Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* jen se hádejte holoto vychudlá, já jsem miliardář a platí mi to kdo ?

    ANO, vy socky *15*
  • Takhle by se mělo jednat s podvodníky... když vrátí to , co ukradli.. tak ať mají milost a když se na to nepřijde.. tak je to bonus pro podvodníka a lid obecný je za hlupáka...dobře nám tak....
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3289-genialni-andrej-babis-sedm-jednou-ranou-spolceni-hlupcu-prazske-kavarny-jasa-predcasne-padaji-do-jamy-kterou-mu-vykopali-bradacova-funguje-jak-namazany-stroj-vbanku-partie-pokeru-jsme-bohuzel-i-my.htm, -na chobotku a chovatele ovcí bych nevsadil ani pět'ák ! *7* *1*
    • Vynikající odkaz!
    • pokud vsadíš pěťák na blbost, tak zvol babiše.. a asi zřejmě vyhraješ.. .blbost bývá v lidském měřítku věčná...
      • Alenko,blbost je relativní,debilita je diagnoza
  • babiš je jedinej poctivej miliardář a on to těm nepoctivejm zkorumpovanej miliardářům Kalouskovi a Sobotkova spočírá ! *14* *14* *14*
    • neříkej hop.. ještě jsi nepřeskočil
    • Poctivý jsem jen já a proto jsem jen milionář. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • jak zde casto pisu ze policie a statni zastupci a soudci jsou v tomto state nejvic zkorumpovany-tak mi nikdo neveři.babiše bych nikdy nevolil.ale co se tady deje v tomto zkorumpovanym state nema obdoby.všichni politici jsou banda zlodeju a šmejdu jinak by do politiky nikdy nevlezli.je to všechno na objednavku chovance a kalouska a ods.....
    • Jen babiš je čistota sama.. je to známka nedospělce....... ono to heslo... zkorumpovaní policisté a st.zástupci... podle hesla... stokrát opakovaná lež se stává pravdou...A babiš k těm ... patří nejvíce... to je futrál takových šm...
    • Když šijí do/nemyslím tím Babiše/ jiných, tak je to v pořádku.. tak to je pravda... ale běda, když se dotknou svatého Andreje... on je takové roztomilé čápátko.. roztomilý bocianok.. tak to je zmanipulované...Podle majetkového přiznání ani Kalousek a Sobotka nejsou miliardáři.. jen ten náš sv. Andrej k těm miliardám přišel poctivě.... Koukám, že se chlapci z Ano tady předhánějí v loajalitě. Že vám , chlapci, není stydno....asi není... inu, Babiš skvěle takové lidi platí...
  • Tak jsem se po nedávno zveřejněném článku na zdejším "nestranném a objektivním" tiscali domníval, že budu volit Tomia Okamuru, ale vzhledem k rozpoutání štvanice na Babiše jsem se definitivně rozhodl, že budu volit Andreje. Ten těm našim "bojovníkům za demokracii" a jejich mediálním přicmrndávačům opravdu leží v žaludku. A jestli vytáhl z Bruselu nějaké dotace, dobře udělal, aspoň k něčemu byl Brusel dobrý, když jinak všude a pořád škodí.
    Všiml jsem si, že autor článku jako vždy nezklamal a dokonce projevil talent na vymýšlení nových českých výrazů, konkrétně se jedná o důstojné označení "velkouzenář". Autor tím chtěl jistě vyjádřit úctu k panu Babišovi, protože k urážkám by se hrdý a čestný český novinář přece nesnížil.
    Na závěr, staří, dobří kamarádi Sobotka s Kalouskem jsou vynikajícími a schopnými intrikány, kteří se nevzdávají do posledního okamžiku, než skončí za své bohulibé, finanční a jiné aktivity v base.
    Ať žije příští premiér Babiš!
    • probudíš ze snění a něco napíšeš, tak to stojí za to. Obávám se, že koho budeš volit je tu každému úplně lhostejné.
      • Nikdy v životě nemluv za každého,tím jen dokazuješ svou hloupost,vždy mluv sám za sebe.Například já nepotřebuji tebe jako tiskového mluvčího.
        • o kterých se tu zmiňuješ, by ses měl nejprve sám ve svých příspěvcích na tiscali důsledně držet. Pak je teprve můžeš vyžadovat od druhých.
          • s anonymama nediskutuji,jste ubozí vystrašení nebo mentální chudáci.poserové
            • dodržel to, co napíšeš. Zatím se ti to nepovedlo.
          • vanhorne
            "můžeš vyžadovat od druhých"
            To od neho necekej, pri jeho arroganci.Podle neho, kdo s nim nesouhlasi nedodelal ani zakladni skolu, nebo mu poradi aby se do ni vratil.
    • Nezbývá mi než jen souhlasit,nazval jsi věci pravými jmény.Nejsem sice rozhodnutý koho budu volit ale Babiš začíná mít mé velké sympatie,protože když Kalousek,Fiala,Sobotka,Chovanec po někom nekompromisně jdou,mají k tomu určitě velmi nekalé důvody,protože ta kampaň už je do očí bijící.Něco je velmi shnilého v Soc-dem.,ODS,Top09,etc-c
  • Babiš si peníze poctivě vydělal, nedostal je z dávek, jako někteří. Babiš na Hrad ! *14*
    • on jen obral a velmi drsně ty nepoctivé podnikatele.. a k volbám... Hitler také vyhrál před druhou světovou válkou volby legálně a že to byl lump, a vrahoun a zloděj a manipulátor a.... a že zahynulo více jak 60 milionů lidí.... a kdo se nechá poučit, tak ví, že kumulace moci je nebezpečná věc... fašismus, komunismus, babišismus.../to souvisí navíc s hloupostí/
  • vítěz voleb 2017
  • Humor
    https://www.novinky.cz/domaci/446082-miliony-pro-babisovo-capi-hnizdo-bude-cesko-muset-vratit-tvrdi-kalousek.html
  • Volím žumpu. Čím větší, tím lépe. To je jediná cesta, kterou se dostaneme ke světlým zítřkům. Kromě toho dostanu taky zadarmo koblihu, to také není špatné.
    • Z žumpy asi pocházíš tak máš docela jasno koukám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší