Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Lol práve som na nejakom anglickom fóre predal uplay účet aj s unity za 30 ojro :D Celkom dobrý obchod :D
    • Ristoro
      Já jsem prodal cikánovi 5g za litr. Dobré, ne?
      • Mato1987
        To bolo nielenže rasistické ale nebolo to ani vôbec vtipné, neviem o čo ti teda išlo *3*
        • Ristoro
          Co je rasistické na tom, že jsem řekl, že jsem něco prodal cikánovi? Když prodavač prodá rohlík černochovi, tak je rasista? Máš zajímavé úvahy.
          • Mato1987
            viem o čo ti ide, ale rasista si aj tak či tak a ešte k tomu kognitívne obmedzený :)
            • Cigáni nejsou rasa takže asi těžko je rasista.
    • Ti to koupil inkognito táta a dá ti to pod stromeček. *1*
      • Mato1987
        huehuehuehuehue https://www.youtube.com/watch?v=mXQiEqGfKvQ
        • To poznávám, na stejném enginu běží Unity. *15*
  • Ty vole ty uz se na ty recenze vyser...Delej recenze radci na kvalitu a hebkost tvaletního papíru,kazdej kdo hru hraje a pak se podiva na tvou recenzi si musí klepat na čelo...Jeste reknes ze nejlepsi assasin letosniho roku je Shadow of Mordor....Ty si kundihlav ty vole!!!!!
  • 303(!!!) příspěvků do druhého dne od vydání recenze. Chvályhodné... a já se ptám s takovouhle návštěvností jsou opravdu potřeba reklamy? >O_O>
  • Udělejte Black Flag 2 *15*
    • neni to komicke že nejlepší na hre o assassinovi jsou lodni souboje?
      • Jenže jak pro koho
    • Krescz
      udelejte hru, ve ktere nebudu muset vylezt na vez, aby se mi odemkla mapa
      • Vždyť, to je na tom nejlepší :))
  • Od začátku bylo cítit, že je zde něco špatně. Série se dílem Unity už naprosto odtrhla od původní myšlenky Assassins Creed, toho AC, které mě naprosto uchvátilo svými prvními díly. Je cítit snaha o vylepšení, ale to se povedlo možná tak v případě grafického zpracování, protože Paříž je krásně vyobrazena. Možná, že je až zbytečně velká. Snad kdyby se lépe vyřešily přesuny z místa na místo, bylo by to o něco záživnější... Co se týče hratelnosti, nejvíce mi vadí, že se hra nakazila morem moderní doby, kterým jsou mikrotransakce a celkové napojení na internet, vadilo mi to už u Watch Dogs, ale tam se to nikomu nevnucovalo, tady to bije do očí na každém rohu. Definitivní tečkou v mém hraní bylo, když jsem se snažil nepozorovaně lézt po římse na balkon a když si mě všimli strážní, postava odolávala asi deseti mým pokusům vylézt na balkon, načež jsem hru ukončil a od té doby nehrál a ani hrát nebudu. Kéž by další díl přišel s nějakou revoluční myšlenkou nebo alespoň nebyl tak strašně odfláknutý jako tento...
  • AC2 nikdy nic nepřekoná! Byl to vrchol Ubisoftu a následující díly jsou crap. Americká revoluce v evropě asi nikoho nezajímá a piráti?..... tak ti byli naprosto mimo mísu a ještě navíc s přitepleným blonďáčkem v hlavní roli. Má cenu hrát Unity nebo to tu sérii pohřbilo už nadobro?
    • nevim, co bylo na dvojce vrchol... hra to nebyla spatna, prostredi nadherny a detailni, ale po cca 10 hodinach uz me hra neuveritelne nudila, v obrovskejch mestech se nedalo nic delat krom skakani na strechach, spatna optimalizace, uplay, ale nejvetsi problem byla proste ta NUDA... souboje nuda, ukoly nuda, pribeh nuda, interakce s prostredim nuda, vedlejsi aktivity a content nuda... nechapu, jak to mohlo sbirat devitky... 7, maximalne 8 bych tomu dal... ted mastim batman arkham city a to je uplne o necem jinym, dynamika souboju, content a vedlejsi aktivity, optimalizace grafiky
  • ty woe, zloději tady v diskuzi nadávají na to, že jejich lup stojí za houby a je zabugovaný
    • kdepak..jsou zklamany..kde ke hre prisli s tim nemá co delat.
      • No já kdybych dělal hru (nebo cokoliv jinýho), tak jsou mi lidé, kteří jsou zklamáni a nezaplatili, upřímně ukradený. Možná sem ale divnej
        • tak me by to spis nutilo se zamyslet jestli nahodou skutecne není chyba na strane te hry kterou jsem delal. A taky se da namítnout ze takto uvazujuci vyvojar se pak nesmí divit ze na druhé strane barikady uvazuji jako on, ze jsou jim nejaci vyvojari ukradeny:)
        • možná by ses měl zabít
  • Skoncil jsem u zabiti meho assassinskeho mistra kdy mam mackat klavesu E.po prvi se mi to vzdy podari ale pak kdy ho muzu dorazit me vzdy odrazi a zabije.uz si nevim s tim rady,jde preci jen o blbi mackani klavesy E a ja vsechny dily assassins creed dokoncil ale tenhle...poradite mi co pri mackani klavesy E muzu delat spatne?nebo spis jak tim projit.dekuji
  • Hra je skvělá!Děkuji Ubisoftu za skvělou zábavu s ultimátně skvělou grafikou *1* *3*
  • Samý h*vna tady, jdu blejt, velebnosti!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit