Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erdogan to řekl přesně:

    " Co je zač ta vaše západní demokracie? Když u nás
    v Turecku proti demonstrantům zasáhly pořádkové jednotky, to jste řvali
    jak pomatený! A teď ve Francii je vše v pořádku? Střílet demonstranty z
    blízka do obličeje gumovými projektily vám přijde normální,
    demokratické?"






    WOW !!!

  • KIMCID

    no jsou všemocní že.i to počasí dokážou ovlivňovat :D:D

  • Jak jsou agenti ruských tajných služeb aktivní. A ti méně soudní jim to "žerou".

  • Emanuel a žluté vesty



    Klidně teče voda v Seině,
    daně rostou, peněz méně.
    Obuškové prostocviky
    předvádějí poldů šiky.



    Drzý hošík Eman Macron
    vládne teď s pomocí patron.
    S pohrdavým, pyšným klidem
    dusí lidi slzným plynem.



    Aby zahnal známky krize,
    děla skrápí Champs Elysées.
    Vesty mají zdarma plovku,
    zavřel taky eifelovku.



    Frantíci však v jasném gestu
    navlékají žlutou vestu.
    Když v Paříži hoří pneu,
    kdo má mozek, chce pryč z EU.

  • Vidíš kolik má bodíku článek nad tím tvým výblitkem Pepoušku. Jsi prostě jenom takový pšouk, pablbe.

  • Žluté vesty na sobě - a zelený korán v ruce!

    To je skutečnost!

    Vyšli v sobotu - pátek je v islámu tzv. "džumma" - muslimská obdoba naší neděle, kdy se oni provokatéři scházeli v mešitách i jiných muslimských modlitebnách a ctí zásadu že tento den se nepracuje! 

    Evokuje to hnutí studentů v roce 1968, tehdy v bolševickém, letos zase v muslimském ladění. 

    Zástěrkou letos byl projekt zvýšení cen pohonných hmot!

  • Já naproti tomu proti rozbíjení výloh a zapalování aut jsem.

  • Tato země má v současnosti nějakého prezidenta?

    Nebo snad máte na mysli tu rusofickovou špínu, prolhaného gaunera sprasidenta zeMANa?

    Ten žvástavý nabob zase vyzvracel nějaké své křivácky prolhané moudro? No to musela být ve světě zase legrace.

  • 100% souhlas.

    Jen je s  tímto veskrze správným názorem taky potřeba seznámit toho koblihářského gaunera - něoďsťupím, nikdi neoďsťupím , ..... Bureše/babiše a jeho guru rusofilckového zeMANa.

    Aby až v čechách dojde lidem trpělivost tak to proběhlo hladčeji než u "frantíků". A ten čas se zatraceně rychle blíží.

  • Je složité vždy souhlasit a nebo nesouhlasit. S panem Stanjurou z 90% naprosto nesouhlasím, protože jeho role hlásné trouby "pravicové" ODS je více než zřejmá.

    Osobně jsem ale také proti tomu, aby se dětem plošně platily obědy. Mají svéprávné rodiče a ti když se rozhodli mít děti, musejí počítat s tím, že si je také budou živit.

    Dokonce nejsem ani příznivcem kompenzace obědů pro "chudé." To budeme potom všichni chudí - ono se to vyplatí.

    A když přijde o příspěvek na obědy pro děti požádat "samoživitelka" (se třetím "přítelem" za rok) a před vchodem típně cigáro, tak něco není prostě v pořádku.

    Každé plošné řešení je prostě špatně.

  • Takový zásah kdyby byl proveden kdekoli východně nebo jižně od ČR by vyvolal jistě příkrou reakci především ve veřejnoprávní CT1.

    Ona holt rána pendrekem od partnera v NATO bolí míň.

    Pozn. - ne, že by si to někteří hulváti ve Francii nezasloužili, ale takoví byli i na Majdanu.

  • Kde je prosím hranice mezi oprávněným vyjádřením nesouhlasného názoru a vandalismem a ničením? Oprávněné požadavky vždycky zneužije banda rowdies, kterým jde jen o násilí.

    Jsem naprosto za to, abychom si jako občané uměli vytvořit prostor pro vyjádření nesouhlasu, ale nejsem proti rozbíjení výloh a zapalování aut.

  • Ten manekýn je zalezlý jak jezevec v noře a vyjde na jaře.

  • Hezky a hlavně pravdu mluvil náš milý Pan Prezident Zeman!

  • Nechápu, proč to proruské prase Ovar nebylo ihned zatčeno, když zpochybnil vše, na čem stojí naše zahraniční politika, v ruské televizi? Je vůbec ten ožralec příčetný????????
  • bezregistrace

    Op ČAN Simonovič ....

  • Francouzská policie -nositel tradice. Už po léta se tam splachuje špína proudem vody.Perfektní nápad.Veselá scénka tuhle ve zprávách. Demonstranti útočí a ničí, ale jak přichází policie, klekají na zem.Ruce za hlavu. Prý ze solidarity se zlotřelými studenty.Ovšem proud vody následně hladce spláchne i tyto komedianty.Škoda že u nás není taková tradice. Moc by se ve zprávách líbilo, kdyby vodou špricovali Mirdu špínu Kalouska nebo Hlupaňu Mirunu Němcovou.Jejda to by bylo veselo.

  • Dnes u Moravce Stanjura  brojí proti plošnému placení obědů školních dětí a navrhuje  rozlišení podle potřeby. Že to tak chce u migrantů, kterým se vyplácí  jednotně a nezkoumá se , kdo je na tom sociálně hůř. To je vrcholná demagogie demobloku, který se podílel na rozprodání, rozkradení, zadlužení této republiky. Tak drzá čela  nám tady káží.
  • ANTIQUE, já se obávám, že tvé informace jsou značně jednostranné a vedou ke špatnému výkladu. Člověka který kolaborantem nebyl, označuješ za kolaboranta a naopak, skutečného kolaboranta bys evidentně rád za prezidenta. Zkus si najít informace, jak se věci mají doopravdy. Nebo prostě počkej, až ti vyšumí z hlavy nenávist kterou ti ládují do hlavy ve škole a začneš se na věci dívat vlastníma očima.

  • powerdog, mě by fakt zajímalo, jak by se ti líbilo, kdyby ti vláda zakazovala vlastnictví a používání tvého vlastního auta a neustále by zvyšovala všemožné daně a zaváděla další, až ke hranicím snesitelnosti. A na tvé nářky by ti úředník arogantně řekl, že si máš koupit elektromobil, nebo jezdit na kole. Já držím palce demonstrantům, i když to asi bohužel nevyhrají. Je strašně těžké donutit dav, aby se zdvihnul a šel protestovat (pokud ten dav není dav bláznů z Prahy s červenými kartičkami, rozdávanými "náhodou" z ambasády USA). Multi-kulti Macronovi a jeho daním se to povedlo, bravo. Zkouška proběhla, příště to zavedou u nás. Mimochodem, jak se ti líbí ekodaň z auta? Myslíš, že je nutné ji platit? Tak si představ 10x víc takových daní a máš tak zhruba představu o tom, jak to je ve Francii.

    Přijde mi silně zmatené, jak píšeš, že má multi-kulti levičák Macron nakopat bolševikům zadky. Měl by sis ujasnit, kdo je bolševik a kdo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit