Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dana
    Můžete si psát co chcete stejně většina lidí v Č má dnes raději Putina, než Trumpa....
    Češi by nikdy nešli do bojů s Rusy...ale ani s USA, Češi chtěli vždy neutralitu a proto nejsou na toto téma, žádné průzkumy veřejného mínění!
    Nejme pro východní a dnes jsme silně i proti západní a o tom hlasovat v referendech nemůžeme...proč asi???
    • pí Dano*za co máte ty rusáci tak ráda , za zabrání v 45, nebo 68 ?????možná za dosazení komančů ::?????? siola
    • Pokud neexistují žádné průzkumy, tak jak víte že většina Č...? Pohybuji se v běžném prostření běžného občana, ale s láskou k Rusákovi a Putinovi obzvlášť se nějak nesetkávám.
      • KarelKor
        O lásce přeci nepíše. Na co hned nemyslíte nemravo :-D
  • president dlouhodobě podporuje naše zakotvení v EU a NATO- může mi někdo napsat jak se to projevuje-mimo nikulina, čínanů, vystoupení z EU ...?????? siola
    • Zeman chlastá jako Dán, tak to je asi ta podpora EU a NATO, ne?
  • ivislo
    Nejsem, nebyl jsem a nebudu přítel Usa. Tak mluvte za sebe.
    • já USA a jejich teroristickou "demokracii" přímo nenávidím, stát který je postavený na masových vraždách indiánů a ukradení jejich země, na otrokářství, na válkách, na neštěstí milionů lidí
  • KarelKor
    To je zase agitka a pěkně dlouhá :-D:-D
  • ...to je teda vejblitek chorého mozku...
  • Netušil jsem, že alkoholismus způsobuje barvoslepost.
    Ale spíš byl ten Putinův ocas slepý vzteky..
  • Zeman se může snažit zalíbit Trumpovi jak chce, do Bílého domu se už nikdy nepodívá, prezident Trump by ho nejspíš nechal srazit ze schodů.
    • No to by si na chromého člověka snad nedovolil! Ovčák ho sám nezvedne, je to souchotina.
  • Ten Nikulin je zjevně ruský agent a hodně toho ví, proto takové zděšení v Kremlu co všechno v USA vykecá. A Zeman nejspíš dostal od kremelského skřeta pořádné kapky a proto ten povyk.

    Na tom hradě je ale pěkná sebranka:
    sprostý opilec z putyky na Vysočině, "bývalý" komunista a konfident StB MAN, prý vydíraný Kremlem pomocí kopií jeho hlášení konfidenta StB, zničených po chcípnutí komunismu,
    dále je tam poskok Ovčák, bývalý písálek z plátku zločinecké komunistické partaje a
    Mynář bez prověrky, kterou vyžaduje zákon, ale hradní ožrala velkoryse s.re na zákony, on je přece velký ON, který je nad zákony.
    a tupé ovce a p.tomci si toho sprostého ožralu na hrad zvolili... *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • jsem rád že z tebe bezmoc prská :-) :-)
      • prskáš tady jen ty. Nikulin je už v ASA *1*
      • Nikulin je v USA, a co všechno už tam jenom vykecal... nevím kdo tady bezmocně prská. *3*
  • Pavel_Jegl
    To je síla, co dneska v tý redakci kouříte?
    A já starej hňup nejdu zrovna dnes do práce
    *13*
  • vocas
    Štefane, co to fetuješ? Nedá se to ani dočíst. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit