Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fašismus...nacismus...komunismus...putinismus... zkáza lidstva.
    • Fašismus... nacismus... sovětismus... komunismus... putinismus... babišismus... zkáza lidstva.
      • Občanismus = blbismus
    • ... fašismus => kapitalismus
    • *5*
  • *5*
  • Babiš není v pravém slova smyslu podnikatel. Je to chytrý organizátor a podvodník. Do politiky vstoupil jen proto, aby nepřišel o dotace, protože za Nečasovy vlády hrozilo že o ně příjde. EET je jen likvidace malých živnostníků, což je konkurence. Takže velmi chytrým způsobem likvidace konkurence. Ano ti malí tu a tam sem tam trochu zašvindlují na daních, aby přežili, ale výběr těchto malých prohřešků, vyžaduje velkou byrokracii a v konečném součtu je dražší než vybrané daně. Když se k tomu připočte krach desetitisíců drobných, kteří skončí na pracáku a berou dávky z našich daní, tak je to pro stát vysoce ztrátové. A kdo to neví, nevidí a hlavně ani nechce vidět (voliči podvodníka Babiše), je hlupák.
    • Tvrdím, že za Nečasovy vlády nic takového nehrozilo. Dokážete své tvrzení doložit, nebo jen žvaníte?
      EET likvidací malých živnostníků není. Například soused Nguyen mi na otázku, zda mu vadí EET, odpověděl: "Nevadí, Internet máme, nevadí." A zavřít krám se nechystá. Druhý soused, Novák, mi prostě občas dá účtenku.
      Desetitisíce živnostníků živnostničících při zaměstnání skutečně ukončilo podnikání, případně omezilo rozsah.
      Konec konců, při rozjezdu firmy jsem si, jako ostatně každý, nechal ŽL vystavit i na maloobchod, i když jsem to pak skoro nepoužíval - jsem mezi těmi zkrachovanými započten minimálně dvakrát. Ovšem na pracáku jsem neskončil a dávky neberu.
      Jinak: nedávno jsem zde položil otázku, kterou nyní trochu obměním: Víte, jaká je hranice pro povinnou registraci k platbě DPH? A co z toho vyplývá?
      • ... píšeš z Hočiminova města, upocený tláchale?
    • *14*
      • vanhorne
        bijec pitomečků(inkognito) SouhlasímNesouhlasím
        ... také předem děkuji bezvýznamnému Fléglovi za blokaci, je k ho*nu, jsem zde naposledy :)))
        dnes v 00:15 nahlásit vlákno reagovat
        " jsem zde naposledy"
        vanhorne tiscali.cz SouhlasímNesouhlasím
        " jsem zde naposledy"
        Tvoje slovo ma stejnou vahu jako prd komari larvy, za par hodin znovu vyskocis a vsem kolem budes nadavat.☺
        před 41 min.
        Vidis a uz jsi zase vystrcil hlavu z diry jako King cobra pripravena na kazdeho plivnout jedovatou slinu.☺
        • *3*
          • vanhorne
            "docela by mě zajímalo, který primitiv ti namastil ty hlasy, když jsi zde skoro sám, blbe"
            Tvoje krevni skupina to asi nebude.Urcite to jsou normalni lide,a slusnou formou ti davaji najevo, ze se jim tve bliti na verejnosti nelibi.Mozna zacneme pouzivat button "NAHLASIT" u nekterych tvych prispevku, mohlo by te to privest k rozumu.
            • *4*
        • *3*
  • *12*
  • jdu náhodou kolem, dovolená byla perfíííído

    vivat KLDR






    YEAH !!!
  • *1*
    • *5*
      • vanhorne
        " jsem zde naposledy"
        Tvoje slovo ma stejnou vahu jako prd komari larvy, za par hodin znovu vyskocis a vsem kolem budes nadavat.☺
        • ).(
    • *15*
  • babiš vyhraje volby, protože zloděje milujeme a za komančů jsme se to naučili. *14* *14* *14*
  • Babiš si peníze poctivě vydělal, nedostal je z dávek, jako někteří. Babiš na Hrad ! *14*
    • on jen obral a velmi drsně ty nepoctivé podnikatele.. a k volbám... Hitler také vyhrál před druhou světovou válkou volby legálně a že to byl lump, a vrahoun a zloděj a manipulátor a.... a že zahynulo více jak 60 milionů lidí.... a kdo se nechá poučit, tak ví, že kumulace moci je nebezpečná věc... fašismus, komunismus, babišismus.../to souvisí navíc s hloupostí/
  • ´Všetci kradnú' - už tato jeho slova jsou na přes držku...jeho...
  • *4*
    • *4*
      • alicia1
        Vážený blijče pitomosti, jestliže chcete velkou vetšinu diskutujících ze zdejší diskuse soustavně urážet a zesměšňovat, založte si svůj vlastní blog.Tam snad najdete klid.Nikdo vám tam nebude oponovat, nikdo nebude převyšovat vaší inteligenci, takže se možná zbavite i toho vašeho pocitu nadřazenosti a tim i méněcennosti.Človičku nešťastný, bon soir.
        • ... nešťastný človíček je ten, který má obrázek s něčím, čeho se jemu zdaleka nedostává :)))
        • ... není mým problémem, že většina "diskutujících" je tragický lidský odpad, který si užívám :)))
        • *3*
        • ... děkuji za upřímné představení své zakomplexované dušičky, trubko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit