Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si muzu zrovna poridit to stredne vykonne PC za ty same penize a kdyz uz nebude stacit tak si vnitrek vymenim. Konzoli muzu akorat vyhodit.
    • Hlavně si na to můžeš nainstalovat co chceš.
  • takže takovej steam machine nebo jak se jmenuje? tzn. klasické PC na linuxu v hezkém obalu? :D
    • Ruku na srdce, ten stejný popis dnes platí i pro Playstation a XBox (pouze tady jsou místo Linuxu použita zmutovaná Windows)
      • jj, ps4 os je naka mutace freebsd
  • Lukyz
    Krabička sice pěkná, ale krom toho mi všechno ostatní a víc pokryje Raspberry Pi, který mě vyšlo na pár korun. *1*
    • tjn, emulovat atari dneska zvladnou snad uz i hodinky...
  • Designerská stylovka. Bral bych to třeba i jako nabytkový doplněk do obýváku...klidně i vykuchané.
  • Aha jak to nemá nápis Nintendo , tak je to automaticky odsouzeno k záhubě ? No předně tam slibují otevřený linuxový klon a mluví o středně výkonném HW ( Terarii a Minecraft si vycucal z prstu místní pisálek ) Což je imho stále víc muziky, než kolik nabídne (S)NESmini .(300USD vs 80USD či 3500Kč dle aktuální ceny v ČR.. ) A kdo ví na jaké publikum Atari míří , ví také , že různé použitelné Androidové boxy v čele s Nvidia Shield se s cenou pohybují až do 5000Kč a to neslibují otevřenost systému a PC architekturu . Jednoznačně SW emulace Atari je věcí , která jde mimo můj zájem a o 2600 si dnes neopřu ani kolo . Ovšem pokud se v boxu objeví variace na APU Raven Ridge .... myslím že i ten Linux na překážku nebude .
  • Že by OUYA 2.0?
  • spatne zpravy pro maminku. narodi se mrtve detatko.
  • Jeden znamy slovensky youtuber ted dostal nove herni PC Lenovo (uz poskladane) a stalo to kolem 1400 €. Coz je hodne a chapu ze ne kazdy si to muze dovolit, ale zas je to top. Neco slabsiho bude stat min ale podle mne je to dobra cena.
    • WTF? Proc to sem pises a co tim chces (a komu) rict? Nechapu.
      • Abyjste meli prehled co kolik stojí, a kolik stojí kvalita. Logicky za výrobek za zlomek ceny dostanete jen zlomek kvality. Dál to nebudu rozebírat i když bych mohl mluvit o tuneloidních hrách bežících na 30 fps v low grafice na jistých platformách.
  • bukrr
    Na co to tedy přesně bude?
    • ...na h0wn0 - presne na to. :D
  • Pekne ako doplnok do obyvacky ale kedze ide o CGI realita bude papundeklova krabica takze nemajme velke nadeje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit