Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to "hnutí", jaké morální a lidské hodnoty chce prosazovat?
    Zatím nenabízí nic než výhody pro "vyvolené" a zotročení občanů. To je fašismus.
    • Kde přesně soudruhu BTW?
  • "Chtít řídit stát jako podnik"
    to je myšlenka génia
    • Nebo blbce *1*
  • "Chtít řídit stát jako podnik"
    to je projev fašismu
    • Od tebe to ale zní jako projev tvojí hlouposti.
  • A stejně se mi Kim líbí.
    • Hlavně jeho účes...
  • Už toho neustálého osočování pana Babiše nechte!

    Všichni přece vědí, že proběhla řada auditů renomovaných firem a všechny se jednoznačně shodly na tom, že za to může Kalousek a nebo taky Sobotka.
    • Ano, nejvíc řvou Ti, kteří se bojí odplaty za to co provedli. a že nebudou mít imunitu.Vždyť je to už trapné, scukli se proti němu a Kalousek od začátku po něm jde,jak slepice po flusu., Ať nám řekne proč zadlužil tolik stát, Kam ty peníze nacpal??? Babiš není svatý, ale jediný ušetřil a začali se splácet dluhy.
  • ANO - všeci kradnú, jen já dostávám dotace *14*
    Rovnost podnikání pro všechny. *14* *14* *14*
    Rád bych se na Čapí hnízdo jel podívat s dětmi, nevíte někdo, kolik tam stojí polévka?
    • https://www.capihnizdo.cz/data/public/files/FCH_menu_245x315_CZ_alergeny_2017-03_web.pdf
  • Hmmm, koukám, že příznivci kobliháře mínusují o 106...
    Už vás bolí prstíčky ?
    • Jen pitomec tvýho formátu, Sajmon, si myslí, že je potřeba klikat, tak to děláš jen ty z Neumětel!
      • 1/ Jen pitomec tvého formátu si myslí, že jsem nějaký Sajmon...

        2/ Zásadně na příspěvky neklikám...
        • víme sajmon
  • Tenkrát když Kubice pomohl Langrovi falešnou zprávou, jsem si říkal, že po volbách to Kubice odnese. A ono nic. Teď, když se pomáhá Chovancovi, se zřejmě také nic nestane. Socdemákům to zřejmě nepomůže a Kalouskovi tuplem ne.
  • I Kubiceho zpráva přišla těsně před volbama, jenže dnes už jim to lidi nežerou!
    Ani Pinďa už to nežere!
  • ´Všetci kradnú' - už tato jeho slova jsou na přes držku...jeho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit