ha ha
    • TheGGG
      chill out m8...
  • A jak je na tom hra technicky? Padá, jsou lagy, umírání za rohem? Je to zase ořezané na kost, aby EA vyrejžovala co nejvíc na DLC, stejná herní prázdnota jako Battlefront? Recenzi od Smutného nevěřim, když ten člověk byl schopný dát Rome 2 9/10, jako recenzent se již mnohokrát zdiskreditoval
  • Llour
    Jasný, není to simulátor, spíš je to pouze na motivy 1.sv. války, ale ta hra mě překvapila. Dobře se hraje, hezky se na to na streamech kouká. Za mě spokojenost, dobrá výplachovka *3* *3* Nic víc, nic míň
    • na výplach je nejlepší klistýr.
    • na výplach je nejlepší klistýr ne tahle blbost.
  • Budu upřímnej a jako jeden z mála řeknu, že takhle jsem si Battlefield představoval.Chtěl jsem Battlefield, dostal jsem Battlefield, má exotickou tématiku první světové války, má její zbraně, její mocnosti, na víc mi nezáleží, furt je to Battlefield. Řekl bych že DICE podstoupili už až až rizika samotným obdobím a bohatě to pro mně, ve vaší terminologii "Battlefield ovci" stačí. Nesnažte se prosím vás z Battlefieldu dělat něco co my, jeho fanoušci, nechceme. A myslím fanoušky co hráli všechny díly/aspoň B3-4 a stačilo jim to. Chcete Battlefield ve kterém tanky půl hodiny jedou po mapě aby se vůbec někam dostaly, chcete aby vojáci umírali nahned A JEN V ZÁKOPECH, chcete aby každá strana měla přesně své zbraně a své assety. Battlefield splňuje autentické podmínky 1. světové války, prostředí a assety přístupné hráčům autentické jsou. Jen nejsou realisticky zavedeny do hry. To hold po Battlefieldu nechtějte. Nechápu jak jste mohli za BF3 a BF4 tolerovat výskok z letadla > kill dalšího letadla s raketometem > rychlý doskok zpět do vaší stíhačky a odlet do slunce západu, ale v BF1 vám vadí cokoliv co neodpovídá první světové válce. Je to Battlefield. A přednost bude mít hráčská základna BF 3-4, tedy mainstream, který spoléhá na zábavu a je vděčný za to že vůbec něco s tématikou první světové války vzniklo, né odborníci na techniku a období WWI, co chtěly "As real feeling, as possible".

    BTW: To že příští generace bude znát první světovou jinak, než vy, je její problém, né váš. Vy byste měli být rádi že si to pamatujete tak jak jste měli a v duchu na sebe můžete být pyšní, ale nemusíte na hru tlačit, aby té naší mladině přestala ukazovat zkreslenou realitu. Víte, přesně o tom to je. Je to hra, není její účel člověka učit historii. Historii se člověk učí ve škole a je jeho problém, jestli si nechá od hry nakukat něco jiného. A hry jsou od toho, aby člověka vtáhly do té doby, ale ne aby z něj udělali učence historie, nebo skutečného vojáka první světové války.
    • Ahoj Maslo,

      uplne s tebou suhlasim,hram BFko uz od cias BFBC2 a patrim medzi hracov,co hraju este stale BFBC,BF3,BF4 (okrem Hardline). Zda sa ze negativne komentare pochadzaju od ludi co hraju COD seriu. Urcite by som nehladal realitu typu ARMA. Myslim ze DICE sa poucil z chyb Hardline a dal nam plnohodnotny Battlefield (5). Tematika je podla mna absolutna parada a mhohych prekvapila 1.svetova. Myslim ze su len 2 hry s touto tematikou a jedna z nich je este stale ako early access game..
      Hratelnost je uzasna a pribudlo VELA novych hracov,okrem hardcore BF hracov. Nove mody+klasiky su super. Obzvlast "Operations" mod podobny conquest je fantasticky. Obaval som sa Conqestu a novym pravidlam,ale DICE si vypocul kritiku a co hraci chcu,takze je to opat CQ!
      Po technickej stranke sa neda nic pokazit,hra pouziva engine po Battlefronte,takze nieje co dodat..proste uchvatne.
      Kampan som este nehral,no MP (jadro hry) ma nuti hrat iba BF1 v poslednej dobe. Bojovy pokrik ked bezi cela cata k dalsiemu ukolu my robi zimomriavky :-) Fakt si uzivam atmosferu. Aj mapa z BETY je pozmenena. Delostrelectvo,vybuchy, letectvo, gulomety vsade vsetko lieta vzduchom a vznikajuce kratery. Intenzita bojov oproti modernej dobe zhustla. Mapy su vacsie (niektore) a aj tak je tam vsade co strielat a niet kam ukryt. Pre kazdeho kto vaha na kupou,urcite to nieje lacne,ja som kupil ULTIMATE edition,tak toto video vas podla mna uputa minimalne. Prijemnu zabavu,kazdemu. CU on Battlefield
    • problem je v tom, ze se aspon trochu mohlisnazit ten gameplay prispusobit dobe, ale ne proste jedeme porad dokola akorat v jinem skinu no. coz pro jednu skupinu hracu je dobre, pro druhou ne, tot vse
      • Jenže ono to není "úplně to samý v jiným skinu", ale holt tohle člověk, co max viděl jen nějaký to video na YT nebo jednou pustil betu, těžko pozná.
    • Tady bych tě zastavil hned u druhé věty "má její zbraně, její mocnosti, na víc mi nezáleží" Jelikož ve hře chybí Francie jako jedna z hlavních mocností a ne, v první světové skutečně neběhala většina vojáků se samopaly, dá se to chápat tak, že tyto věci považuješ za zásadní chyby hry. Jinak je zřejmé, že o historii toho moc nevíš, tak to šupajdi načíst místo hraní tohoto herního braku ;)
      • vis proc meli frantici za valky na tanku pridelany zpetny zrcatka ? :D aby vedeli co se deje na bojisti :D:D:D
      • Souhlas.Ty zbraně jsou děsný.V 1. světové válce byl sice poprvé použit kulomet,ale byl nasazej jenom zřídka.Vojáci používali klasické pušky. A navíc 1. světová byla zákopová válka.Ne teda všude, ale z většiny se bojovalo v zákopech. Tvůrci sami přiznali, že realita musela ustoupit hratelnosti a zábavnosti.
        • Zákopová válka se odehrávala jen v západní Evropě (přesněji na území Francie a Belgie). A proč? Protože kulomet ;-) Ano, o zbraních pro pěchotu se dá dost polemizovat, taky bych tam rád viděl opakovačky než samý poloautomat/automat.. ale jak bylo řečeno výše, je to Battlefield, ne ARMA v kabátku 1. sv. Na jedné straně jsou historické nepřesnosti, na druhé kopa zábavy. Je jen na vás, co preferujete VE HRÁCH!
      • Ty už to zase vidíš z pohledu skeptika, který potřebuje, aby tam bylo úplně všechno, hráči se svými avatary hodinu čekali v zákopech a měli opakovačky. Hrál jsi vůbec Battlefield? Zkus si v nějakém BF něco takového dělat. Zkus tam prostě campit na zadku a hlídat jeden sektor, přece jen, je logické že jakmile vojáci jedno místo dobudou, tak tam zůstane někdo kdo to místo brání. Můžeš si tím simulovat třeba v BF4 zákopy. Po dobu trvání celé mapy setrvej na jednom místě a braň ho jako správný voják a ještě k tomu v HardCore módu. A aby to bylo realistické, nezapomeň se snažit domluvit s ostatními spoluhráči přes voice chat na taktice. Sorry, ale tohohle prostě v BF dosáhnout nelze bez újmy na zábavě, já nehodlám sedět někde na zadku v špinavém zákopu a čekat až ke mně naběhne tucet vojáků od jinud a bezhlavě je postřílím kulometem. Francie a Rusové budou dodáni v DLC, není to ideální, ale bude to tam, a já se nezblázním když jedna či dvě mocnosti v tom chybět budou,, mně to na zážitku z BATTLEFIELDU neuškodí.
  • Ja osobne žadny vyukovy program histrorie, simulator vojačka z prvni svetovy valky nechci, to by bylo zabavny asi jako matematicky derivace... pro par integralnich hlav...na tom by DICE vydelalo :-D
    zatim spokojenost palec nahoru *14*
  • Magister_Peditum
    Bohužel od Bety/dema se nic zásadního nezměnilo. Ale mě už je to tak nějak fuk, hlavně když to nikdo nebude vydávat za první světovou... *15* Bohužel z mise na kterou jsem se těšil (Avanti Savoia) udělali jednu velkou parodii na terminátora. Škoda, ale alespoň vím, že nestřílím skutečné C. a K. vojcli, ale nejspíš jen nějaké roboty z Westworldu, kteří mi zjevně nemohou, jako návštěvníkovi nijak ublížit. 9/10 bych tomu nedal, ale v rámci objektivity to na tu sedmičku určitě dosáhne. V rámci série to je podařený kousek.
  • Batl byla pecka a bude pecka !!!!!!!!!! Jinak Klr Saboton je super a máš můj palec nahoru :-)
    • Jen si tu opatrne propluju kolem tehle navnady...
  • k týhle hře by se prostě moc hodil song od Sabatonů The Price Of A Mile. Samozřejmě s prostřihem nějakýho filmu. Pro představu zde. *3* https://www.youtube.com/watch?v=wTMkZBwFHxE
    • Zrzzek
      Skvělá písnička, čiší z ní bezmocnost zakopaného vojáka a nesmyslnost konfliktu. Ke hře se ale moc nehodí, protože dělá válku zábavnou...
      • Nevím co je zábavného na pasáži "Půl miliónu mužů už není,(Half a million men are gone)". Když to pak porovnáš se samotnou hrou, tak prostě podobnou situaci tam nevykřešeš ani náhodou, zato tam máš pocit, že zákopy byli něco nepotřebného a zbytečného, když tam máš takové možnosti. Tank co lítá jak za blitzu, samopal do každé rodiny, a ALMIGHTY AIRSHIP.
        Samotná hra se asi bude i skvěle hrát, bude to slušná zábava, ale prostě to není první světová válka. O historických blbostech nemluvě, to se ale prostě ztratí.
        • Zrzzek
          Asi jsme se nepochopili. Ta hra dělá válku zábavnou, ne písnička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit